Beni yanlış anlamayın, Chauvin’in basit ve basit bir şekilde öldürülen George Floyd’un aldığı cezayı hak ettiğine% 100 katılıyorum. Ama dün mahkeme duruşmalarını dinliyordum ve savunma, karbon monoksit zehirlenmesini polis arabasından gelen egzozun olası bir katkı faktörü olarak gündeme getirdi.

Savcılar daha sonra, George Floyd’un kan oksijen seviyelerine sahip olan ve tıp doktoru tarafından kendilerine sağlanmayan yeni bir belge bulduklarını söylediler. Ve kan oksijen seviyelerinin% 98 oksijen satürasyonu olduğunu gösterdi ve merak ediyorum acaba benden daha bilgili biri, Chauvin’in diz koymasıyla boğulduğunda kanında nasıl% 98 oksijen satürasyonu olabileceğini anlamama yardımcı olabilir mi? boynuna?

Bir kez daha, chauvin’in George Floyd’un ölümünün ana nedeni olduğuna inandığımı vurguluyorum. Ama George Floyd’un kandaki oksijen seviyesi, boynunda neredeyse 9 dakika boyunca nefes almasını engelleyen bir dizi varken nasıl% 98 olabilirdi?

Author

49 Comments

1. Bu konu : ” Derrick Trevan cinayeti davasında merak ettiğim 1 tutarsızlık. ” çok güzel. Selamlar sayfanız gerçekten hayran bıraktı, tebrikler , ali – 260

2. Zonguldak merkezden ben Hasan. Merhaba web sitesi harbiden çok güzel, şukuladım 21-04-2021 00:50:23

3. Selamın aleyküm siteniz inanki ilgi uyandırıcı, saolun

4. Bursa merkezden ben memo. Merhaba bu web sitesi valla güzel, teşekkürler 21-04-2021 01:24:25

5. Gürbüz Reply

Siirt dan kimler var. Derrick Trevan cinayeti davasında merak ettiğim 1 tutarsızlık. . Selamın aleyküm siteniz vallaha billaha iyi, facebookta paylaştım , Gürbüz – 104

6. Bu konu : ” Derrick Trevan cinayeti davasında merak ettiğim 1 tutarsızlık. ” çok güzel. Selamlar paylaşımın gerçekten dikkat çekici, şukuladım , mehmet – 225

7. Bu konu : ” Derrick Trevan cinayeti davasında merak ettiğim 1 tutarsızlık. ” çok güzel. Merhabalar web siten inanki mükemmel, sağolun , – 498

8. Selamın aleyküm paylaşımın inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

9. Gürbüz Reply

Bolu merkezden ben Gürbüz. Slm web siten harbiden dikkat çekici, face de paylaştım 27-04-2021 05:22:42

10. Bu konu : ” Derrick Trevan cinayeti davasında merak ettiğim 1 tutarsızlık. ” çok güzel. Selam sayfanız ciddiyim ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ziya – 215

11. Bartın merkezden ben . Selamın aleyküm sayfanız yeminle dikkatimi çekti, şukuladım 04-05-2021 07:35:02

12. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Derrick Trevan cinayeti davasında merak ettiğim 1 tutarsızlık. ” çok güzel. Selam herkese sayfanız valla iyi, teşekkürler , elif yılmaz – 446

13. Selamın aleyküm web siteniz gerçekten çok güzel, face de paylaştım

14. Kocaeli merkezden ben Emine. Merhaba herkese paylaşımınız inan ki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 16-05-2021 12:40:18

15. elif yılmaz Reply

Mrb paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

16. elif yılmaz Reply

Çanakkale merkezden ben elif yılmaz. Selam siten ciddiyim çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 20-05-2021 03:03:38

17. Sakarya dan kimler var. Derrick Trevan cinayeti davasında merak ettiğim 1 tutarsızlık. . merhaba arkadaşlar web siten gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım , ziya – 266

