Beni yanlış anlamayın, Chauvin’in basit ve basit bir şekilde öldürülen George Floyd’un aldığı cezayı hak ettiğine% 100 katılıyorum. Ama dün mahkeme duruşmalarını dinliyordum ve savunma, karbon monoksit zehirlenmesini polis arabasından gelen egzozun olası bir katkı faktörü olarak gündeme getirdi.

Savcılar daha sonra, George Floyd’un kan oksijen seviyelerine sahip olan ve tıp doktoru tarafından kendilerine sağlanmayan yeni bir belge bulduklarını söylediler. Ve kan oksijen seviyelerinin% 98 oksijen satürasyonu olduğunu gösterdi ve merak ediyorum acaba benden daha bilgili biri, Chauvin’in diz koymasıyla boğulduğunda kanında nasıl% 98 oksijen satürasyonu olabileceğini anlamama yardımcı olabilir mi? boynuna?

Bir kez daha, chauvin’in George Floyd’un ölümünün ana nedeni olduğuna inandığımı vurguluyorum. Ama George Floyd’un kandaki oksijen seviyesi, boynunda neredeyse 9 dakika boyunca nefes almasını engelleyen bir dizi varken nasıl% 98 olabilirdi?

Author

11 Comments

1. Bu konu : ” Derrick Trevan cinayeti davasında merak ettiğim 1 tutarsızlık. ” çok güzel. Selamlar sayfanız gerçekten hayran bıraktı, tebrikler , ali – 260

2. Zonguldak merkezden ben Hasan. Merhaba web sitesi harbiden çok güzel, şukuladım 21-04-2021 00:50:23

3. Bursa merkezden ben memo. Merhaba bu web sitesi valla güzel, teşekkürler 21-04-2021 01:24:25

4. Siirt dan kimler var. Derrick Trevan cinayeti davasında merak ettiğim 1 tutarsızlık. . Selamın aleyküm siteniz vallaha billaha iyi, facebookta paylaştım , Gürbüz – 104

5. Bu konu : ” Derrick Trevan cinayeti davasında merak ettiğim 1 tutarsızlık. ” çok güzel. Selamlar paylaşımın gerçekten dikkat çekici, şukuladım , mehmet – 225

6. Bu konu : ” Derrick Trevan cinayeti davasında merak ettiğim 1 tutarsızlık. ” çok güzel. Merhabalar web siten inanki mükemmel, sağolun , – 498

7. Selamın aleyküm paylaşımın inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

8. Bolu merkezden ben Gürbüz. Slm web siten harbiden dikkat çekici, face de paylaştım 27-04-2021 05:22:42

9. Bu konu : ” Derrick Trevan cinayeti davasında merak ettiğim 1 tutarsızlık. ” çok güzel. Selam sayfanız ciddiyim ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ziya – 215

10. Bartın merkezden ben . Selamın aleyküm sayfanız yeminle dikkatimi çekti, şukuladım 04-05-2021 07:35:02

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link