Selam. Utah’dayım. Birkaç yıldır devlet ilkokullarında en azından 00’ların başlarında gizli Adrenokrom hasadı yapıldığına dair söylentiler dolaşıyor (Amerika’da değilseniz bu 5-12 yaşlarıdır). bununla ilgili çok sayıda çevrimiçi haber / medya var. “Las Vegas’ta Korku ve Nefret” filminde Adrenokrom kullanıyorlar ama bu, kötü pratiği açığa çıkarmak için iyiden çok kötü olabilirdi. Utah’da söylentiler Mormonizm liderleri bunu kullanıyor her türlü kötü amaç için. Bu amaçlar, bu işletme gönderilerini içerir İşte ve İşte Mormonizmin Utah’daki ve diğer ABD Eyaletlerindeki sahtekarlıklarının genişliği hakkında.

Utah ilkokulumda, okulda flebotomist tipi tepsili bir “hemşire” görmek normaldi. Yıllar boyunca, birisi bana okulda çocukların kanlarının alınmasının normal olup olmadığını sorsaydı, “ya, neden? Önemli olan nedir? Bilim için herhangi bir şey doğru mu?” Gibi bir şey söylerdim. Benim için, okulda kanımı almak “normal” gibi görünüyordu. Kısa süre önce, bu kan alımlarının sinir bozucu yangın tatbikatlarından (ve bunlardan birçoğu vardı) ya da okul çocuklarını teröre vurmak için dikkatlice koreografiye tabi tutulmuş diğer olaylardan sonra meydana geldiği noktaları birleştirmeye başladım. (Mormon öğretmenleri erkek arkadaşlarının canavar gibi giyinmesini ve dolap kapılarından atlamasını sağlar, bunun gibi şeyler).

Benim varsayım, eğer ilkokullarda, büyüyen bir çocuğun zihninde kritik bir eksiklik yaratacak gizli Adrenokrom hasadı olayları olsaydı ve belki de bu eksiklik, alkol söz konusu olduğunda görünmez “durum” olarak kendini gösterirdi. Çocukken o kritik maddeyi kaybederek ve bilmeden, zihnimiz alkol ve diğer maddelerden yaşadığı kimyasal reaksiyonlarla onu telafi etmeye çalışır. Dolayısıyla “1 içecek çok fazla, 100 içecek yeterli değil” alerjisi.

Bu yüzden dışarıdaki herhangi birine önerim / sorum şu: eğer alkolizm ve / veya diğer maddeler ve / veya diğer bağımlılıklarla karşı karşıya kalırsanız, belki de çocukluğunuzda okulda terör hissettiğiniz zamanlar olup olmadığını düşünmelisiniz. kilisede, diğer etkinliklerde ve ardından kanınız alındıktan kısa bir süre sonra.

Cevap on yıllardır sürdüğünden “evet” ise, ancak muhtemelen sadece Utah’da değil, tüm dünyada yüzyıllardır ve bu “neden ve sonuç” u birbirine bağlamak, milyonlarca insanı rahatsız eden kötü bir uygulamayı yok etmenin eşiğinde olduğumuz anlamına gelebilir. .

Benim için geç oldu, bu yüzden şimdilik kontrol ediyorum. Herhangi bir yanıt için şimdiden teşekkür ederiz.

Author

8 Comments

1. Bu konu : ” Devlet okulu çocuklarında gizli adrenokrom hasadı olayları, hayatın ilerleyen dönemlerinde alkolizmin nedeni olabilir mi? ” çok güzel. Selamlar sayfanız inan ki güzel, şukuladım , gaye – 481

2. Sivas merkezden ben ziya. Merhabalar siten harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 01-03-2021 09:20:14

3. Gürbüz Reply

Merhaba siteniz yeminle çok hoşuma gitti, tebrikler

4. Selam herkese bu web sitesi harbiden hayran edici, teraziye tıkladım

5. Merhaba sayfanız vallaha billaha hoşuma gitti, face de paylaştım

6. Kırşehir dan kimler var. Devlet okulu çocuklarında gizli adrenokrom hasadı olayları, hayatın ilerleyen dönemlerinde alkolizmin nedeni olabilir mi? . Merhaba sayfa inanki hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ahmet – 253

7. Bu konu : ” Devlet okulu çocuklarında gizli adrenokrom hasadı olayları, hayatın ilerleyen dönemlerinde alkolizmin nedeni olabilir mi? ” çok güzel. Merhabalar siteniz süper ötesi hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , memo – 78

8. Mardin dan kimler var. Devlet okulu çocuklarında gizli adrenokrom hasadı olayları, hayatın ilerleyen dönemlerinde alkolizmin nedeni olabilir mi? . Mrb siteniz inan ki çok hoşuma gitti, şukuladım , Hasan – 262

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link