Bu, O’Hare havaalanında ABD’ye yeniden girmemle ilgili. CBP’li adam pasaportumu silahlı ve silahlı olan başka bir CBP’ye verdi ve bana kendisiyle gelmemi söyledi. Sonra benim gibi başka bir Somalili adamın ve onlardan biriyle konuşurken aksanından anladığım kadarıyla Çeçen veya Dağıstanlı Müslüman bir adamın olduğu bir yere geldim.

Daha sonra birkaç Müslüman erkek ve eşleri tutuklama alanına geldi.

Sonra diğer Somalili adamı aradılar ve süpervizörünü sormak için sinirlendi ve CBP’nin bu adın çok yaygın bir Müslüman adı olduğunu söylediğini duyabiliyorum ve ileri geri gevezelik ediyorlar, onun için damgaladı ve gitmesine izin verdi. Sonra benim sıram geldi ve adam Kenya’da ne yapıyordum, hangi akrabalarım var ve orada bir kız arkadaşım var mı gibi aşırı sorular soruyordu, bu yüzden ona benim ve kadınımın birlikte fotoğraflarını gösterdim. Hatta Shabaab’ın Kenya Eastleigh bölgesinde olduğunu söyledi ve ben de ona öyle düşünmediğimi ve umrumda olmadığımı söyledim. Onun varsayımıydı. Eastleigh, Yemenli, diğer Araplar ve birlikte yaşayan Hristiyan Etiyopyalılar da dahil olmak üzere sayısız etnik kökenle gelişiyor.

Kırık ayak parmağım bir kırık kırılmasından iyileşiyordu ve CBP beni daha uzaktaki bölgeye yürümeme neden oldu ve beni aşırı sorgulamak, Bidens’ın yeni yönetimi hakkında merak etmeme neden oldu çünkü geçtiğimiz yıllarda uluslararası ülkelerden Amerika’ya girerken bu sorunla karşılaşmadım. Trump başkandı.

Author

7 Comments

1. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Derine inmek ve meraklı olduklarında yurtdışındaki kız arkadaşımı CBP’ye anlatmak zorunda kaldım. Trump başkan olduğunda CBP beni taciz etmedi, ama şimdi Biden ile yapıyorlar. Müslümanları taciz ediyorlar. ” çok güzel. Selam herkese sayfan inanılmaz güzel, face de paylaştım , elif yılmaz – 446

2. Bu konu : ” Derine inmek ve meraklı olduklarında yurtdışındaki kız arkadaşımı CBP’ye anlatmak zorunda kaldım. Trump başkan olduğunda CBP beni taciz etmedi, ama şimdi Biden ile yapıyorlar. Müslümanları taciz ediyorlar. ” çok güzel. Slm sayfa inanılmaz hayran edici, teşekkürler , memo – 443

3. Selam sayfanız vallaha billaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

4. Çankırı merkezden ben ali. Selam paylaşımın cidden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 22-03-2021 16:38:50

5. Edirne dan kimler var. Derine inmek ve meraklı olduklarında yurtdışındaki kız arkadaşımı CBP’ye anlatmak zorunda kaldım. Trump başkan olduğunda CBP beni taciz etmedi, ama şimdi Biden ile yapıyorlar. Müslümanları taciz ediyorlar. . Merhaba paylaşımınız cidden iyi, linkedinde paylaştım , – 169

6. Slm paylaşımın inanılmaz dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

7. Bu konu : ” Derine inmek ve meraklı olduklarında yurtdışındaki kız arkadaşımı CBP’ye anlatmak zorunda kaldım. Trump başkan olduğunda CBP beni taciz etmedi, ama şimdi Biden ile yapıyorlar. Müslümanları taciz ediyorlar. ” çok güzel. Mrb web siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Emine – 464

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link