r / komplo - Derin Eyalet Ailelerinizi Tanıyın: NYC Belediye Başkanı Bill deBlasio'nun Gerçek Adı Warren Wilhelm Jr.'dır .. Babası ve Amcası, 1953'te CIA adına İran Şahını devirmeye yardım etti.  Büyükbabası Edward Bernays ile Birinci Dünya Savaşı Propagandasını yazdı.

Deep State Aileleri – İki Bakış

Herbert Hoover, Amerikan halkını Almanlara karşı savaşmak, Belçika Tecavüzünü durdurmak ve Avrupa’nın açlıktan ölmekte olan çocuklarını doyurmak için bir araya getirme kampanyasının başlıca halk yüzü oldu. Wilhelm, Hoover’ın propagandasının en azından bir kısmını yazdı ve ayrıca hükümetin desteklediği propagandanın demokratik olmadığı gerekçesiyle incelemeye alınan Creel Komitesi’nin çabalarını savundu.

Wilhelm’in yazıları ve tabloları ve Hoover’ın Avrupa’nın açlık çeken çocuklarını kurtarmak için harekete geçme çağrısı yapan konuşmaları, medyanın etkin olduğu mevcut koronavirüs panik aşımımızı hatırlatıyor.

Bugün Almanya’nın ortasında durup tüm Avrupa’yı araştırırsanız, dört yüz milyonluk nüfusunun neredeyse tamamının yiyecek sıkıntısı olduğunu görürsünüz. Hepsi değil ama çoğu açlıktan ölüyor. Almanya’nın eli, Fransa dışında, sınırlarının ötesine uzandığı her yerde, tehdit, açlık ve kargaşadır. Ve hatta İngiltere, Fransa’dan daha fazla rahatsızlık yaşıyor! – Açlıktan Ölmekte Olan Bir Dünyayı Beslemek Yazan Donald Wilhelm

Donald George Wilhelm’in torunu Bill DeBlasio, Creel Committee oyun kitabından bir sayfa almış gibi görünüyor. Koronavirüs salgını boyunca, Belediye Başkanı DeBlasio, binlerce New Yorklu sokaklara düşerken ve cenaze törenleri kordon ağacı gibi üst üste yığılırken, daha fazla ambulans, vantilatör, hastane yatağı, para çağrısında bulundu.

Büyükbaba Wilhelm’in milyonlarca insanı açlıktan öldürdüğü Birinci Dünya Savaşı günlerinde ve Alman vahşetlerinin üst düzey anlatımlarında olduğu gibi, Belediye Başkanı DeBlasio tarafından yüksek düzeyde abartı ve abartma kullanılmıştır.

Tam makale: Bill DeBlasio (namı diğer Warren Wilhelm Jr.) Ailesi ve Belçikalı Raping Gorilla Huns ile Birinci Dünya Savaşı’na dönüş

r / komplo - Derin Eyalet Ailelerinizi Tanıyın: NYC Belediye Başkanı Bill deBlasio'nun Gerçek Adı Warren Wilhelm Jr.'dır .. Babası ve Amcası, 1953'te CIA adına İran Şahını devirmeye yardım etti.  Büyükbabası Edward Bernays ile Birinci Dünya Savaşı Propagandasını yazdı.

Edward Bernays

Author

21 Comments

1. Bu konu : ” Derin Eyalet Ailelerinizi Tanıyın: NYC Belediye Başkanı Bill deBlasio’nun Gerçek Adı Warren Wilhelm Jr.’dır .. Babası ve Amcası, 1953’te CIA adına İran Şahını devirmeye yardım etti. Büyükbabası Edward Bernays ile Birinci Dünya Savaşı Propagandasını yazdı. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın inanılmaz güzel, facebookta paylaştım , hatice – 297

2. Adıyaman dan kimler var. Derin Eyalet Ailelerinizi Tanıyın: NYC Belediye Başkanı Bill deBlasio’nun Gerçek Adı Warren Wilhelm Jr.’dır .. Babası ve Amcası, 1953’te CIA adına İran Şahını devirmeye yardım etti. Büyükbabası Edward Bernays ile Birinci Dünya Savaşı Propagandasını yazdı. . Merhaba siten cidden güzel, twitter da paylaştım , doruk – 306

3. Ankara dan kimler var. Derin Eyalet Ailelerinizi Tanıyın: NYC Belediye Başkanı Bill deBlasio’nun Gerçek Adı Warren Wilhelm Jr.’dır .. Babası ve Amcası, 1953’te CIA adına İran Şahını devirmeye yardım etti. Büyükbabası Edward Bernays ile Birinci Dünya Savaşı Propagandasını yazdı. . Mrb siteniz cidden mükemmel, tebrikler , gaye – 453

4. Sakarya merkezden ben Hasan. Merhabalar siten vallaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 04-02-2021 09:18:21

