Öncelikle herkese bunun bir TEORİ olduğunu hatırlatmak isterim ve bu yüzden herkesin bunu biraz tuzlu ve açık fikirli düşünmesini istiyorum. Gönderimle ilgili tüm tartışmalara açığım!

En baştan başlamak ve COVID’in kendisinden bahsetmek istiyorum. Dürüst olmak gerekirse, bunun düz bir yüze sahip üretilmiş bir biyolojik silah olduğunu söyleyemem. Bu çok saçma ve çok açık. Ancak, parmağını ilk kez gösteren doktorun, kaşlarını kaldıran Çin hükümeti tarafından sessiz kalmakla tehdit edildiğini herkese hatırlatmak isterim. Ancak bir biyolojik silah olsaydı, 2 açıklama düşünebilirdim. Birincisi, seçkinler tarafından aşırı nüfus / iklim değişikliği sorununu servetlerini azaltmayacak şekilde çözmek için geliştirilen, küresel olarak onaylanmış bir biyolojik silah olabilir. Ancak, ölümcül hale getirilmeden önce çevrelemeyi ihlal etti. Bununla ilgili ikinci düşüncem, sadece Çin tarafından bilinen gizli bir biyolojik silah olabileceğiydi. Çin herkesin dikkatini dağıtmak ve dünyayı ele geçirmek istedi. Bunu düşündüm çünkü pandeminin en başında Çin’in her yerinde, sadece birkaç gün içinde inşa edilmiş tam donanımlı hastanelerin ortaya çıktığını hatırladım. Çin aynı zamanda yayılmayı çoğunlukla kontrol altına alan ilk ülke oldu. Bu çaba, bunun ya şimdi ya da asla bir durum olduğunu ve çabucak iyileşirlerse devralmaya başlayabileceklerini fark etmeleri olabilirdi. Demek istediğim, dünyanın en büyük ordusunu boşuna bir araya getirmiyorlardı, değil mi? Ancak benim ana düşüncem, COVID’nin Wuhan laboratuvarında araştırılan doğal kökenli bir virüs olduğu ve ne kadar bulaşıcı olduğu ortaya çıktıktan sonra yetkililere gösterildi. Hükümetleri kitlesel paniğe neden olmak istemedi, bu yüzden sessizce çözmeye çalıştılar, ancak kontrolden çıktı.

Ben şahsen hükümetlerin kasıtlı olarak kesinlikle yetersiz olduğunu düşünüyorum. Yasaları ve kısıtlamaları günden güne nasıl değiştirdiklerini, çoğu zaman onları çok belirsiz bir şekilde haklı gösterdiklerini ve hatta bazen diğerleriyle tamamen çelişen yasaları yürürlüğe koyduklarını biliyor musunuz? Bence bu bir çeşit “yayılma kontrolü”. Demek istediğim, daha fazla paniğe neden olmamak için ölümleri minimumda tutarken, bir miktar virüsün dolaşımda kalması için kısıtlamaları dengeliyorlar. Ama bunu neden yapsınlar? Çok karlı! Herkesin maske ve dezenfektan gibi şeyleri satın almak için harcanması gereken çok para, ancak o zaman insanların sahip olması gereken yeni bir gerekli şeyi zorunlu kılmak için “modası geçmiş” olarak çerçevelenecek, yani daha fazla satış ve daha fazla para. Virüsün amacının ne olduğuna dair ilk teoriye geri dönecek olsaydık, aynı dengeleme konseptine sahip olabilirsiniz, ancak kârı nüfus azaltma ile değiştirirsiniz.

Şimdi Çin’i içeren başka bir fikir hakkında. Neredeyse her ülkenin Çin’e ne kadar çok borcu olduğunu biliyor musunuz? Peki ya Çin birdenbire “tamam, ödeme zamanı” demişse? Bu, her şeyin neden bu kadar pahalı hale getirildiğini ve bazı şeylerin (örneğin, çevrimiçi alışverişte ABD vergisi) ağır bir şekilde vergilendirildiğini açıklayabilir. Hükümetiniz, borcunu ödemek için tüm paranızı elinizden almak istiyor.

