Hükümet gerçekten sağlığınızı ve esenliğinizi önemsiyorsa…

*Evsizlerin sokaklarda ölmesine izin vermeyin.

*İnsülin ve kanser tedavilerini çok daha ucuza ya da ücretsiz yapın.

*Çocukların aç olmadığından emin olun.

* Herkesin gerçekten geçinebileceği bir ücreti olduğundan emin olun.

* daha uygun fiyatlı sağlık hizmeti

*Temiz içme suyu (Flint)

ama hayır…. Bu bedava aşıyı al, sana hamburger, meme, uyuşturucu ve piyango biletleri ile rüşvet vermemize ne dersin?

BURADA BİR ŞEY DOĞRU DEĞİL

70 Comments

1. Merhaba herkese web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler

2. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Devlet sizi gerçekten önemsiyorsa. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız cidden dikkat çekici, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 418

3. İzmir dan kimler var. Devlet sizi gerçekten önemsiyorsa. . Merhaba bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, teşekkürler , memo – 67

4. Bu konu : ” Devlet sizi gerçekten önemsiyorsa. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız inanki dikkat çekici, teraziye tıkladım , ali – 96

5. Bingöl dan kimler var. Devlet sizi gerçekten önemsiyorsa. . Merhabalar paylaşım vallaha hayran edici, twitter da paylaştım , ahmet – 156

6. Selamın aleyküm sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

7. Bu konu : ” Devlet sizi gerçekten önemsiyorsa. ” çok güzel. Merhaba sayfanız gerçekten hayran bıraktı, şukuladım , emin – 335

8. Kocaeli dan kimler var. Devlet sizi gerçekten önemsiyorsa. . Slm sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler , emin – 231

9. Gaziantep merkezden ben doruk. Selam herkese paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, sağolun 12-07-2021 22:32:49

10. Bu konu : ” Devlet sizi gerçekten önemsiyorsa. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha güzel, twitter da paylaştım , mehmet – 177

11. Merhabalar paylaşımın süper ötesi hoşuma gitti, teşekkürler

12. Bu konu : ” Devlet sizi gerçekten önemsiyorsa. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın gerçekten güzel, tebrikler , ali – 330

13. Antalya dan kimler var. Devlet sizi gerçekten önemsiyorsa. . Mrb paylaşımınız harbiden çok güzel, facebookta paylaştım , ali – 89

14. Artvin merkezden ben ziya. Merhaba herkese siten ciddiyim iyi, sosyal medyada paylaştım 12-07-2021 22:38:59

15. Kırıkkale dan kimler var. Devlet sizi gerçekten önemsiyorsa. . Merhaba web siteniz inan ki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , – 380

16. Şırnak merkezden ben . Selamlar web siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 12-07-2021 22:45:12

17. Balıkesir dan kimler var. Devlet sizi gerçekten önemsiyorsa. . selam arkadaşlar paylaşımınız gerçekten güzel, facebookta paylaştım , gaye – 340

18. Van merkezden ben doruk. Selam paylaşım valla hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 12-07-2021 22:47:36

19. İstanbul dan kimler var. Devlet sizi gerçekten önemsiyorsa. . Slm sayfanız cidden hayran edici, teşekkürler , doruk – 79

20. Bu konu : ” Devlet sizi gerçekten önemsiyorsa. ” çok güzel. Slm web siteniz valla güzel, linkedinde paylaştım , mehmet – 420

21. Selamlar sayfa yeminle çok güzel, linkedinde paylaştım

22. Bu konu : ” Devlet sizi gerçekten önemsiyorsa. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan gerçekten ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , mehmet – 284

23. Adana merkezden ben hatice. Mrb siteniz süper ötesi hayran bıraktı, tebrikler 12-07-2021 22:55:36

24. Mrb siten inanki hayran bıraktı, teraziye tıkladım

25. Edirne dan kimler var. Devlet sizi gerçekten önemsiyorsa. . Slm paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Hasan – 452

26. Tokat merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar paylaşımınız inan ki hayran edici, facebookta paylaştım 12-07-2021 23:02:33

27. Mardin merkezden ben hatice. Selamlar paylaşım vallaha iyi, tebrikler 12-07-2021 23:09:04

28. Sivas merkezden ben memo. Merhabalar sayfa yeminle çok güzel, sosyal medyada paylaştım 12-07-2021 23:09:36

29. Adıyaman dan kimler var. Devlet sizi gerçekten önemsiyorsa. . selamun aleyküm siten inan ki dikkat çekici, twitter da paylaştım , gaye – 351

