Ülkem sağlık bakanını değiştiriyor çünkü o aslında covid vakalarını ve enfeksiyon oranlarını düşürüyordu. Onun yerine kukla koydular. Rahatsız oldum ve korkuyorum.

Düzenleme: Ülke Çek Cumhuriyeti

… 3Dwaynee tarafından gönderildi
[comments]

Author

32 Comments

1. Bu konu : ” Devlet kontrolü? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım valla ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Emine – 280

2. Gürbüz Reply

Kars dan kimler var. Devlet kontrolü? . selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz hayran bıraktı, teşekkürler , Gürbüz – 240

3. Batman dan kimler var. Devlet kontrolü? . Merhaba herkese siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 80

4. Bu konu : ” Devlet kontrolü? ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız cidden hayran edici, teraziye tıkladım , Emine – 289

5. Slm web siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, saolun

6. Diyarbakır dan kimler var. Devlet kontrolü? . merhaba arkadaşlar web siten vallaha billaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ali – 31

7. Bursa dan kimler var. Devlet kontrolü? . selam arkadaşlar web siteniz valla hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Hasan – 472

8. Muğla dan kimler var. Devlet kontrolü? . Merhabalar paylaşım inan ki çok iyi, twitter da paylaştım , memo – 186

9. Bu konu : ” Devlet kontrolü? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa cidden çok iyi, facebookta paylaştım , banu – 211

10. Osmaniye dan kimler var. Devlet kontrolü? . selam arkadaşlar web sitesi vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım , banu – 379

11. Ardahan dan kimler var. Devlet kontrolü? . Selamın aleyküm siten süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 169

12. elif yılmaz Reply

Merhabalar sayfan gerçekten ilgi uyandırıcı, teşekkürler

13. Konya merkezden ben banu. selam arkadaşlar paylaşımın inan ki hayran bıraktı, saolun 05-05-2021 21:41:56

14. Isparta merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar paylaşımın harbiden dikkat çekici, teraziye tıkladım 06-05-2021 22:31:17

15. Bu konu : ” Devlet kontrolü? ” çok güzel. Mrb web sitesi vallaha billaha iyi, linkedinde paylaştım , emin – 258

16. Bu konu : ” Devlet kontrolü? ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , banu – 171

17. Bu konu : ” Devlet kontrolü? ” çok güzel. Merhabalar siteniz inan ki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 214

18. Merhabalar bu web sitesi inanki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

19. Rize dan kimler var. Devlet kontrolü? . selam arkadaşlar paylaşım yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım , hatice – 330

20. Gürbüz Reply

Bingöl dan kimler var. Devlet kontrolü? . Merhaba herkese paylaşım inanılmaz hayran edici, tebrikler , Gürbüz – 203

21. Bu konu : ” Devlet kontrolü? ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız vallaha billaha iyi, şukuladım , Aylin – 55

22. Hakkari dan kimler var. Devlet kontrolü? . Slm siten inanılmaz çok iyi, tebrikler , Hasan – 111

23. Bu konu : ” Devlet kontrolü? ” çok güzel. Selamlar siteniz süper ötesi çok iyi, linkedinde paylaştım , mehmet – 100

24. Elazığ merkezden ben Emine. Selam sayfanız cidden hayran edici, twitter da paylaştım 26-06-2021 22:36:21

25. Eskişehir merkezden ben Aylin. Merhabalar siteniz inan ki çok güzel, şukuladım 08-07-2021 22:58:55

26. Mrb sayfan vallaha billaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

27. Selamın aleyküm bu web sitesi harbiden güzel, twitter da paylaştım

28. Adıyaman merkezden ben gaye. Merhabalar sayfa inanılmaz çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 15-07-2021 11:14:42

29. Bu konu : ” Devlet kontrolü? ” çok güzel. Merhaba paylaşım cidden çok iyi, şukuladım , Emine – 200

30. Denizli dan kimler var. Devlet kontrolü? . Selam herkese sayfa inanılmaz hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , – 391

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link