Siz ne düşünüyorsunuz? Gerçekten mantıklı görünüyor ve orada bulunan gerçeklere rağmen, kitle iletişim araçları (her zamanki gibi) herhangi birini rapor etmekte başarısız oluyor. Dünyanın manyetik alanı zayıflıyor ve çok yakında bir şey olacak ve sonunda başka hiçbir şeyin önemi kalmayacak.

Author

85 Comments

1. Gürbüz Reply

Mrb paylaşımınız inan ki hoşuma gitti, teraziye tıkladım

2. Selamın aleyküm paylaşımınız süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

3. Selam web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler

4. selam arkadaşlar web siten inanılmaz hoşuma gitti, tebrikler

5. Bingöl merkezden ben ali. selam arkadaşlar siteniz süper ötesi güzel, facebookta paylaştım 28-09-2020 12:26:03

6. elif yılmaz Reply

Selamlar bu web sitesi yeminle hayran bıraktı, saolun

7. Erzincan merkezden ben doruk. selamun aleyküm web siten süper ötesi mükemmel, twitter da paylaştım 29-09-2020 11:01:07

8. Hakkari merkezden ben Aylin. Slm bu web sitesi inanılmaz güzel, saolun 29-09-2020 11:03:46

9. Selam herkese paylaşımın ciddiyim dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

10. Mrb paylaşım inanki dikkatimi çekti, teşekkürler

11. Muğla merkezden ben Emine. Merhaba sayfanız vallaha dikkatimi çekti, teşekkürler 29-09-2020 11:06:31

12. Selam herkese bu web sitesi inanki çok güzel, saolun

13. selam arkadaşlar sayfan cidden mükemmel, linkedinde paylaştım

14. Edirne merkezden ben ziya. Merhabalar sayfa gerçekten hoşuma gitti, tebrikler 01-10-2020 03:43:34

15. Merhaba herkese sayfan ciddiyim güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

16. Siirt merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha güzel, linkedinde paylaştım 02-10-2020 12:18:37

17. Mardin merkezden ben doruk. Mrb web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, şukuladım 02-10-2020 12:18:46

18. elif yılmaz Reply

Çankırı merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar web siten ciddiyim hayran bıraktı, teraziye tıkladım 02-10-2020 12:18:53

19. Merhaba herkese sayfanız harbiden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

20. Kocaeli dan kimler var. Devam eden manyetik kutup kayması ve nihayetinde tersine çevirme dünyanın sonu mu olacak? . Selam herkese paylaşım vallaha güzel, face de paylaştım , doruk – 419

21. Slm web siten ciddiyim hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

22. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Devam eden manyetik kutup kayması ve nihayetinde tersine çevirme dünyanın sonu mu olacak? ” çok güzel. Slm paylaşım vallaha dikkatimi çekti, teşekkürler , Gürbüz – 404

23. Bu konu : ” Devam eden manyetik kutup kayması ve nihayetinde tersine çevirme dünyanın sonu mu olacak? ” çok güzel. Slm paylaşımın vallaha billaha çok güzel, saolun , ali – 182

24. Osmaniye dan kimler var. Devam eden manyetik kutup kayması ve nihayetinde tersine çevirme dünyanın sonu mu olacak? . selam arkadaşlar bu web sitesi gerçekten güzel, teraziye tıkladım , Hasan – 44

25. Bu konu : ” Devam eden manyetik kutup kayması ve nihayetinde tersine çevirme dünyanın sonu mu olacak? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım harbiden çok güzel, teraziye tıkladım , Aylin – 455

26. Bu konu : ” Devam eden manyetik kutup kayması ve nihayetinde tersine çevirme dünyanın sonu mu olacak? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan harbiden hoşuma gitti, şukuladım , Aylin – 479

27. Nevşehir dan kimler var. Devam eden manyetik kutup kayması ve nihayetinde tersine çevirme dünyanın sonu mu olacak? . Merhabalar bu web sitesi valla çok güzel, face de paylaştım , ali – 353

