Devils wayfair komplosunu savunuyor

Neden bir milyar dolarlık şirket, kaçırılan çocukları sadece 10-20.000 dolara satma geçimlerini riske atsın ki? Milyarlarca değerinde bir şirket için kovada akıllıca bir düşüş var

Dolaplar, web sitelerini kullanarak sevk edilen satıcıları bırakmayan marka dolaplar yaptı, başka biri değil kendileri sattı

Neden seks kaçakçıları açık bir web sitesi kullanır? Soğanlar ve şifreleme var, bu ciddi ağın açık web’de açıkta satılmayacağı, çok net bir şekilde izlenebilecek bir şey

Seks kaçakçılığı çok karmaşık bir süreçtir, wayfair’i kullanmak, tüm karanlık bir web sitesi kurup daha güvenli bir şekilde çalıştırabildiğinizde ve alıcıları sorgulayıp inceleyip LEO olmadığından emin olmak için çok saçma geliyor

Ya zengin bir pislik gerçekten bu dolaplardan birini yanlışlıkla aldıysa ve bir çocuk içeri girdiğinde? Birisinin yanlışlıkla dolabında kaçakçılık geçirmiş bir çocuğu varsa bunun gezegende ön sayfa haberleri olacağını düşünmüyor musunuz?

Metal bir dolapta nakliye sürecinde bu çocukları uykuda / canlı tutmayı nasıl planladılar?

Hiçbiri mantıklı değil

Herhangi bir komplo mantıklıysa, işvereni bilinmeyen nedenlerle delicesine kötü gösteren hoşnutsuz bir çalışan

“Devils wayfair komplosunu savunuyor” üzerine 27 yorum

1. Kırklareli merkezden ben mehmet. Merhaba herkese bu web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, saolun 11-07-2020 21:02:56

2. Osmaniye merkezden ben ziya. Merhabalar bu web sitesi ciddiyim çok güzel, teraziye tıkladım 13-07-2020 11:01:34

3. Eskişehir merkezden ben doruk. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha iyi, saolun 29-07-2020 14:04:00

4. Balıkesir merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden hayran bıraktı, sağolun 23-08-2020 04:21:59

5. Uşak merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfan vallaha billaha dikkatimi çekti, face de paylaştım 30-08-2020 23:54:05

6. Gaziantep merkezden ben ziya. Merhaba siteniz yeminle dikkat çekici, teraziye tıkladım 02-10-2020 11:12:22

7. Ardahan merkezden ben memo. Merhaba herkese sayfa inanki dikkat çekici, sağolun 19-10-2020 08:32:56

8. Çanakkale merkezden ben ahmet. Merhaba sayfan inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 19-10-2020 08:33:36

Yorum yapın