Ülkem sağlık bakanını değiştiriyor çünkü o aslında covid vakalarını ve enfeksiyon oranlarını düşürüyordu. Onun yerine kukla koydular. Rahatsız oldum ve korkuyorum.

Düzenleme: Ülke Çek Cumhuriyeti

… 3Dwaynee tarafından gönderildi
[comments]

Author

13 Comments

1. Bu konu : ” Devlet kontrolü? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım valla ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Emine – 280

2. Kars dan kimler var. Devlet kontrolü? . selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz hayran bıraktı, teşekkürler , Gürbüz – 240

3. Batman dan kimler var. Devlet kontrolü? . Merhaba herkese siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 80

4. Bu konu : ” Devlet kontrolü? ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız cidden hayran edici, teraziye tıkladım , Emine – 289

5. Diyarbakır dan kimler var. Devlet kontrolü? . merhaba arkadaşlar web siten vallaha billaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ali – 31

6. Bursa dan kimler var. Devlet kontrolü? . selam arkadaşlar web siteniz valla hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Hasan – 472

7. Muğla dan kimler var. Devlet kontrolü? . Merhabalar paylaşım inan ki çok iyi, twitter da paylaştım , memo – 186

8. Bu konu : ” Devlet kontrolü? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa cidden çok iyi, facebookta paylaştım , banu – 211

9. Osmaniye dan kimler var. Devlet kontrolü? . selam arkadaşlar web sitesi vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım , banu – 379

10. Ardahan dan kimler var. Devlet kontrolü? . Selamın aleyküm siten süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 169

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link