Devil’s Advocate Oynamak

Salgının neden gerçek olduğunu ve ciddiye alınması gerektiğini savunan yorumlar göz ardı edilecektir.

Plandemiyi bilmek bir aldatmaca / yanlış bayrak türü anlaşmadır ve gizli sebep yüz maskesi emirlerinin ardında, insanların neden çoban olması gerektiğini anlıyorum. Bu durum, insanların başka hiçbir şey olmasa bile kendi başlarına düşünemediklerini göstermiştir. Onlara ne yapacaklarını söyleyecek birine ihtiyaçları var ve eğer inkar ediyorlarsa, yüz maskeleri onları yumuşatmaya yardımcı olabilir. Onları öneriye biraz daha açık hale getirin.

COVID-19 ana vagonuna tırmanan tüm insanları düşünün … yüzleşmeleri gereken bir düşmanları var. Bir araya gelmek için bir nedenleri var. Onlara fethedecekleri bir şey verir.

Aynı şey, iklim değişikliğinin bir efsane olduğunu iddia edenler tarafından da savunulabilir … en azından gençleri kendi hikayelerinin baş kahramanı olmaya motive etmek için bir düşman sağlar.

Salgın, hükümete, kolektifin güvenliği için bireyden bir miktar özgürlük almak için mükemmel bir koruma sağladı. Geliş ve gidişlerimizi daha etkin bir şekilde izleyebilecekler, kiminle iletişim halinde olduğumuzu bilecekler vb. Öncelikle bu hak ihlalinden yana olmadığımı belirteyim; iyi, tam olarak değil.

Bununla birlikte, insan hareketlerini izlemeyi ve endişe duyabilecek kişileri takip etmeyi içeren korumam var. Eyebelch’ten sakatlanan insanların videolarına yer verirdim, ama sizi iyi milletten kurtaracağım. Bu ilkel pisliklerin çoğu savaştan zarar görmüş ülkelerden geliyor – Güney Amerika, Orta Doğu … Meksika! Neden bir duvar olduğunu ve sınırı geçen insanların sert bir şekilde soruşturulduğunu merak ediyorsunuz … sınır güvenliğine karşı çıkmaya cesaret edin ve yemin ederim size funkytown videosunun bağlantısını göndereceğim … ve kaç yasadışı göçmen yapmak üzereyiz Belki de insanları izlemek en kötü fikir değil, Batı Medeniyetinin başarısız olduğunu görmek isteyen ya da sadece bir Batılı’nın kafasını kesme fikrini seven birçok insan var.

Dahası, birkaç cesaret kırıcı gönderi gördükten sonra, bir şeyin farkına vardım …

İnsanların beyinlerinin Allah adına vahşet eylemlerinde bulunmaları için beyinlerinin yıkanmasından çok, birbirlerine maske takmaları konusunda birbirlerini işaret eden erdemle yıkanmalarını tercih ederim. İroni.

Aşırı kullanımına rağmen, “Sheeple” kelimesinin arkasında gerçek var. Ve kesinlikle onları daha yeşil tarlalara götüren iyi huylu çobanlar olmalı.

… pluggrup tarafından gönderildi
[comments]

“Devil’s Advocate Oynamak” üzerine 29 yorum

1. Siirt merkezden ben hatice. Merhaba herkese web siteniz harbiden iyi, teraziye tıkladım 02-12-2020 04:54:10

2. Bu konu : ” Devil’s Advocate Oynamak ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha mükemmel, twitter da paylaştım , – 400

3. Bu konu : ” Devil’s Advocate Oynamak ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa vallaha çok hoşuma gitti, tebrikler , Hasan – 137

4. Bu konu : ” Devil’s Advocate Oynamak ” çok güzel. Merhaba web sitesi vallaha billaha iyi, sağolun , ahmet – 362

5. Muğla dan kimler var. Devil’s Advocate Oynamak . Selamın aleyküm sayfanız harbiden çok güzel, twitter da paylaştım , – 250

6. Bu konu : ” Devil’s Advocate Oynamak ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , – 217

7. Bu konu : ” Devil’s Advocate Oynamak ” çok güzel. Merhaba herkese web siten gerçekten dikkat çekici, şukuladım , Hasan – 261

8. Batman dan kimler var. Devil’s Advocate Oynamak . selamun aleyküm paylaşımınız yeminle mükemmel, teraziye tıkladım , doruk – 95

9. Bu konu : ” Devil’s Advocate Oynamak ” çok güzel. Selamlar web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, teraziye tıkladım , memo – 359

10. Artvin dan kimler var. Devil’s Advocate Oynamak . Slm sayfa harbiden çok güzel, sosyal medyada paylaştım , emin – 273

11. Bu konu : ” Devil’s Advocate Oynamak ” çok güzel. Selam sayfa süper ötesi iyi, facebookta paylaştım , emin – 339

12. Antalya dan kimler var. Devil’s Advocate Oynamak . Selam paylaşım vallaha güzel, linkedinde paylaştım , hatice – 496

13. Van dan kimler var. Devil’s Advocate Oynamak . selam arkadaşlar paylaşım harbiden dikkatimi çekti, teşekkürler , ahmet – 176

14. Burdur dan kimler var. Devil’s Advocate Oynamak . Slm paylaşım ciddiyim dikkatimi çekti, saolun , gaye – 273

15. Mersin dan kimler var. Devil’s Advocate Oynamak . selam arkadaşlar web sitesi inanki çok güzel, şukuladım , ziya – 254

16. Bu konu : ” Devil’s Advocate Oynamak ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız vallaha billaha hoşuma gitti, tebrikler , Gürbüz – 200

17. Bu konu : ” Devil’s Advocate Oynamak ” çok güzel. Slm bu web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, teşekkürler , gaye – 364

18. Bu konu : ” Devil’s Advocate Oynamak ” çok güzel. Selam sayfan gerçekten hoşuma gitti, teşekkürler , Hasan – 496

19. Bu konu : ” Devil’s Advocate Oynamak ” çok güzel. Merhabalar sayfan ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , – 121

20. Çankırı dan kimler var. Devil’s Advocate Oynamak . Merhaba sayfanız inanılmaz hoşuma gitti, tebrikler , mehmet – 346

21. Mersin dan kimler var. Devil’s Advocate Oynamak . Selamın aleyküm bu web sitesi inanılmaz iyi, şukuladım , hatice – 298

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link