Kategoriler
Genel

Devlet Piyangosu

Ne aldatmaca. MSM’ye güvenemeyiz, hükümetimize hiçbir şekilde güvenemeyiz. Bu powerball mega milyon şey bir NAKİT İNEK. Gerçekten bizden biri normlardan birinin gerçekten kazandığını düşünüyor musunuz? Hiçbir şekilde, açgözlü düşünemiyorum, aldatmaca govt doğru olanı yapıyor ve birisi kazanmasına izin. Belki birisi “kazanır” ama bu sadece başka bir MSM tesisi.

Her şey çok sahte görünüyor ve artık hiçbir şeye inanamıyorum. Bir araya gelip bu şeytani kötü NWO sikikleri karşı ayağa kalkmalıyız. Piyango, elde ettikleri en kolay paradır. Ne acele.

“Devlet Piyangosu” için 24 yanıt

Afyon merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar web siten vallaha billaha mükemmel, tebrikler 15-04-2020 10:24:05

Eskişehir merkezden ben ahmet. selamun aleyküm paylaşımın valla dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 30-04-2020 10:29:02

Amasya merkezden ben doruk. Selamlar sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 05-05-2020 14:05:44

Bartın merkezden ben Emine. Merhaba bu web sitesi süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım 09-05-2020 02:20:34

Osmaniye merkezden ben banu. Merhabalar sayfan harbiden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 10-05-2020 07:59:43

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir