Yaratılış 6: 4 KJV

4 O günlerde yeryüzünde devler vardı; ve ondan sonra, Tanrı’nın oğulları insanların kızlarının yanına gelip onlara çocuk doğurduklarında, aynı kişiler yaşlı, ünlü adamlar oldular.

Her Hıristiyan, Yaratılış ayetlerinden önce ve sonra kirazların toplandığını duymuştur, ancak neden şimdiye kadar duyduğum / katıldığım herhangi bir kiliseden / mezhepten HİÇBİR KİMSE bu devlerin TAM OLARAK kim olduklarını ve neden bu devlerin neden açıkça günümüzün en önemli batı metninin ilk kitabı?

Baalbek tek başına devlerin en azından bir noktada Dünya’da olduklarının ve en büyük batı kitabında devlerden söz edildiğinin kanıtıdır, öyleyse bunu “Hıristiyan” tanıdıklarıma söylediğimde neden dışlanıyorum?

… 3lhanan tarafından gönderildi
[comments]

Author

7 Comments

1. Bingöl merkezden ben memo. selamun aleyküm siten inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım 21-03-2021 13:07:10

2. Bilecik dan kimler var. Devler? . selamun aleyküm web siteniz inan ki çok iyi, linkedinde paylaştım , hatice – 237

3. Bitlis merkezden ben memo. Slm paylaşım cidden iyi, sosyal medyada paylaştım 21-03-2021 16:12:42

4. Bu konu : ” Devler? ” çok güzel. Merhaba paylaşım vallaha mükemmel, teşekkürler , doruk – 344

5. Bu konu : ” Devler? ” çok güzel. Selam sayfa cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 323

6. Selamlar paylaşım harbiden hoşuma gitti, facebookta paylaştım

7. Bu konu : ” Devler? ” çok güzel. Merhaba herkese siten vallaha çok güzel, facebookta paylaştım , ali – 437

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link