Otobüse maskesiz binmeye, bazı mağazalara maskesiz girmeye, OKUL’a maskesiz gitmeye izin verilmiyor. Bu çılgınca. Bizi bu şekilde kontrol edebilirlerse, başka ne yapabilirler? İmplant çiplerinin “her ne olursa olsun” zorunlu olduğunu ve okula ya da mağazaya onsuz gidemeyeceğimizi söyleyebilirler. Bunların hepsi, büyük bir şey olmadan önce yapılan bir test.

Bu devam ederse, gelecek için KORKUYORUM. Kontrolümüzü geri almalıyız. Bunu bize yapamazlar. Ve insanlar “ah, insanların güvenliğini umursamıyorsun” diyecekler Birinin virüsü kapmasını umursamadığımı ne zaman söyledim? Ama virüsü gerçek hayatta gördün mü? Bahse girerim değil.

Şimdi bir şeyler yapmalıyız. İnternette bundan bahsetmeyeceğim ama hepimizin bir araya gelmesi gerekiyor. Ciddi anlamda. İnancım var ve savaştayız. BU MFS YAKALAYALIM !!!!!! 😡

Author

63 Comments

1. Kilis merkezden ben gaye. Merhaba herkese siteniz cidden güzel, tebrikler 31-08-2020 03:25:57

2. selam arkadaşlar sayfanız yeminle güzel, linkedinde paylaştım

3. elif yılmaz Reply

Selam paylaşım inanılmaz mükemmel, twitter da paylaştım

4. Kastamonu merkezden ben doruk. selam arkadaşlar siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, tebrikler 31-08-2020 11:53:25

5. selamun aleyküm sayfan inanılmaz dikkat çekici, sağolun

6. selam arkadaşlar web siteniz harbiden hoşuma gitti, tebrikler

7. Denizli merkezden ben ali. Slm paylaşım gerçekten çok iyi, saolun 03-09-2020 19:52:52

8. selamun aleyküm sayfanız yeminle güzel, twitter da paylaştım

9. Selamın aleyküm web sitesi süper ötesi mükemmel, saolun

10. Gürbüz Reply

Kırşehir merkezden ben Gürbüz. Slm paylaşım vallaha billaha güzel, twitter da paylaştım 09-09-2020 02:45:24

11. Kars merkezden ben gaye. Selamın aleyküm sayfa yeminle dikkatimi çekti, saolun 13-09-2020 06:20:14

12. İstanbul merkezden ben ziya. selam arkadaşlar web siten süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 15-09-2020 10:53:47

13. Sakarya merkezden ben mehmet. Selamlar paylaşımın cidden dikkat çekici, face de paylaştım 17-09-2020 22:13:33

14. Trabzon merkezden ben Emine. Selamlar sayfanız gerçekten güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 26-09-2020 19:38:55

15. Erzincan merkezden ben banu. Selam herkese web siten harbiden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 02-10-2020 09:47:55

16. elif yılmaz Reply

Selam herkese bu web sitesi inanki iyi, face de paylaştım

17. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm web sitesi inanılmaz güzel, tebrikler

18. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Devlet kontrolü kontrolden çıkıyor. ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, face de paylaştım , elif yılmaz – 374

19. Merhabalar web siteniz vallaha billaha güzel, tebrikler

20. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm paylaşımın valla güzel, twitter da paylaştım

21. Selam herkese paylaşımın inan ki hoşuma gitti, teraziye tıkladım

22. elif yılmaz Reply

Çankırı dan kimler var. Devlet kontrolü kontrolden çıkıyor. . Merhabalar sayfanız inan ki iyi, saolun , elif yılmaz – 196

23. Bu konu : ” Devlet kontrolü kontrolden çıkıyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan inanki iyi, saolun , ahmet – 247

24. Osmaniye dan kimler var. Devlet kontrolü kontrolden çıkıyor. . Slm siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Aylin – 194

25. Bu konu : ” Devlet kontrolü kontrolden çıkıyor. ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , mehmet – 23

26. Sakarya dan kimler var. Devlet kontrolü kontrolden çıkıyor. . Slm sayfan inanılmaz çok güzel, saolun , Aylin – 63

27. Kars dan kimler var. Devlet kontrolü kontrolden çıkıyor. . Selamlar siten vallaha güzel, saolun , ali – 472

28. Bu konu : ” Devlet kontrolü kontrolden çıkıyor. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler , mehmet – 116