18. Karabük merkezden ben doruk. selam arkadaşlar web siten vallaha billaha güzel, teşekkürler 23-05-2021 11:35:05

19. Aydın dan kimler var. Derrick Trevan cinayeti davasında merak ettiğim 1 tutarsızlık. . merhaba arkadaşlar web siten inan ki dikkat çekici, saolun , Aylin – 294

20. Yozgat dan kimler var. Derrick Trevan cinayeti davasında merak ettiğim 1 tutarsızlık. . Mrb web sitesi süper ötesi hayran edici, tebrikler , ali – 77

21. Selamın aleyküm bu web sitesi yeminle dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

22. Gürbüz Reply

Ardahan dan kimler var. Derrick Trevan cinayeti davasında merak ettiğim 1 tutarsızlık. . merhaba arkadaşlar web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Gürbüz – 140

23. Bu konu : ” Derrick Trevan cinayeti davasında merak ettiğim 1 tutarsızlık. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın cidden hayran bıraktı, teşekkürler , emin – 92

24. Osmaniye merkezden ben doruk. selam arkadaşlar sayfan vallaha billaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım 17-06-2021 17:10:54

25. Ankara dan kimler var. Derrick Trevan cinayeti davasında merak ettiğim 1 tutarsızlık. . Merhabalar paylaşım vallaha billaha hayran edici, face de paylaştım , banu – 119

26. Eskişehir merkezden ben Aylin. Selam herkese web siten vallaha çok iyi, teşekkürler 21-06-2021 23:57:18

27. Rize dan kimler var. Derrick Trevan cinayeti davasında merak ettiğim 1 tutarsızlık. . merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, tebrikler , Emine – 101

28. elif yılmaz Reply

Slm web siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım

29. Manisa merkezden ben ziya. Selamlar paylaşımınız vallaha çok hoşuma gitti, tebrikler 24-06-2021 07:01:10

30. Kilis dan kimler var. Derrick Trevan cinayeti davasında merak ettiğim 1 tutarsızlık. . Selam paylaşımın yeminle hayran edici, sağolun , banu – 100

31. Kocaeli dan kimler var. Derrick Trevan cinayeti davasında merak ettiğim 1 tutarsızlık. . Mrb bu web sitesi inanki hayran bıraktı, teşekkürler , Hasan – 467

32. Bu konu : ” Derrick Trevan cinayeti davasında merak ettiğim 1 tutarsızlık. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız ciddiyim çok güzel, şukuladım , mehmet – 107

33. Selam herkese siteniz inanki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

34. elif yılmaz Reply

Adana merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar paylaşım inanki hayran bıraktı, teraziye tıkladım 11-07-2021 23:11:06

35. Kütahya merkezden ben Emine. Selam sayfa valla çok güzel, şukuladım 15-07-2021 10:55:12

36. Tokat dan kimler var. Derrick Trevan cinayeti davasında merak ettiğim 1 tutarsızlık. . Merhaba sayfa inan ki iyi, tebrikler , – 92

37. Bartın dan kimler var. Derrick Trevan cinayeti davasında merak ettiğim 1 tutarsızlık. . selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz çok güzel, linkedinde paylaştım , Hasan – 81

38. Erzurum dan kimler var. Derrick Trevan cinayeti davasında merak ettiğim 1 tutarsızlık. . Merhabalar sayfan inan ki hoşuma gitti, sağolun , emin – 492

39. Kilis dan kimler var. Derrick Trevan cinayeti davasında merak ettiğim 1 tutarsızlık. . Merhaba sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım , memo – 480

40. Zonguldak dan kimler var. Derrick Trevan cinayeti davasında merak ettiğim 1 tutarsızlık. . Selamlar paylaşımınız inanki hayran bıraktı, teşekkürler , ahmet – 265

41. Balıkesir merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, teşekkürler 29-07-2021 04:15:04

42. Gaziantep merkezden ben ali. Merhabalar siteniz harbiden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 31-07-2021 07:37:03

43. Bu konu : ” Derrick Trevan cinayeti davasında merak ettiğim 1 tutarsızlık. ” çok güzel. Mrb paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, face de paylaştım , hatice – 150

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link