Eğitimden konuşsak nasıl olur? Okul çevrimiçi olduktan sonra herkesin notlarının nasıl düştüğünü biliyor musunuz? Kahretsin, öğretmenim bile HERKESİN notlarının düştüğünü söyledi. Benim fikrim, tüm bu “yeni normal” şeylerle ve herkesin bunu kabul etmesiyle, mevcut kilitlenme biçimimizin, insanların zekasını azaltmak için büyük olasılıkla mümkün olduğu kadar uzun süre kasıtlı olarak uzatıldığını varsayabiliriz. Son birkaç yıl içinde pek çok eğitimsiz insanın bu kadar önemsiz şeyler için tartışmaya ve birbirlerinden nefret etmeye başladığını gördüğümüz gibi, niyetin bu olduğunu iddia edebiliriz. Sosyal medyada aptalca şeyler yapan insanlara verilen şüpheli övgüden bahsetmiyorum bile. Seçkinlerin, başkalarını baskılarını takip etmeleri için teşvik etmediklerini kim söyleyebilir? Sonuçta, hiçbir şey bilmeyen insanları kontrol etmek çok kolaydır. Ve bunun için gerçekten delirmek istiyorsanız, bunun akılsız eğlencenin yükselişiyle vaktinden önce planlandığını söyleyebilirdiniz.

Bütün bunlarla ilgili kabataslak bulduğum bir şey, tüm COVID düzenlemelerinin% 100’ünü desteklemeyen insanlara ne kadar nefret yöneltildiği. Maskenizi dışarıda takmıyor musunuz? Dikkatsiz pislik (lütfen maskelerinizi içeride giyin ve kalabalıklaşmaktan kaçının). Aşı olmak istemiyor musunuz? Bencil pislik. Tüm bu hareket hakkında sorularınız mı var? Çılgın salak. Beni en çok şaşırtan şey, çoğu insanın aşılanmamış insanların toplumdan dışlanması gerektiğini, kelimenin tam anlamıyla herhangi bir yere gitmelerinin yasak olması gerektiğini savunmasıdır. Tüm bu konuyu çevreleyen saldırganlık miktarı çok şaşırtıcı. Neredeyse zorlanmış hissediyor. İsrail’in COVID tedavisi için yeni iddiasından da bahsetmek isterim (makaleler İşte, İşte, İşte, ve İşte. Bu sizin için yeterli değilse, “israel covid cure” arayın). Şimdi bu çok yeni bir iddia ve söylendiği gibi, etkinliğini doğrulamak için yeterli test yapılmadı, ancak uygulanabilir bir çözüm haline geldiyse, inanılmaz derecede pahalı olan ve büyük olasılıkla yapay olarak kıt hale getirilen aşılamaya zorlanmamalıyız. elmas veya insülin gibi.

Tüm söyleyebileceğim bu. Aklımda daha çok şey vardı ama aslında bunu yazarken düşüncelerim çok bulanıklaştı ve bunu nispeten kısa tutmak isterim.

Author

12 Comments

1. selamun aleyküm paylaşım inanılmaz çok güzel, tebrikler

2. Bu konu : ” Derinlemesine COVID teorim ” çok güzel. Merhaba siteniz inanılmaz çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 95

3. Bingöl merkezden ben doruk. Selamlar paylaşımınız gerçekten dikkatimi çekti, tebrikler 26-02-2021 19:14:02

4. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Derinlemesine COVID teorim ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa valla dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 43

5. Bu konu : ” Derinlemesine COVID teorim ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım cidden güzel, teraziye tıkladım , memo – 257

6. Merhaba siten inanki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

7. elif yılmaz Reply

Ağrı dan kimler var. Derinlemesine COVID teorim . Selamlar paylaşımın inanki ilgi uyandırıcı, şukuladım , elif yılmaz – 4

8. Bu konu : ” Derinlemesine COVID teorim ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım , gaye – 199

9. Yalova merkezden ben ali. Merhabalar web siteniz valla dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 29-03-2021 23:01:50

10. Muş dan kimler var. Derinlemesine COVID teorim . Mrb sayfa inanılmaz hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 299

11. Elazığ dan kimler var. Derinlemesine COVID teorim . Selam herkese siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , hatice – 296

12. Bu konu : ” Derinlemesine COVID teorim ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz cidden mükemmel, linkedinde paylaştım , Emine – 308

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link