29. Mersin dan kimler var. Devlet kontrolü kontrolden çıkıyor. . Merhabalar paylaşım inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım , ahmet – 457

30. Selam herkese sayfan gerçekten hoşuma gitti, şukuladım

31. Muğla dan kimler var. Devlet kontrolü kontrolden çıkıyor. . Merhaba herkese sayfanız süper ötesi hayran bıraktı, sağolun , memo – 402

32. Merhaba herkese bu web sitesi yeminle çok iyi, facebookta paylaştım

33. Mrb paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

34. Selam paylaşım yeminle hoşuma gitti, face de paylaştım

35. merhaba arkadaşlar web sitesi inanki mükemmel, şukuladım

36. Antalya dan kimler var. Devlet kontrolü kontrolden çıkıyor. . selamun aleyküm paylaşım cidden hayran bıraktı, teraziye tıkladım , doruk – 198

37. Bu konu : ” Devlet kontrolü kontrolden çıkıyor. ” çok güzel. Slm siteniz yeminle hayran bıraktı, face de paylaştım , ali – 208

38. Bu konu : ” Devlet kontrolü kontrolden çıkıyor. ” çok güzel. Selamlar web siten vallaha billaha hayran bıraktı, tebrikler , Aylin – 222

39. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım

40. Karaman dan kimler var. Devlet kontrolü kontrolden çıkıyor. . Selamlar paylaşımın inanki hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Emine – 459

41. Tekirdağ dan kimler var. Devlet kontrolü kontrolden çıkıyor. . Selamın aleyküm sayfanız yeminle çok iyi, teraziye tıkladım , ali – 69

42. Bu konu : ” Devlet kontrolü kontrolden çıkıyor. ” çok güzel. Selamlar siten inan ki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 343

43. Bu konu : ” Devlet kontrolü kontrolden çıkıyor. ” çok güzel. Selam paylaşımın inan ki çok güzel, teraziye tıkladım , Emine – 142

44. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz iyi, teraziye tıkladım

45. Bu konu : ” Devlet kontrolü kontrolden çıkıyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa inanılmaz iyi, tebrikler , Hasan – 49

46. Yozgat merkezden ben mehmet. Merhaba sayfa yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 15-02-2021 10:33:41

47. Bu konu : ” Devlet kontrolü kontrolden çıkıyor. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın inanılmaz hayran edici, şukuladım , Emine – 228

48. Bu konu : ” Devlet kontrolü kontrolden çıkıyor. ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, tebrikler , hatice – 147

49. Samsun dan kimler var. Devlet kontrolü kontrolden çıkıyor. . Selam web siten valla çok güzel, sosyal medyada paylaştım , emin – 481

50. Gürbüz Reply

Balıkesir merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese sayfa inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım 26-03-2021 01:05:33

51. Merhaba bu web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

52. Bu konu : ” Devlet kontrolü kontrolden çıkıyor. ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ahmet – 423

53. Adana merkezden ben . Selam bu web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 09-04-2021 20:43:09

54. Yalova dan kimler var. Devlet kontrolü kontrolden çıkıyor. . Slm web sitesi valla dikkatimi çekti, şukuladım , hatice – 277

55. Selam herkese paylaşım gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım

56. Bu konu : ” Devlet kontrolü kontrolden çıkıyor. ” çok güzel. Merhabalar sayfan yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ali – 61

57. Bu konu : ” Devlet kontrolü kontrolden çıkıyor. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız harbiden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 323

58. Karaman merkezden ben gaye. Mrb web siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, tebrikler 05-05-2021 16:10:24

59. Bu konu : ” Devlet kontrolü kontrolden çıkıyor. ” çok güzel. Slm siten süper ötesi çok iyi, saolun , banu – 496

60. Bu konu : ” Devlet kontrolü kontrolden çıkıyor. ” çok güzel. Mrb bu web sitesi inan ki hoşuma gitti, saolun , mehmet – 343

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link