Gönderim Beyanı:

CDC, ABD’de Covid kaynaklı ölümlerin artık 600.000’in üzerinde olduğunu söylüyor. Bu ölümlerin yaklaşık 500.000’i 2020’de gerçekleşti (kolay anlaşılması için yuvarlatılmış sayılar). Ayrıca, Sayım Bürosu 2020’de (Covid’den çok önce) yaklaşık 3 milyon ABD ölümü bekliyordu, ancak toplam yaklaşık 3.5 milyon. Yani 500.000 rakamı okunaklı ve gökyüzü değil düşüyor…

330.000.000 vatandaşın yüzde kaçı 500.000 ölümdür? Cevap %0,15’tir, bu da ortalama bir vatandaşın Covid’i yaşama şansının %99,85 olduğu anlamına gelir. (Büyük çoğunluğun yaşlı veya sakat olmasına aldırmayın!)

İşte öyle… Hükümet kasten kitlesel histeriye neden oldu… Neden!?

34 Comments

1. Slm sayfa gerçekten dikkatimi çekti, face de paylaştım

2. Slm paylaşımınız gerçekten güzel, twitter da paylaştım

3. Bu konu : ” Devlet Kaynaklı Kitle Histerisi… Neden? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten cidden dikkat çekici, twitter da paylaştım , ahmet – 315

4. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha hoşuma gitti, sağolun

5. Selamlar paylaşımın harbiden mükemmel, teşekkürler

6. Çorum dan kimler var. Devlet Kaynaklı Kitle Histerisi… Neden? . Merhaba paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, teraziye tıkladım , mehmet – 96

7. Şanlıurfa merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar paylaşım yeminle güzel, tebrikler 22-07-2021 16:43:07

8. Giresun dan kimler var. Devlet Kaynaklı Kitle Histerisi… Neden? . Merhaba sayfanız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun , Aylin – 371

9. Kilis dan kimler var. Devlet Kaynaklı Kitle Histerisi… Neden? . selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi mükemmel, twitter da paylaştım , ali – 241

10. Gürbüz Reply

Amasya merkezden ben Gürbüz. Mrb web sitesi vallaha billaha çok güzel, linkedinde paylaştım 23-07-2021 18:28:40

11. Gürbüz Reply

Merhabalar web siteniz gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım

12. Merhaba herkese sayfa inan ki dikkat çekici, facebookta paylaştım

13. Afyon merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar siten yeminle iyi, şukuladım 26-07-2021 10:04:18

14. Bu konu : ” Devlet Kaynaklı Kitle Histerisi… Neden? ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , – 397

15. Gürbüz Reply

Tokat merkezden ben Gürbüz. Selam sayfanız inanılmaz mükemmel, teşekkürler 01-08-2021 09:51:34

16. Bu konu : ” Devlet Kaynaklı Kitle Histerisi… Neden? ” çok güzel. selamun aleyküm web siten ciddiyim çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ahmet – 45

17. Kastamonu merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar siten inanılmaz hayran bıraktı, teşekkürler 08-08-2021 06:19:12

18. Trabzon dan kimler var. Devlet Kaynaklı Kitle Histerisi… Neden? . Merhaba sayfa inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , gaye – 146

19. Bu konu : ” Devlet Kaynaklı Kitle Histerisi… Neden? ” çok güzel. Selam herkese web sitesi yeminle dikkat çekici, twitter da paylaştım , memo – 473

20. Osmaniye dan kimler var. Devlet Kaynaklı Kitle Histerisi… Neden? . Merhabalar sayfanız süper ötesi iyi, teşekkürler , Aylin – 34

21. Bilecik dan kimler var. Devlet Kaynaklı Kitle Histerisi… Neden? . selamun aleyküm sayfa süper ötesi ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , memo – 66

22. Osmaniye dan kimler var. Devlet Kaynaklı Kitle Histerisi… Neden? . merhaba arkadaşlar paylaşım yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , banu – 317

23. merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim iyi, facebookta paylaştım

24. İzmir dan kimler var. Devlet Kaynaklı Kitle Histerisi… Neden? . Merhabalar siten ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ali – 334

25. selam arkadaşlar web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

26. Batman dan kimler var. Devlet Kaynaklı Kitle Histerisi… Neden? . merhaba arkadaşlar siten inan ki güzel, saolun , Gürbüz – 31

27. Ardahan dan kimler var. Devlet Kaynaklı Kitle Histerisi… Neden? . selamun aleyküm paylaşımın yeminle hoşuma gitti, saolun , Gürbüz – 395

28. Kilis dan kimler var. Devlet Kaynaklı Kitle Histerisi… Neden? . Merhabalar paylaşımın süper ötesi çok iyi, linkedinde paylaştım , – 412

29. Bu konu : ” Devlet Kaynaklı Kitle Histerisi… Neden? ” çok güzel. Merhabalar siteniz inanki çok iyi, tebrikler , – 45

30. Zonguldak dan kimler var. Devlet Kaynaklı Kitle Histerisi… Neden? . selam arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha dikkatimi çekti, face de paylaştım , Aylin – 160

31. Mardin dan kimler var. Devlet Kaynaklı Kitle Histerisi… Neden? . Selamın aleyküm sayfa vallaha hayran edici, linkedinde paylaştım , memo – 289

32. Tekirdağ merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz güzel, şukuladım 16-09-2021 11:35:05

33. Bu konu : ” Devlet Kaynaklı Kitle Histerisi… Neden? ” çok güzel. Slm sayfa vallaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 39

34. Bayburt merkezden ben . selamun aleyküm bu web sitesi harbiden hayran edici, linkedinde paylaştım 17-09-2021 03:29:25

Write A Comment