Bir düşünün Facebook, YouTube ve Twitter muhafazakarları NEDEN YOKTUR. Parler ve VOAT NEDEN OLMADAN kapatılırken. Ayrıca sosyal mesafeyi gerektiren demokratik aldatmaca salgını mı?

Neden? Neden bu kadar az akıllı zeki teknoloji-ağır muhafazakar var? Derin devlet adam kaçırma ve zulüm?

Gönderen … RuffRufus
[comments]

Author

29 Comments

1. Bu konu : ” Derin devlet muhafazakarların toplanmasını istemiyor. ” çok güzel. Selam siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım , mehmet – 162

2. Slm sayfa süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım

3. Bu konu : ” Derin devlet muhafazakarların toplanmasını istemiyor. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız inan ki hayran edici, şukuladım , memo – 61

4. Karaman merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi iyi, facebookta paylaştım 29-01-2021 15:32:57

5. Bu konu : ” Derin devlet muhafazakarların toplanmasını istemiyor. ” çok güzel. Merhaba herkese web siten cidden çok iyi, saolun , – 288

6. Merhaba herkese web siten valla ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

7. Bu konu : ” Derin devlet muhafazakarların toplanmasını istemiyor. ” çok güzel. Selam web siteniz vallaha iyi, şukuladım , Emine – 212

8. Edirne merkezden ben memo. Slm web siten harbiden güzel, teşekkürler 29-01-2021 15:35:36

9. Çanakkale dan kimler var. Derin devlet muhafazakarların toplanmasını istemiyor. . selam arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım , doruk – 463

10. Bu konu : ” Derin devlet muhafazakarların toplanmasını istemiyor. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım yeminle dikkat çekici, sağolun , doruk – 67

11. Mrb siten vallaha çok güzel, twitter da paylaştım

12. Trabzon dan kimler var. Derin devlet muhafazakarların toplanmasını istemiyor. . Selam paylaşımın ciddiyim çok hoşuma gitti, saolun , memo – 418

13. Bu konu : ” Derin devlet muhafazakarların toplanmasını istemiyor. ” çok güzel. Merhabalar web siten yeminle hoşuma gitti, teşekkürler , emin – 114

14. Sakarya merkezden ben banu. Selam herkese sayfan cidden çok iyi, saolun 29-01-2021 15:37:53

15. Afyon merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 29-01-2021 17:58:07

16. Bu konu : ” Derin devlet muhafazakarların toplanmasını istemiyor. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Emine – 62

17. Selamlar web sitesi gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım

18. Bu konu : ” Derin devlet muhafazakarların toplanmasını istemiyor. ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz mükemmel, twitter da paylaştım , emin – 279

19. Ardahan dan kimler var. Derin devlet muhafazakarların toplanmasını istemiyor. . Selam herkese siteniz valla çok güzel, linkedinde paylaştım , emin – 458

20. Bolu dan kimler var. Derin devlet muhafazakarların toplanmasını istemiyor. . selam arkadaşlar web sitesi valla dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , banu – 50

21. Samsun merkezden ben Hasan. Mrb sayfan harbiden hoşuma gitti, facebookta paylaştım 03-03-2021 02:44:38

22. Giresun merkezden ben mehmet. Merhabalar sayfanız inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım 06-03-2021 00:40:23

23. Bu konu : ” Derin devlet muhafazakarların toplanmasını istemiyor. ” çok güzel. Slm siten inanki mükemmel, face de paylaştım , ali – 178

24. Bu konu : ” Derin devlet muhafazakarların toplanmasını istemiyor. ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi inan ki iyi, saolun , Aylin – 477

25. Bu konu : ” Derin devlet muhafazakarların toplanmasını istemiyor. ” çok güzel. Selamlar siteniz harbiden çok güzel, teraziye tıkladım , ziya – 232

26. Niğde merkezden ben Aylin. Selam herkese sayfan vallaha billaha çok güzel, facebookta paylaştım 02-04-2021 19:09:18

27. elif yılmaz Reply

Afyon merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar sayfa harbiden çok güzel, sosyal medyada paylaştım 03-04-2021 00:20:09

28. Bu konu : ” Derin devlet muhafazakarların toplanmasını istemiyor. ” çok güzel. Selam web siten cidden ilgi uyandırıcı, şukuladım , banu – 452

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link