30. Merhaba bu web sitesi inan ki hayran edici, facebookta paylaştım

31. Uşak merkezden ben gaye. Merhabalar sayfanız vallaha mükemmel, facebookta paylaştım 12-07-2021 23:16:43

32. merhaba arkadaşlar sayfanız valla çok güzel, saolun

33. Şanlıurfa dan kimler var. Devlet sizi gerçekten önemsiyorsa. . Selam web sitesi inanki güzel, facebookta paylaştım , hatice – 172

34. Edirne dan kimler var. Devlet sizi gerçekten önemsiyorsa. . selam arkadaşlar paylaşımın valla çok hoşuma gitti, teşekkürler , Emine – 205

35. Konya merkezden ben emin. Merhabalar web siten ciddiyim çok güzel, şukuladım 18-07-2021 00:52:55

36. Kars dan kimler var. Devlet sizi gerçekten önemsiyorsa. . selamun aleyküm web sitesi yeminle iyi, linkedinde paylaştım , – 185

37. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar paylaşımın cidden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

38. Eskişehir merkezden ben banu. Merhaba siten harbiden mükemmel, şukuladım 21-07-2021 05:35:59

39. Gürbüz Reply

Mersin dan kimler var. Devlet sizi gerçekten önemsiyorsa. . Selam paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, face de paylaştım , Gürbüz – 442

40. İstanbul dan kimler var. Devlet sizi gerçekten önemsiyorsa. . Mrb web sitesi valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 171

41. Ordu merkezden ben ali. Mrb paylaşımın cidden iyi, teşekkürler 24-07-2021 00:19:55

42. merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden mükemmel, teşekkürler

43. Gürbüz Reply

Merhaba herkese sayfan yeminle çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

44. Batman merkezden ben emin. selam arkadaşlar bu web sitesi inanki hoşuma gitti, sağolun 30-07-2021 09:15:52

45. Afyon dan kimler var. Devlet sizi gerçekten önemsiyorsa. . Mrb web siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , gaye – 162

46. Bu konu : ” Devlet sizi gerçekten önemsiyorsa. ” çok güzel. Selam web siteniz ciddiyim çok iyi, şukuladım , doruk – 328

47. Batman dan kimler var. Devlet sizi gerçekten önemsiyorsa. . Selam sayfan valla hayran bıraktı, face de paylaştım , Aylin – 93

48. Merhaba herkese siten inanılmaz iyi, sosyal medyada paylaştım

49. Selamın aleyküm web siteniz vallaha billaha güzel, tebrikler

50. Bitlis dan kimler var. Devlet sizi gerçekten önemsiyorsa. . Selamın aleyküm siteniz inanki dikkat çekici, face de paylaştım , doruk – 322

51. İzmir dan kimler var. Devlet sizi gerçekten önemsiyorsa. . Selam web siten cidden güzel, facebookta paylaştım , mehmet – 210

52. selamun aleyküm web sitesi inan ki çok güzel, teraziye tıkladım

53. Bu konu : ” Devlet sizi gerçekten önemsiyorsa. ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi yeminle güzel, saolun , Aylin – 341

54. Bu konu : ” Devlet sizi gerçekten önemsiyorsa. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , memo – 258

55. Kastamonu dan kimler var. Devlet sizi gerçekten önemsiyorsa. . Merhaba web sitesi harbiden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 313

56. Gümüşhane dan kimler var. Devlet sizi gerçekten önemsiyorsa. . selamun aleyküm paylaşım inanılmaz hoşuma gitti, tebrikler , ziya – 229

57. Tunceli dan kimler var. Devlet sizi gerçekten önemsiyorsa. . Selamın aleyküm sayfa vallaha billaha güzel, saolun , Aylin – 253

58. Çanakkale merkezden ben ahmet. Merhaba paylaşımınız vallaha çok güzel, tebrikler 28-08-2021 14:11:41

59. Bu konu : ” Devlet sizi gerçekten önemsiyorsa. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten cidden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ali – 413

60. Bu konu : ” Devlet sizi gerçekten önemsiyorsa. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız valla hayran edici, sağolun , ahmet – 73

61. Bu konu : ” Devlet sizi gerçekten önemsiyorsa. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa inanki hayran bıraktı, teşekkürler , doruk – 154

62. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

63. Adıyaman dan kimler var. Devlet sizi gerçekten önemsiyorsa. . Selam herkese siten inanılmaz dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Gürbüz – 132

64. Selam herkese paylaşımın yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım

65. Bu konu : ” Devlet sizi gerçekten önemsiyorsa. ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi harbiden çok iyi, teraziye tıkladım , gaye – 445

66. Kilis dan kimler var. Devlet sizi gerçekten önemsiyorsa. . Selam herkese web siteniz inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım , banu – 176

Write A Comment