Anthony Quinn Warner …..

Lee Harvery Oswald – John Wilkes Booth – Mark David Chapman – Anthony Quinn Warner.

Neredeyse gen pop’un kafası, neredeyse yalan söylenmeyi hak ettiğimiz kadar uzaktaki kuma sahipmiş gibi.

Bunun her tarafında yanlış bayrak var. Akla getirilmesi gereken pek çok şüpheli fikir.

Habere layık olmasının ve ABD vatandaşlarını kasıtlı olarak aşının güvenilirliğinden (veya aşının eksikliğinden) uzaklaştırmaktan başka, oldukça uygun bir zamanlaması var. Ayrıca, komşuların adamın bir tuhaf olduğunu söylemesi ve aynı makalede adamla bir kez bile konuşmadıklarından bahsetmesi gibi bazı tutarsızlıklar var. Yargılayıcı çok mu? Aynı makale, mülkün her yerinde ve özellikle karavanın çevresinde tonlarca ‘İzinsiz girilmez’ levhası olduğunu iddia etti. Yine aynı makalede, ön ve yan tarafın (karavanını da içeren) özelliklerini gösteren bir resim saydım, kelimenin tam anlamıyla, 1 izinsiz giriş yok.

Katiller olarak adlandırılan üç bölümün kısa ama ilginç açıklaması: Bu “fenomen” tartışıldı Sadece iki isme sahip olduğu iddia edilen seri katiller ile üç isme sahip tek vuruşlu harika suikastçılar arasında ayrımın yapıldığı “Komplo Teorisi” filminde:

Jerry: David Berkowitz, Ted Bundy, Richard Speck … Alice: Ya onlar? Jerry: Seri katiller. Seri katillerin sadece iki adı vardır. Bunu hiç fark ettin mi? Ama yalnız silahlı suikastçılar, her zaman üç isimleri vardır. John Wilkes Booth, Lee Harvey Oswald, Mark David Chapman … Alice: John Hinckley. Reagan’ı vurdu. Sadece iki ismi var Jerry: Evet, ama sadece Reagan’ı vurdu. Reagan ölmedi. Reagan ölmüş olsaydı, John Hinckley’in ikinci adının ne olduğunu muhtemelen hepimizin bileceğinden oldukça eminim.

Düşünceler için yiyecek.

Author

21 Comments

1. Bu konu : ” Desen açıktır, yine de sevmelisiniz. Bu noktada bizimle oynuyorlar. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi inanki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ahmet – 470

2. Kars merkezden ben ali. Merhaba sayfan harbiden çok iyi, teraziye tıkladım 30-12-2020 07:40:44

3. Elazığ merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar web sitesi valla çok güzel, sosyal medyada paylaştım 30-12-2020 17:17:45

4. Bu konu : ” Desen açıktır, yine de sevmelisiniz. Bu noktada bizimle oynuyorlar. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 132

5. Konya dan kimler var. Desen açıktır, yine de sevmelisiniz. Bu noktada bizimle oynuyorlar. . Slm paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ahmet – 423

6. Bu konu : ” Desen açıktır, yine de sevmelisiniz. Bu noktada bizimle oynuyorlar. ” çok güzel. Selam herkese siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ziya – 196

7. Bu konu : ” Desen açıktır, yine de sevmelisiniz. Bu noktada bizimle oynuyorlar. ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz inanki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 18

8. Gümüşhane dan kimler var. Desen açıktır, yine de sevmelisiniz. Bu noktada bizimle oynuyorlar. . Selamlar paylaşım vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım , hatice – 203

9. Bu konu : ” Desen açıktır, yine de sevmelisiniz. Bu noktada bizimle oynuyorlar. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım , ali – 306

10. Tekirdağ dan kimler var. Desen açıktır, yine de sevmelisiniz. Bu noktada bizimle oynuyorlar. . Selam bu web sitesi inan ki mükemmel, twitter da paylaştım , emin – 179

11. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar sayfan süper ötesi güzel, tebrikler

12. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Desen açıktır, yine de sevmelisiniz. Bu noktada bizimle oynuyorlar. ” çok güzel. Selamlar paylaşımın inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 12

13. Kahramanmaraş dan kimler var. Desen açıktır, yine de sevmelisiniz. Bu noktada bizimle oynuyorlar. . Selamlar web siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , banu – 110

14. İstanbul merkezden ben gaye. Slm paylaşım inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım 10-03-2021 09:37:41

15. selam arkadaşlar sayfanız vallaha billaha dikkat çekici, teşekkürler

16. Manisa dan kimler var. Desen açıktır, yine de sevmelisiniz. Bu noktada bizimle oynuyorlar. . Selamlar siteniz inanki güzel, sağolun , hatice – 251

17. Şırnak merkezden ben emin. selamun aleyküm sayfa valla ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 25-03-2021 20:26:22

18. Ardahan dan kimler var. Desen açıktır, yine de sevmelisiniz. Bu noktada bizimle oynuyorlar. . Selamın aleyküm sayfa süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım , doruk – 399

19. Bu konu : ” Desen açıktır, yine de sevmelisiniz. Bu noktada bizimle oynuyorlar. ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, saolun , Hasan – 452

20. Bu konu : ” Desen açıktır, yine de sevmelisiniz. Bu noktada bizimle oynuyorlar. ” çok güzel. Selam herkese siten vallaha mükemmel, face de paylaştım , gaye – 251

21. Bu konu : ” Desen açıktır, yine de sevmelisiniz. Bu noktada bizimle oynuyorlar. ” çok güzel. Slm bu web sitesi yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Aylin – 219

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link