Devam eden manyetik kutup kayması ve nihayetinde tersine çevirme dünyanın sonu mu olacak?

Siz ne düşünüyorsunuz? Gerçekten mantıklı görünüyor ve orada bulunan gerçeklere rağmen, kitle iletişim araçları (her zamanki gibi) herhangi birini rapor etmekte başarısız oluyor. Dünyanın manyetik alanı zayıflıyor ve çok yakında bir şey olacak ve sonunda başka hiçbir şeyin önemi kalmayacak.

“Devam eden manyetik kutup kayması ve nihayetinde tersine çevirme dünyanın sonu mu olacak?” üzerine 27 yorum

1. Bingöl merkezden ben ali. selam arkadaşlar siteniz süper ötesi güzel, facebookta paylaştım 28-09-2020 12:26:03

2. Erzincan merkezden ben doruk. selamun aleyküm web siten süper ötesi mükemmel, twitter da paylaştım 29-09-2020 11:01:07

3. Edirne merkezden ben ziya. Merhabalar sayfa gerçekten hoşuma gitti, tebrikler 01-10-2020 03:43:34

4. Siirt merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha güzel, linkedinde paylaştım 02-10-2020 12:18:37

5. Mardin merkezden ben doruk. Mrb web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, şukuladım 02-10-2020 12:18:46

6. Çankırı merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar web siten ciddiyim hayran bıraktı, teraziye tıkladım 02-10-2020 12:18:53

7. Kocaeli dan kimler var. Devam eden manyetik kutup kayması ve nihayetinde tersine çevirme dünyanın sonu mu olacak? . Selam herkese paylaşım vallaha güzel, face de paylaştım , doruk – 419

8. Bu konu : ” Devam eden manyetik kutup kayması ve nihayetinde tersine çevirme dünyanın sonu mu olacak? ” çok güzel. Slm paylaşım vallaha dikkatimi çekti, teşekkürler , Gürbüz – 404

9. Bu konu : ” Devam eden manyetik kutup kayması ve nihayetinde tersine çevirme dünyanın sonu mu olacak? ” çok güzel. Slm paylaşımın vallaha billaha çok güzel, saolun , ali – 182

10. Osmaniye dan kimler var. Devam eden manyetik kutup kayması ve nihayetinde tersine çevirme dünyanın sonu mu olacak? . selam arkadaşlar bu web sitesi gerçekten güzel, teraziye tıkladım , Hasan – 44

11. Bu konu : ” Devam eden manyetik kutup kayması ve nihayetinde tersine çevirme dünyanın sonu mu olacak? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım harbiden çok güzel, teraziye tıkladım , Aylin – 455

12. Bu konu : ” Devam eden manyetik kutup kayması ve nihayetinde tersine çevirme dünyanın sonu mu olacak? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan harbiden hoşuma gitti, şukuladım , Aylin – 479

Yorum yapın