Bu yöneticilerin her ikisinin de engellerden uzaklaşarak somut adımlar attığını ve onlara alternatifler sunduğunu görmekten memnuniyet duysam da, ikisi de FDA tarafından onaylanmayan ve halen klinik deneylerde olan bu deneysel tedaviyi de zorluyorlar.

Regeneron CEO’sunun her iki valiye de büyük bir bağışçı olduğu ve DeSantis’in en büyük bağışçısının (ayrıca Abbott’a bağış yapan) Regeneron hissesine milyonlarca dolar yatırım yaptığı bildirildi.

Orada bu hükümetler, eyaletlerinin her yerinde insanların bu tedaviyi alabilecekleri ve alabilecekleri “infüzyon merkezleri” işletiyor (ki bu başlı başına oldukça distopik bir isim), hükümete bir doz ortalama 1250$’a mal oluyor. Üzgünüm ama yakın zamanda hükümet tarafından deneysel bir tedaviyle “ilham edilmek” istemiyorum.

Sorum şu ki, eğer bu “infüzyon merkezleri” gerçekten hayat kurtarmak ve insanları hastalanmaktan korumakla ilgiliyse, neden sadece daha yaygın olarak bulunan, patentsiz, daha kapsamlı test edilmiş ve bazı yerlerde inanılmaz etkililik gösteren daha kapsamlı test edilmiş terapötikleri sunmuyorlar? Hindistan gibi Ivermektin ve Hidroksiklorokin gibi mi? Bunlar tedavi başına 5-8 dolar tutuyor, 1250 dolar değil.

Her şey bana dev, dumanı tüten bir bok yığını gibi kokuyor.

30 Comments

1. Yalova merkezden ben emin. selam arkadaşlar sayfanız vallaha dikkat çekici, facebookta paylaştım 18-08-2021 20:11:16

2. Gürbüz Reply

Niğde merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm siteniz ciddiyim iyi, teraziye tıkladım 18-08-2021 20:11:17

3. İstanbul merkezden ben ali. Selamlar sayfa süper ötesi iyi, linkedinde paylaştım 18-08-2021 20:20:29

4. Kocaeli dan kimler var. DeSantis ve Abbott neden Regeneron’u çok daha ucuz ve daha kapsamlı bir şekilde zorluyor? . Selam herkese web siten inanki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 383

5. Bu konu : ” DeSantis ve Abbott neden Regeneron’u çok daha ucuz ve daha kapsamlı bir şekilde zorluyor? ” çok güzel. Selam sayfa inanki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 71

6. Bu konu : ” DeSantis ve Abbott neden Regeneron’u çok daha ucuz ve daha kapsamlı bir şekilde zorluyor? ” çok güzel. Selam herkese paylaşım inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım , memo – 31

7. Mrb paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

8. Merhabalar sayfan gerçekten dikkat çekici, tebrikler

9. Bu konu : ” DeSantis ve Abbott neden Regeneron’u çok daha ucuz ve daha kapsamlı bir şekilde zorluyor? ” çok güzel. Slm paylaşımınız vallaha billaha mükemmel, facebookta paylaştım , ziya – 101

10. Kahramanmaraş merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar siten vallaha çok güzel, teşekkürler 18-08-2021 20:57:46

11. Bu konu : ” DeSantis ve Abbott neden Regeneron’u çok daha ucuz ve daha kapsamlı bir şekilde zorluyor? ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız inan ki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 74

12. Çorum dan kimler var. DeSantis ve Abbott neden Regeneron’u çok daha ucuz ve daha kapsamlı bir şekilde zorluyor? . Selamlar web siteniz gerçekten hayran edici, şukuladım , doruk – 325

13. Kayseri dan kimler var. DeSantis ve Abbott neden Regeneron’u çok daha ucuz ve daha kapsamlı bir şekilde zorluyor? . selam arkadaşlar web siteniz inan ki dikkat çekici, tebrikler , gaye – 76

14. Bu konu : ” DeSantis ve Abbott neden Regeneron’u çok daha ucuz ve daha kapsamlı bir şekilde zorluyor? ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi inanki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Aylin – 303

15. Selamlar web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, sağolun

16. Ardahan dan kimler var. DeSantis ve Abbott neden Regeneron’u çok daha ucuz ve daha kapsamlı bir şekilde zorluyor? . selam arkadaşlar siteniz gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Emine – 238

17. Bu konu : ” DeSantis ve Abbott neden Regeneron’u çok daha ucuz ve daha kapsamlı bir şekilde zorluyor? ” çok güzel. Mrb web siteniz inanılmaz iyi, saolun , hatice – 493

18. selamun aleyküm web sitesi gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım

19. elif yılmaz Reply

Kırklareli dan kimler var. DeSantis ve Abbott neden Regeneron’u çok daha ucuz ve daha kapsamlı bir şekilde zorluyor? . selam arkadaşlar sayfan yeminle güzel, face de paylaştım , elif yılmaz – 350

20. Karabük dan kimler var. DeSantis ve Abbott neden Regeneron’u çok daha ucuz ve daha kapsamlı bir şekilde zorluyor? . merhaba arkadaşlar sayfa inan ki hayran edici, şukuladım , Hasan – 287

21. Isparta dan kimler var. DeSantis ve Abbott neden Regeneron’u çok daha ucuz ve daha kapsamlı bir şekilde zorluyor? . Merhabalar web siten vallaha billaha hayran edici, linkedinde paylaştım , Emine – 59

22. Bu konu : ” DeSantis ve Abbott neden Regeneron’u çok daha ucuz ve daha kapsamlı bir şekilde zorluyor? ” çok güzel. Mrb paylaşımın vallaha billaha dikkatimi çekti, şukuladım , Aylin – 277

23. Tunceli dan kimler var. DeSantis ve Abbott neden Regeneron’u çok daha ucuz ve daha kapsamlı bir şekilde zorluyor? . merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , memo – 272

24. Bu konu : ” DeSantis ve Abbott neden Regeneron’u çok daha ucuz ve daha kapsamlı bir şekilde zorluyor? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan yeminle çok iyi, tebrikler , gaye – 107

25. Kars merkezden ben Aylin. Selamlar bu web sitesi cidden dikkat çekici, teraziye tıkladım 12-09-2021 18:51:24

26. Malatya dan kimler var. DeSantis ve Abbott neden Regeneron’u çok daha ucuz ve daha kapsamlı bir şekilde zorluyor? . Slm paylaşımın inanılmaz iyi, linkedinde paylaştım , banu – 99

27. Selamın aleyküm sayfa harbiden mükemmel, face de paylaştım

Write A Comment