5. Bingöl merkezden ben . Selam web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, saolun 04-02-2021 09:19:10

6. Tokat dan kimler var. Derin Eyalet Ailelerinizi Tanıyın: NYC Belediye Başkanı Bill deBlasio’nun Gerçek Adı Warren Wilhelm Jr.’dır .. Babası ve Amcası, 1953’te CIA adına İran Şahını devirmeye yardım etti. Büyükbabası Edward Bernays ile Birinci Dünya Savaşı Propagandasını yazdı. . Selamın aleyküm siten valla hoşuma gitti, face de paylaştım , doruk – 279

7. Giresun merkezden ben Aylin. Selamlar web sitesi valla güzel, sosyal medyada paylaştım 05-02-2021 19:46:55

8. Batman dan kimler var. Derin Eyalet Ailelerinizi Tanıyın: NYC Belediye Başkanı Bill deBlasio’nun Gerçek Adı Warren Wilhelm Jr.’dır .. Babası ve Amcası, 1953’te CIA adına İran Şahını devirmeye yardım etti. Büyükbabası Edward Bernays ile Birinci Dünya Savaşı Propagandasını yazdı. . Merhaba bu web sitesi inanki hoşuma gitti, şukuladım , Aylin – 153

9. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha çok hoşuma gitti, saolun

10. Bu konu : ” Derin Eyalet Ailelerinizi Tanıyın: NYC Belediye Başkanı Bill deBlasio’nun Gerçek Adı Warren Wilhelm Jr.’dır .. Babası ve Amcası, 1953’te CIA adına İran Şahını devirmeye yardım etti. Büyükbabası Edward Bernays ile Birinci Dünya Savaşı Propagandasını yazdı. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım , doruk – 153

11. Muş merkezden ben mehmet. Selam herkese web siteniz süper ötesi iyi, teşekkürler 14-02-2021 17:07:05

12. Bu konu : ” Derin Eyalet Ailelerinizi Tanıyın: NYC Belediye Başkanı Bill deBlasio’nun Gerçek Adı Warren Wilhelm Jr.’dır .. Babası ve Amcası, 1953’te CIA adına İran Şahını devirmeye yardım etti. Büyükbabası Edward Bernays ile Birinci Dünya Savaşı Propagandasını yazdı. ” çok güzel. Selam herkese siteniz vallaha hayran bıraktı, şukuladım , mehmet – 283

13. Tekirdağ merkezden ben Emine. Selam herkese sayfanız vallaha çok hoşuma gitti, teşekkürler 27-02-2021 14:26:06

14. Kütahya dan kimler var. Derin Eyalet Ailelerinizi Tanıyın: NYC Belediye Başkanı Bill deBlasio’nun Gerçek Adı Warren Wilhelm Jr.’dır .. Babası ve Amcası, 1953’te CIA adına İran Şahını devirmeye yardım etti. Büyükbabası Edward Bernays ile Birinci Dünya Savaşı Propagandasını yazdı. . Selamlar siteniz harbiden iyi, twitter da paylaştım , Hasan – 183

15. Bu konu : ” Derin Eyalet Ailelerinizi Tanıyın: NYC Belediye Başkanı Bill deBlasio’nun Gerçek Adı Warren Wilhelm Jr.’dır .. Babası ve Amcası, 1953’te CIA adına İran Şahını devirmeye yardım etti. Büyükbabası Edward Bernays ile Birinci Dünya Savaşı Propagandasını yazdı. ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz ciddiyim iyi, teşekkürler , mehmet – 246

16. Niğde dan kimler var. Derin Eyalet Ailelerinizi Tanıyın: NYC Belediye Başkanı Bill deBlasio’nun Gerçek Adı Warren Wilhelm Jr.’dır .. Babası ve Amcası, 1953’te CIA adına İran Şahını devirmeye yardım etti. Büyükbabası Edward Bernays ile Birinci Dünya Savaşı Propagandasını yazdı. . Selam herkese sayfa inanılmaz dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , memo – 68

17. Van dan kimler var. Derin Eyalet Ailelerinizi Tanıyın: NYC Belediye Başkanı Bill deBlasio’nun Gerçek Adı Warren Wilhelm Jr.’dır .. Babası ve Amcası, 1953’te CIA adına İran Şahını devirmeye yardım etti. Büyükbabası Edward Bernays ile Birinci Dünya Savaşı Propagandasını yazdı. . Mrb paylaşımın valla dikkat çekici, twitter da paylaştım , Hasan – 348

18. Bu konu : ” Derin Eyalet Ailelerinizi Tanıyın: NYC Belediye Başkanı Bill deBlasio’nun Gerçek Adı Warren Wilhelm Jr.’dır .. Babası ve Amcası, 1953’te CIA adına İran Şahını devirmeye yardım etti. Büyükbabası Edward Bernays ile Birinci Dünya Savaşı Propagandasını yazdı. ” çok güzel. Merhabalar siteniz cidden çok güzel, facebookta paylaştım , Emine – 494

19. selamun aleyküm web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link