Ruhum pahasına da olsa bir şey elde etmeliyim.
Ancak, okült sihir bir fanteziden daha fazlasıysa, hangi kişi veya kuruluşa ulaşabileceğim -bunu elde etmek için- komplo teorileri konusunda yeterince bilgili veya derin değilim.

Aradığım şeyi elde etmek için aşmayacağım ahlaki veya etik sınırlar, sonsuza kadar susmayacağım hiçbir şey yoktur.

Ben gerçekten dindar veya batıl inançlı değilim. Sadece çaresiz. Ve ortaya çıktığı gibi, halka açık ritüeller ve benzeri sadece fanteziler. Bunu biliyorum, çünkü Süleyman’ın küçük anahtarında aşırı derecede ritüellere teşebbüs etmem gerekiyor.

Gerçek okült büyü ritüellerinin bile mümkün olduğuna ikna olmadım. Sadece fantezi olduklarını. Ama siz komplocuların yön için en iyi şansım olacağını düşündüm – eğer gerçek anlaşmaya sahip olan kalabalığa “girmek” için bir anlaşma yapmak istersem.

39 Comments

1. selamun aleyküm sayfanız inanılmaz çok hoşuma gitti, sağolun

2. Aksaray dan kimler var. Derin komplolara değil. Ama sizler, hangi halk figürü, ünlü, organizasyon olanlarınız . Selam web siten inan ki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 390

3. Bu konu : ” Derin komplolara değil. Ama sizler, hangi halk figürü, ünlü, organizasyon olanlarınız ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım yeminle hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , – 480

4. Antalya merkezden ben hatice. Merhabalar web siteniz inan ki çok güzel, sosyal medyada paylaştım 03-07-2021 03:15:35

5. Bingöl merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar siten süper ötesi çok güzel, şukuladım 03-07-2021 04:13:05

6. elif yılmaz Reply

Merhabalar sayfan yeminle iyi, twitter da paylaştım

7. Selamlar paylaşımınız vallaha hayran edici, face de paylaştım

8. Sakarya merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşımın inanılmaz çok hoşuma gitti, teşekkürler 03-07-2021 21:07:40

9. Kütahya dan kimler var. Derin komplolara değil. Ama sizler, hangi halk figürü, ünlü, organizasyon olanlarınız . selamun aleyküm siteniz inanki hayran edici, facebookta paylaştım , ahmet – 166

10. Merhaba web sitesi inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım

11. Erzurum dan kimler var. Derin komplolara değil. Ama sizler, hangi halk figürü, ünlü, organizasyon olanlarınız . selam arkadaşlar paylaşımın inanki iyi, teraziye tıkladım , Hasan – 377

12. Artvin merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar sayfanız gerçekten hoşuma gitti, face de paylaştım 06-07-2021 13:28:10

13. Bu konu : ” Derin komplolara değil. Ama sizler, hangi halk figürü, ünlü, organizasyon olanlarınız ” çok güzel. Merhaba paylaşım harbiden ilgi uyandırıcı, sağolun , – 21

14. Elazığ dan kimler var. Derin komplolara değil. Ama sizler, hangi halk figürü, ünlü, organizasyon olanlarınız . Mrb sayfan inan ki hayran bıraktı, twitter da paylaştım , hatice – 323

15. Bu konu : ” Derin komplolara değil. Ama sizler, hangi halk figürü, ünlü, organizasyon olanlarınız ” çok güzel. Selam paylaşım süper ötesi mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 265

16. Merhabalar sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

17. Selamlar paylaşımın yeminle çok güzel, teşekkürler

18. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Derin komplolara değil. Ama sizler, hangi halk figürü, ünlü, organizasyon olanlarınız ” çok güzel. Merhabalar sayfan yeminle dikkat çekici, tebrikler , elif yılmaz – 311

19. Aksaray merkezden ben Aylin. Selam herkese bu web sitesi süper ötesi iyi, sağolun 13-07-2021 22:54:57

20. selamun aleyküm web siteniz yeminle hoşuma gitti, facebookta paylaştım

21. Kahramanmaraş merkezden ben ali. selamun aleyküm siten süper ötesi çok iyi, teşekkürler 22-07-2021 21:49:19

22. selamun aleyküm sayfan inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

23. Bu konu : ” Derin komplolara değil. Ama sizler, hangi halk figürü, ünlü, organizasyon olanlarınız ” çok güzel. Selam sayfan inan ki hayran bıraktı, twitter da paylaştım , gaye – 214

24. merhaba arkadaşlar siteniz yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

25. Bu konu : ” Derin komplolara değil. Ama sizler, hangi halk figürü, ünlü, organizasyon olanlarınız ” çok güzel. Selamlar sayfanız harbiden hayran edici, teraziye tıkladım , ahmet – 65

26. Erzincan dan kimler var. Derin komplolara değil. Ama sizler, hangi halk figürü, ünlü, organizasyon olanlarınız . Selam herkese bu web sitesi cidden hoşuma gitti, saolun , doruk – 16

27. Merhaba herkese paylaşımın vallaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım

28. Bu konu : ” Derin komplolara değil. Ama sizler, hangi halk figürü, ünlü, organizasyon olanlarınız ” çok güzel. Selam sayfan harbiden iyi, teraziye tıkladım , ziya – 462

29. Bu konu : ” Derin komplolara değil. Ama sizler, hangi halk figürü, ünlü, organizasyon olanlarınız ” çok güzel. Selam herkese paylaşım vallaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , banu – 187

30. Bu konu : ” Derin komplolara değil. Ama sizler, hangi halk figürü, ünlü, organizasyon olanlarınız ” çok güzel. Mrb sayfan süper ötesi iyi, tebrikler , Gürbüz – 359

31. Giresun merkezden ben Emine. selam arkadaşlar paylaşım vallaha dikkat çekici, twitter da paylaştım 22-08-2021 10:35:55

32. merhaba arkadaşlar bu web sitesi valla ilgi uyandırıcı, teşekkürler

33. Bu konu : ” Derin komplolara değil. Ama sizler, hangi halk figürü, ünlü, organizasyon olanlarınız ” çok güzel. Selam herkese sayfan vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Gürbüz – 418

34. Isparta dan kimler var. Derin komplolara değil. Ama sizler, hangi halk figürü, ünlü, organizasyon olanlarınız . Merhaba herkese bu web sitesi harbiden iyi, linkedinde paylaştım , mehmet – 310

35. Edirne merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm paylaşımın cidden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 26-08-2021 20:32:05

36. Bursa merkezden ben emin. Slm siteniz vallaha hayran edici, teraziye tıkladım 31-08-2021 19:40:20

37. Bu konu : ” Derin komplolara değil. Ama sizler, hangi halk figürü, ünlü, organizasyon olanlarınız ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız inan ki çok güzel, facebookta paylaştım , Emine – 429

38. Bu konu : ” Derin komplolara değil. Ama sizler, hangi halk figürü, ünlü, organizasyon olanlarınız ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz valla mükemmel, saolun , ali – 197

Write A Comment