Derin devlet o kadar cesur ve güçlü ki, kelimenin tam anlamıyla dümene bunak bir pedofili yerleştirdi ve genel halk, çarkın neden gemiyi yönlendirmediğini sorgulamıyor.

F-150, ‘ikinci direksiyon’ durumu, Biden’ın ‘başkanlığı’ için mükemmel bir benzetmedir.

25 Comments

1. Adana merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfan gerçekten güzel, sağolun 29-05-2021 20:10:28

2. Merhaba herkese sayfan gerçekten güzel, sosyal medyada paylaştım

3. Malatya dan kimler var. Derin devlet o kadar cesur ve güçlü ki, kelimenin tam anlamıyla dümene bunak bir pedofili yerleştirdi ve . selam arkadaşlar sayfan valla hayran edici, teşekkürler , memo – 342

4. Yalova merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar siteniz cidden dikkat çekici, teşekkürler 30-05-2021 01:14:31

5. Ardahan dan kimler var. Derin devlet o kadar cesur ve güçlü ki, kelimenin tam anlamıyla dümene bunak bir pedofili yerleştirdi ve . Merhaba herkese bu web sitesi vallaha billaha çok güzel, şukuladım , hatice – 140

6. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Derin devlet o kadar cesur ve güçlü ki, kelimenin tam anlamıyla dümene bunak bir pedofili yerleştirdi ve ” çok güzel. Slm sayfa inanki hoşuma gitti, tebrikler , Gürbüz – 100

7. merhaba arkadaşlar sayfanız cidden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

8. Kilis dan kimler var. Derin devlet o kadar cesur ve güçlü ki, kelimenin tam anlamıyla dümene bunak bir pedofili yerleştirdi ve . selamun aleyküm web siteniz inanki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 494

9. Eskişehir merkezden ben emin. Merhabalar paylaşım inanılmaz dikkatimi çekti, tebrikler 22-06-2021 14:30:31

10. Antalya merkezden ben doruk. selam arkadaşlar web siteniz inan ki çok iyi, teşekkürler 22-06-2021 20:24:47

11. Bu konu : ” Derin devlet o kadar cesur ve güçlü ki, kelimenin tam anlamıyla dümene bunak bir pedofili yerleştirdi ve ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan valla çok güzel, twitter da paylaştım , ziya – 43

12. selam arkadaşlar bu web sitesi inanki hayran edici, sosyal medyada paylaştım

13. Merhabalar sayfan inanılmaz dikkat çekici, şukuladım

14. merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

15. Konya merkezden ben Aylin. Selam herkese siteniz valla hayran bıraktı, teraziye tıkladım 15-07-2021 09:27:53

16. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar web sitesi inanki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

17. elif yılmaz Reply

Isparta merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar paylaşımınız inan ki güzel, şukuladım 23-07-2021 20:43:46

18. merhaba arkadaşlar sayfa inanki iyi, sosyal medyada paylaştım

19. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Derin devlet o kadar cesur ve güçlü ki, kelimenin tam anlamıyla dümene bunak bir pedofili yerleştirdi ve ” çok güzel. Merhaba paylaşım inanılmaz çok güzel, teşekkürler , Gürbüz – 189

20. Mrb sayfan inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

21. Bu konu : ” Derin devlet o kadar cesur ve güçlü ki, kelimenin tam anlamıyla dümene bunak bir pedofili yerleştirdi ve ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi inanki çok güzel, teraziye tıkladım , ali – 245

22. Bingöl dan kimler var. Derin devlet o kadar cesur ve güçlü ki, kelimenin tam anlamıyla dümene bunak bir pedofili yerleştirdi ve . Selam sayfa gerçekten mükemmel, linkedinde paylaştım , hatice – 294

23. Bursa merkezden ben Emine. Merhaba siten gerçekten hayran edici, şukuladım 08-09-2021 22:53:18

24. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Derin devlet o kadar cesur ve güçlü ki, kelimenin tam anlamıyla dümene bunak bir pedofili yerleştirdi ve ” çok güzel. Mrb paylaşımınız gerçekten mükemmel, tebrikler , elif yılmaz – 46

25. Bu konu : ” Derin devlet o kadar cesur ve güçlü ki, kelimenin tam anlamıyla dümene bunak bir pedofili yerleştirdi ve ” çok güzel. Selamlar sayfa süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ziya – 417

Write A Comment