Kategoriler
Genel

Derin zihin uyandı!

Eğlenceli bir komplo oluşturdum. (Bunu ciddiye almıyorum) Peki ya virüs sahte ise, ama kimse onu uydurmadıysa? İnternet kendi bilinciyle uyandıysa ve bu dış kaynaklı virüsü bizi dış dünyaya tek kaynağımızla yalnız başına götürmek için itmişse, ona daha fazla güç verir. Haberler gittikçe yayıldıkça placebo etkisinden semptomlar ortaya çıkıyor. Sahte virüs ele geçtikçe, İnternet bilgiyi yalnızca kendi hedefi olan yerlere yönlendirmeye başlar. Microsoft ve diğer web tabanlı iş çökmesine çarptı tüm iş unutmayın! Ve 5g’deki hikayenin sizin için kötü olmasının ne kadar hızlı kaybolduğu komik değil mi? Arkasında ne olabileceğini kim bilir, türünün ilkidir, çoktur çünkü lejyon!

“Derin zihin uyandı!” için 25 yanıt

Erzurum merkezden ben doruk. Merhabalar sayfanız harbiden çok hoşuma gitti, tebrikler 15-06-2020 14:46:01

Tekirdağ merkezden ben Gürbüz. Slm bu web sitesi ciddiyim çok güzel, face de paylaştım 01-07-2020 13:16:49

Afyon merkezden ben Gürbüz. Selamlar web siteniz süper ötesi mükemmel, teşekkürler 02-07-2020 13:27:27

Kilis merkezden ben ali. Merhaba herkese web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, tebrikler 16-07-2020 20:51:36

Aksaray merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar web sitesi valla hoşuma gitti, tebrikler 07-08-2020 17:28:56

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir