Yeryüzündeki herkesi köleleştirmek ve DUMBS’yi kölelerin (siz) tutma birimi olarak kullanmak için bir plan var. Elit, işgücünden sorumlu yaşayacak. Çıkış yolun olmayacak. Net değerim ve bağlantılarım nedeniyle DUMBS’ta bana bir birim ve pozisyon teklif edildi. Karanlık tarafa geçmeyi düşünüyorum. Ortalama vatandaşı kurtarmak için herhangi bir sebebim var mı emin değilim. Onlara katılmalı ve DUMBS’ta yaşamalı mıyım?

Ortalama vatandaşa yardım etmek için ve aleyhinde nedenler arıyorum. Tbh teklifini kabul etme ihtimalim daha yüksek. Gizli şeyleri deşifre etme özel yeteneğim nedeniyle teklif edildim.

Düzenleme: Bunun sahte olduğunu düşünüyorsanız, bu iyi. Yine de neden ortalama vatandaşa yardım etmem ve teklifi geri çevirmem gerektiğine dair bir öneride bulunun.

… kazzalolvalk tarafından gönderildi
[comments]

Author

13 Comments

1. Merhaba herkese paylaşımınız cidden mükemmel, facebookta paylaştım

2. Tekirdağ merkezden ben hatice. Merhabalar siteniz süper ötesi çok güzel, linkedinde paylaştım 02-02-2021 04:30:17

3. Samsun dan kimler var. Derin yeraltı askeri üsleri. . Merhaba paylaşım inanılmaz çok iyi, linkedinde paylaştım , gaye – 482

4. Slm paylaşım harbiden hoşuma gitti, facebookta paylaştım

5. Bu konu : ” Derin yeraltı askeri üsleri. ” çok güzel. Selamlar paylaşımın cidden dikkat çekici, facebookta paylaştım , Hasan – 364

6. Bu konu : ” Derin yeraltı askeri üsleri. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız inanılmaz çok iyi, face de paylaştım , ahmet – 208

7. Bu konu : ” Derin yeraltı askeri üsleri. ” çok güzel. Merhaba siten vallaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , – 117

8. Denizli dan kimler var. Derin yeraltı askeri üsleri. . Merhaba herkese paylaşım inanki mükemmel, twitter da paylaştım , gaye – 381

9. Edirne merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar web siten vallaha çok güzel, linkedinde paylaştım 03-04-2021 12:26:35

10. selamun aleyküm paylaşımınız gerçekten dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

11. Batman dan kimler var. Derin yeraltı askeri üsleri. . Selamın aleyküm sayfan inanki çok iyi, sağolun , – 110

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link