28. merhaba arkadaşlar sayfa inan ki dikkatimi çekti, teşekkürler

29. Isparta merkezden ben memo. Slm siteniz süper ötesi güzel, saolun 01-11-2020 01:04:58

30. Adana dan kimler var. Devam eden manyetik kutup kayması ve nihayetinde tersine çevirme dünyanın sonu mu olacak? . Merhaba herkese paylaşımın ciddiyim hayran edici, facebookta paylaştım , ziya – 134

31. Şanlıurfa merkezden ben Aylin. Selam herkese paylaşım valla dikkatimi çekti, face de paylaştım 13-11-2020 16:29:37

32. Aksaray dan kimler var. Devam eden manyetik kutup kayması ve nihayetinde tersine çevirme dünyanın sonu mu olacak? . Selamlar web siten inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 319

33. Tokat dan kimler var. Devam eden manyetik kutup kayması ve nihayetinde tersine çevirme dünyanın sonu mu olacak? . Merhaba herkese paylaşımın valla çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 106

34. Merhaba sayfan vallaha billaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım

35. Kayseri merkezden ben banu. Selam paylaşım inanki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 06-12-2020 14:08:19

36. Bingöl dan kimler var. Devam eden manyetik kutup kayması ve nihayetinde tersine çevirme dünyanın sonu mu olacak? . Merhabalar web sitesi inanki çok iyi, twitter da paylaştım , Aylin – 16

37. Bu konu : ” Devam eden manyetik kutup kayması ve nihayetinde tersine çevirme dünyanın sonu mu olacak? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim iyi, sağolun , ahmet – 230

38. Bu konu : ” Devam eden manyetik kutup kayması ve nihayetinde tersine çevirme dünyanın sonu mu olacak? ” çok güzel. Merhaba siten cidden ilgi uyandırıcı, sağolun , ahmet – 217

39. Van merkezden ben . Merhaba herkese bu web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım 15-12-2020 22:43:24

40. Muğla merkezden ben Aylin. Merhaba sayfa inanılmaz hayran bıraktı, teşekkürler 27-12-2020 04:48:11

41. Slm sayfan gerçekten ilgi uyandırıcı, teşekkürler

42. Düzce dan kimler var. Devam eden manyetik kutup kayması ve nihayetinde tersine çevirme dünyanın sonu mu olacak? . Merhaba paylaşımınız valla mükemmel, facebookta paylaştım , Emine – 380

43. Şanlıurfa merkezden ben emin. Merhaba siteniz vallaha çok güzel, face de paylaştım 01-01-2021 03:29:17

44. Sinop merkezden ben hatice. Merhaba paylaşımın süper ötesi güzel, linkedinde paylaştım 10-01-2021 15:18:37

45. Çanakkale dan kimler var. Devam eden manyetik kutup kayması ve nihayetinde tersine çevirme dünyanın sonu mu olacak? . Mrb web sitesi harbiden hoşuma gitti, şukuladım , Hasan – 100

46. Ordu dan kimler var. Devam eden manyetik kutup kayması ve nihayetinde tersine çevirme dünyanın sonu mu olacak? . merhaba arkadaşlar sayfa valla hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Emine – 333

47. Kayseri merkezden ben Hasan. Merhabalar web siteniz vallaha billaha güzel, sağolun 20-01-2021 05:51:41

48. Sinop dan kimler var. Devam eden manyetik kutup kayması ve nihayetinde tersine çevirme dünyanın sonu mu olacak? . merhaba arkadaşlar web siten yeminle çok hoşuma gitti, tebrikler , mehmet – 273

49. Gürbüz Reply

Gümüşhane merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 10-02-2021 22:27:04

50. Batman merkezden ben emin. Slm web siteniz valla güzel, tebrikler 11-02-2021 14:09:18

51. Rize dan kimler var. Devam eden manyetik kutup kayması ve nihayetinde tersine çevirme dünyanın sonu mu olacak? . Merhaba paylaşımınız cidden çok güzel, facebookta paylaştım , ahmet – 60

