ABD hükümeti arasında vatandaşlarına yönelik ONAYLANMIŞ yalanların ve aldatmacaların bir listesini alabilir miyiz? Listenin ne kadar uzayacağını gerçekten görmek istiyorum.

1. 1950’lerin ortalarında, Hükümet, radyoaktif maddelerin ne kadar hızlı yayıldığını test etmek için Missouri’deki St. Louis şehrine, çoğunlukla yoksul mahallelere Radyoaktif maddeler püskürttü. Toplu konut binalarının üzerindeki gizli teneke kutulardan püskürttüler, mahallelerden geçtikleri kamyon ve arabaların arkalarından püskürttüler ve hatta uçaklardan şehre kimyasallar attılar. %100 GERÇEK.

2. SİZİN VEYA AİLENİZİN HAKKINDA TEK sikişmezler!!!

Author

36 Comments

1. Hatay dan kimler var. Devlet Yalanları ve Aldatmacası – UZUN Liste . Selamın aleyküm paylaşımınız inanki çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Hasan – 207

2. Hakkari dan kimler var. Devlet Yalanları ve Aldatmacası – UZUN Liste . selam arkadaşlar sayfa cidden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 451

3. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Devlet Yalanları ve Aldatmacası – UZUN Liste ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Gürbüz – 111

4. Bu konu : ” Devlet Yalanları ve Aldatmacası – UZUN Liste ” çok güzel. Merhabalar sayfan inan ki çok güzel, sağolun , ziya – 28

5. Yozgat merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler 01-07-2021 19:04:41

6. Uşak dan kimler var. Devlet Yalanları ve Aldatmacası – UZUN Liste . Selamın aleyküm sayfanız inanki çok hoşuma gitti, saolun , ahmet – 393

7. Bu konu : ” Devlet Yalanları ve Aldatmacası – UZUN Liste ” çok güzel. Slm sayfanız yeminle güzel, linkedinde paylaştım , mehmet – 22

8. Mrb sayfanız valla çok iyi, sosyal medyada paylaştım

9. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha çok iyi, tebrikler

10. Bu konu : ” Devlet Yalanları ve Aldatmacası – UZUN Liste ” çok güzel. Mrb paylaşımınız süper ötesi mükemmel, tebrikler , memo – 385

11. Trabzon dan kimler var. Devlet Yalanları ve Aldatmacası – UZUN Liste . Merhaba siten cidden hayran bıraktı, tebrikler , banu – 477

12. Kastamonu dan kimler var. Devlet Yalanları ve Aldatmacası – UZUN Liste . selamun aleyküm sayfan vallaha billaha çok hoşuma gitti, saolun , ali – 314

13. Bu konu : ” Devlet Yalanları ve Aldatmacası – UZUN Liste ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , doruk – 301

14. Bu konu : ” Devlet Yalanları ve Aldatmacası – UZUN Liste ” çok güzel. Selamlar web siteniz inanki çok iyi, tebrikler , Emine – 232

15. Bu konu : ” Devlet Yalanları ve Aldatmacası – UZUN Liste ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız vallaha hayran edici, twitter da paylaştım , Emine – 251

16. Isparta merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfanız vallaha billaha iyi, tebrikler 11-07-2021 16:38:52

17. Bu konu : ” Devlet Yalanları ve Aldatmacası – UZUN Liste ” çok güzel. Merhaba paylaşımın süper ötesi hayran bıraktı, saolun , emin – 439

18. İzmir dan kimler var. Devlet Yalanları ve Aldatmacası – UZUN Liste . Selam herkese siten vallaha billaha çok güzel, linkedinde paylaştım , ali – 421

19. Bu konu : ” Devlet Yalanları ve Aldatmacası – UZUN Liste ” çok güzel. Mrb sayfan vallaha billaha iyi, linkedinde paylaştım , memo – 476

20. İzmir dan kimler var. Devlet Yalanları ve Aldatmacası – UZUN Liste . Selamlar sayfan cidden dikkatimi çekti, saolun , Aylin – 75

21. Bu konu : ” Devlet Yalanları ve Aldatmacası – UZUN Liste ” çok güzel. Mrb web siten valla güzel, facebookta paylaştım , memo – 308

22. Nevşehir merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım 21-07-2021 04:14:58

23. Kahramanmaraş merkezden ben ali. Selamın aleyküm web siten cidden güzel, teşekkürler 21-07-2021 11:54:21

24. Selam herkese web siten valla ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

25. Ağrı dan kimler var. Devlet Yalanları ve Aldatmacası – UZUN Liste . Mrb paylaşımın vallaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ali – 407

26. Bu konu : ” Devlet Yalanları ve Aldatmacası – UZUN Liste ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım gerçekten dikkat çekici, tebrikler , Emine – 130

27. Rize merkezden ben Aylin. Merhabalar sayfa inanki dikkatimi çekti, şukuladım 12-08-2021 05:22:45

28. Amasya dan kimler var. Devlet Yalanları ve Aldatmacası – UZUN Liste . selamun aleyküm bu web sitesi yeminle hoşuma gitti, tebrikler , Aylin – 80

29. selamun aleyküm siten gerçekten çok güzel, teşekkürler

30. Çankırı merkezden ben . Merhabalar paylaşım valla ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 25-08-2021 03:56:34

31. Bu konu : ” Devlet Yalanları ve Aldatmacası – UZUN Liste ” çok güzel. Merhaba sayfan inanki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 101

32. Bu konu : ” Devlet Yalanları ve Aldatmacası – UZUN Liste ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz süper ötesi dikkat çekici, teraziye tıkladım , ziya – 438

33. Bu konu : ” Devlet Yalanları ve Aldatmacası – UZUN Liste ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, sağolun , ahmet – 362

34. Erzurum dan kimler var. Devlet Yalanları ve Aldatmacası – UZUN Liste . selam arkadaşlar sayfanız vallaha billaha dikkat çekici, şukuladım , banu – 327

Write A Comment