Destorm’un yeni TikTok şarkısını bölümler ardı ardına izlemediyseniz, hemen o sosyal platforma gitmeli ve @destorm kullanıcı adını yazmalısınız, bunu yaptığınızda muhtemelen 5 bölüm daha icat edilmiş olacaksınız. Bunu okuyor!

5 bölüm var, eğer söyleyecekleriniz varsa yorumların en önemli kısımlarını seçtim!

Yani temelde Destorm’un yaptığı şey, 1. bölümde mavi bir uzaylının birdenbire ortaya çıkması ve Destorm’un çöpü atmasına küçük bir şok vermesidir. Uzaylı, “Beni saklamalısın, hükümet hemen arkamda” diyerek başlıyor. Temel olarak hükümetin uzaylıları sakladığını ve onları kaçırdığını söylüyor ki bu inanılması zor bir şey.

Ayrıca daha sonra “Bu gezegendeki tek insan olduğunuza inanan kibirli insanlar” diyor. Kahretsin, bu bana çarptı, insanların “OH YEA BİZ BURADA TEK TÜRLERİZ!” Demelerine dayanamıyorum. İnsan gibi, yani bana bu boğuk evrende tek olduğumuzu mu söylüyorsun?

Mavi uzaylı, aynı zamanda biz insanların, çevreyi kirleterek, paraya, şöhrete, sekse ve uyuşturuculara taparak vb. Dünyayı nasıl mahvettiğimizi de açıklıyor. Bu gerçekler.

Mavi uzaylı ayrıca yeşil uzaylıların onu gezegenlerinden nasıl kovduklarından ve şimdi “kötü” gezegeni yönettiğinden bahsediyor. Bu aynı şeyin gezegenimize de olduğu anlamına gelen bir sözdür. Yeşillerin kötü olduğunu söylemediğimi unutmayın, ancak müzik videosunda bundan bahsediliyor!

4. bölümde: Mavi uzaylı, Destorm’un eve gelen kız arkadaşından saklanıyor, rastgele şeyler hakkında tartışmaya başlıyorlar ve aniden mavi uzaylı bağırıyor ve çığlıklar atıyor ve gürültü evin her yerinde, Destorm’un kız arkadaşı bunu fark ediyor ve hepsi tükürmeye başlar. Mavi uzaylı artık saklanmıyor. Ancak 5. bölümde her şey ilginçleşiyor!

5. bölümde! Bu ilginç, kadınlar tükürmeye ve bu bla bla bla’nın kim olduğunu söylemeye başlıyor. Mavi uzaylının ne olduğunu bilmiyormuş gibi davranıyor. Ve sonunda “onun” yüzünü soyarak elini yüzüne götürüyor ve perdelerin ardında ne olduğunu tahmin et: Mavi Bir Uzaylı Yüzü Bu, arkasındaki anlamın ne olduğu açık. Bu, etrafımızda kılık değiştirmiş uzaylılar olduğunu ve bizim bilmediğimizi sembolize ediyor. Benim de olup olmadığımı bilmeyeceksin 🧐🔺 Daha fazlası da var! Konment bölümüne bazı sorular veya daha fazla gerçek koyun!

Author

9 Comments

1. Bu konu : ” Destorm, Parçalara Ayrılan Yeni TikTok Şarkısıyla Sistemi Ortaya Çıkarmaya Çalışıyor! Mavi Uzaylı Şarkısı Açıklandı. Gov ETC’yi Teşhir Etmek. Arkasındaki Sır🔺👁 ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha hayran edici, linkedinde paylaştım , doruk – 416

2. Merhabalar siten gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım

3. elif yılmaz Reply

Selamlar bu web sitesi harbiden hayran bıraktı, twitter da paylaştım

4. Bu konu : ” Destorm, Parçalara Ayrılan Yeni TikTok Şarkısıyla Sistemi Ortaya Çıkarmaya Çalışıyor! Mavi Uzaylı Şarkısı Açıklandı. Gov ETC’yi Teşhir Etmek. Arkasındaki Sır🔺👁 ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz vallaha billaha çok iyi, saolun , memo – 234

5. selam arkadaşlar bu web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

6. Kahramanmaraş merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar siten cidden güzel, teşekkürler 23-04-2021 17:36:32

7. Tekirdağ dan kimler var. Destorm, Parçalara Ayrılan Yeni TikTok Şarkısıyla Sistemi Ortaya Çıkarmaya Çalışıyor! Mavi Uzaylı Şarkısı Açıklandı. Gov ETC’yi Teşhir Etmek. Arkasındaki Sır🔺👁 . merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 115

8. Düzce merkezden ben emin. Merhabalar web siteniz süper ötesi çok iyi, teşekkürler 04-05-2021 20:47:27

9. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link