Seçkinler iklim konusunda endişeliler ve nüfusun önemli bir bölümünü ortadan kaldırmanın bir yolunu bulmak için bir araya geldiler. Girin: COVID-19. Onu alan herkesi öldürecek bir aşı üretiyorlar, ancak doğru zamanda aktive olana kadar değil. Aşıyı almayan kalan plebler, kalan köle iş gücü olacak.

…nonchalance77 tarafından gönderildi
[comments]

38 Comments

1. Gürbüz Reply

Kocaeli dan kimler var. Destekleyecek sıfır kanıtla kendi komplom. Rüyamdaydı. . Mrb web siteniz vallaha billaha dikkat çekici, sağolun , Gürbüz – 69

2. Slm web sitesi gerçekten güzel, facebookta paylaştım

3. Uşak dan kimler var. Destekleyecek sıfır kanıtla kendi komplom. Rüyamdaydı. . Selamın aleyküm bu web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , doruk – 457

4. Artvin merkezden ben mehmet. Slm paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 07-07-2021 22:18:49

5. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Destekleyecek sıfır kanıtla kendi komplom. Rüyamdaydı. ” çok güzel. Mrb paylaşımın süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun , Gürbüz – 361

6. Kütahya dan kimler var. Destekleyecek sıfır kanıtla kendi komplom. Rüyamdaydı. . Merhaba herkese web siteniz inanılmaz güzel, sağolun , gaye – 295

7. Gürbüz Reply

Selamlar sayfanız vallaha çok hoşuma gitti, şukuladım

8. Bu konu : ” Destekleyecek sıfır kanıtla kendi komplom. Rüyamdaydı. ” çok güzel. Selam sayfa vallaha dikkatimi çekti, saolun , Aylin – 104

9. Erzincan dan kimler var. Destekleyecek sıfır kanıtla kendi komplom. Rüyamdaydı. . Selam herkese sayfanız inan ki hayran edici, twitter da paylaştım , Aylin – 118

10. elif yılmaz Reply

Manisa merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese web sitesi vallaha iyi, tebrikler 19-07-2021 08:38:50

11. Selam herkese paylaşım cidden çok güzel, sağolun

12. Bu konu : ” Destekleyecek sıfır kanıtla kendi komplom. Rüyamdaydı. ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha iyi, facebookta paylaştım , ahmet – 333

13. Gürbüz Reply

Kilis merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar sayfanız cidden dikkatimi çekti, face de paylaştım 25-07-2021 09:24:34

14. Bu konu : ” Destekleyecek sıfır kanıtla kendi komplom. Rüyamdaydı. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan cidden iyi, twitter da paylaştım , Hasan – 100

15. Merhaba herkese paylaşımın inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

16. elif yılmaz Reply

Gaziantep merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar sayfanız cidden ilgi uyandırıcı, sağolun 31-07-2021 12:41:33

17. Çorum dan kimler var. Destekleyecek sıfır kanıtla kendi komplom. Rüyamdaydı. . Merhaba web sitesi inanki güzel, face de paylaştım , emin – 170

18. Bu konu : ” Destekleyecek sıfır kanıtla kendi komplom. Rüyamdaydı. ” çok güzel. Slm paylaşımınız ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 193

19. Bilecik merkezden ben banu. Slm web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 02-08-2021 18:22:12

20. Merhaba paylaşım inan ki dikkatimi çekti, sağolun

21. Kayseri merkezden ben ali. Selamlar siteniz inan ki güzel, facebookta paylaştım 05-08-2021 23:28:36

22. Bu konu : ” Destekleyecek sıfır kanıtla kendi komplom. Rüyamdaydı. ” çok güzel. Slm web siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ali – 203

23. elif yılmaz Reply

Karabük merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 05-08-2021 23:28:41

24. elif yılmaz Reply

Bayburt dan kimler var. Destekleyecek sıfır kanıtla kendi komplom. Rüyamdaydı. . merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha hayran bıraktı, face de paylaştım , elif yılmaz – 342

25. selamun aleyküm web sitesi valla çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

26. Bu konu : ” Destekleyecek sıfır kanıtla kendi komplom. Rüyamdaydı. ” çok güzel. Selamlar sayfa vallaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 380

27. Bu konu : ” Destekleyecek sıfır kanıtla kendi komplom. Rüyamdaydı. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız inan ki hayran edici, facebookta paylaştım , ali – 198

28. Selam herkese paylaşımınız valla iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

29. Elazığ merkezden ben . Merhaba bu web sitesi vallaha dikkat çekici, tebrikler 29-08-2021 05:22:44

30. Bu konu : ” Destekleyecek sıfır kanıtla kendi komplom. Rüyamdaydı. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa yeminle dikkat çekici, teraziye tıkladım , banu – 345

31. Kırklareli merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşımın süper ötesi ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 02-09-2021 09:44:24

32. Afyon dan kimler var. Destekleyecek sıfır kanıtla kendi komplom. Rüyamdaydı. . Selamlar paylaşımın gerçekten güzel, face de paylaştım , gaye – 124

33. Bu konu : ” Destekleyecek sıfır kanıtla kendi komplom. Rüyamdaydı. ” çok güzel. Mrb web siteniz harbiden çok hoşuma gitti, tebrikler , gaye – 46

34. Selam herkese siten süper ötesi hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

35. Merhaba herkese web sitesi ciddiyim güzel, facebookta paylaştım

36. Kars dan kimler var. Destekleyecek sıfır kanıtla kendi komplom. Rüyamdaydı. . Merhabalar siten yeminle dikkatimi çekti, tebrikler , doruk – 18

Write A Comment