52. Bu konu : ” Devam eden manyetik kutup kayması ve nihayetinde tersine çevirme dünyanın sonu mu olacak? ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , memo – 2

53. Sinop merkezden ben banu. Selam herkese paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım 27-02-2021 02:39:21

54. Niğde dan kimler var. Devam eden manyetik kutup kayması ve nihayetinde tersine çevirme dünyanın sonu mu olacak? . merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , ali – 218

55. Selam bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, sağolun

56. Nevşehir dan kimler var. Devam eden manyetik kutup kayması ve nihayetinde tersine çevirme dünyanın sonu mu olacak? . Slm paylaşım cidden çok iyi, tebrikler , banu – 191

57. Mardin merkezden ben hatice. Selamın aleyküm web siten yeminle çok güzel, sağolun 31-03-2021 16:33:09

58. Merhaba herkese web siten cidden çok iyi, twitter da paylaştım

59. Selamlar siteniz inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

60. selamun aleyküm paylaşım harbiden dikkatimi çekti, saolun

61. Merhaba siteniz vallaha billaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım

62. Ağrı dan kimler var. Devam eden manyetik kutup kayması ve nihayetinde tersine çevirme dünyanın sonu mu olacak? . Selamlar web siten inanki çok güzel, facebookta paylaştım , ziya – 185

63. İzmir dan kimler var. Devam eden manyetik kutup kayması ve nihayetinde tersine çevirme dünyanın sonu mu olacak? . Selamlar paylaşımın inan ki mükemmel, sosyal medyada paylaştım , ziya – 491

64. Merhabalar web siteniz inanki çok güzel, linkedinde paylaştım

65. Manisa merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar sayfan süper ötesi hayran edici, sağolun 05-05-2021 19:50:22

66. Bu konu : ” Devam eden manyetik kutup kayması ve nihayetinde tersine çevirme dünyanın sonu mu olacak? ” çok güzel. Mrb sayfan cidden güzel, saolun , emin – 349

67. Bu konu : ” Devam eden manyetik kutup kayması ve nihayetinde tersine çevirme dünyanın sonu mu olacak? ” çok güzel. Selamlar web sitesi valla çok güzel, linkedinde paylaştım , gaye – 390

68. Selamlar web siteniz harbiden güzel, face de paylaştım

69. Bu konu : ” Devam eden manyetik kutup kayması ve nihayetinde tersine çevirme dünyanın sonu mu olacak? ” çok güzel. Merhaba web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , emin – 43

70. Kayseri merkezden ben ali. Merhabalar paylaşımınız vallaha billaha hoşuma gitti, saolun 13-05-2021 19:15:35

71. Bu konu : ” Devam eden manyetik kutup kayması ve nihayetinde tersine çevirme dünyanın sonu mu olacak? ” çok güzel. Selamlar paylaşımın süper ötesi iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 288

72. Merhaba herkese paylaşımınız cidden hayran bıraktı, twitter da paylaştım

73. Amasya merkezden ben Gürbüz. Selamlar web sitesi inanki iyi, saolun 02-06-2021 23:33:13

74. Bu konu : ” Devam eden manyetik kutup kayması ve nihayetinde tersine çevirme dünyanın sonu mu olacak? ” çok güzel. Merhaba web sitesi inanki hoşuma gitti, teşekkürler , Emine – 49

75. Sakarya dan kimler var. Devam eden manyetik kutup kayması ve nihayetinde tersine çevirme dünyanın sonu mu olacak? . Merhabalar siten gerçekten çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 185

76. selam arkadaşlar paylaşım valla hayran bıraktı, teşekkürler

77. Mersin merkezden ben ahmet. Selam herkese web siteniz inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 16-06-2021 12:34:15

78. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Devam eden manyetik kutup kayması ve nihayetinde tersine çevirme dünyanın sonu mu olacak? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan vallaha billaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 383

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link