Pek çok insanın “kuruluşla savaşmak için ne yapabilirim” veya “hangi noktada sokağa çıkacağız” diye sorduğunu görüyorum. Evet, hepinizi hissediyorum. Zaman yaklaşıyor. Köle olmaktan bıktım. Haftada zar zor kaymak için 40 saat çalışıyor. YORGUN OLMAKTAN YORULDUM! Yiyecek ve kirayı zar zor karşılayabiliyorken, vergi paramın başka ülkelere gönderilmesinden bıktım. YETERLİ YETERLİ

İŞTE GERİ MÜCADELE NASIL YAPILIR Hizmetlerini kullanmayı bırakın. Onlara paranı vermeyi bırak. Parasal desteğin% 100 geri çekilmesi. Görüyorsunuz, bu insanlar BİZİM emeğimiz ve mali desteğimizle zenginler. Uyan ve paranı nereye harcadığına dikkat et. tüketimci bir sülük olmayı bırak. Yiyecek, su, barınağa ihtiyacınız var – evet. Amazon’a ihtiyacınız var mı? Walmart’a ihtiyacınız var mı? Yerel bakkaldan veya anne-pop mağazasından ürünler satın alın. Teknolojiye ara verin ve içine bakın. Her gün Starbucks mı içiyorsun? Hepsini sikeyim. Şirketleri sikeyim. Pedofili ELITE’in canı cehenneme. Etik harcama, zaferin anahtarıdır

“Güç, insanların olduğuna inandıkları yerdir. Bu bir hile. Duvardaki gölge.”

Gücünüzü geri kazanın !! SÖZCÜĞÜ YAYIN VE BÜYÜK İŞLETMELERİ BOYCOTT !!! BU YÖNTEMDE KOLAYCA KAZANACAK VE ONLARIN GÜCÜSİZ OLACAKTIR. İstenen bir reklam görürseniz, bu işi boykot edin. Benimle misin???

Yorumlarda ejderhayı öldürmek için ek yöntemler yayınlayın. Erkek ve kız kardeşlerin içine bakın. Godspeed.

Author

17 Comments

1. Kars merkezden ben memo. Merhaba siteniz valla ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 22-12-2020 21:50:50

2. Gaziantep dan kimler var. Devrim burada, ancak (henüz) İNSANLARA GÜÇ VERMEK için silahlara ihtiyacımız yok . Slm bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, teşekkürler , doruk – 307

3. Yalova dan kimler var. Devrim burada, ancak (henüz) İNSANLARA GÜÇ VERMEK için silahlara ihtiyacımız yok . Selam herkese paylaşımın valla hayran edici, face de paylaştım , Emine – 239

4. Hatay dan kimler var. Devrim burada, ancak (henüz) İNSANLARA GÜÇ VERMEK için silahlara ihtiyacımız yok . selamun aleyküm paylaşımın cidden çok güzel, teraziye tıkladım , Aylin – 164

5. Diyarbakır merkezden ben hatice. Selamlar siten yeminle hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 15-01-2021 01:41:06

6. Sivas dan kimler var. Devrim burada, ancak (henüz) İNSANLARA GÜÇ VERMEK için silahlara ihtiyacımız yok . Merhaba herkese web siteniz gerçekten güzel, teraziye tıkladım , Emine – 161

7. Şanlıurfa merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar sayfa valla dikkat çekici, face de paylaştım 01-02-2021 04:09:10

8. Bu konu : ” Devrim burada, ancak (henüz) İNSANLARA GÜÇ VERMEK için silahlara ihtiyacımız yok ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi süper ötesi iyi, teraziye tıkladım , banu – 130

9. elif yılmaz Reply

Manisa merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz hayran edici, sağolun 10-02-2021 12:53:56

10. Selamlar sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

11. selam arkadaşlar bu web sitesi yeminle iyi, teraziye tıkladım

12. Eskişehir dan kimler var. Devrim burada, ancak (henüz) İNSANLARA GÜÇ VERMEK için silahlara ihtiyacımız yok . Selamın aleyküm paylaşım inan ki hayran edici, sağolun , Gürbüz – 198

13. Bu konu : ” Devrim burada, ancak (henüz) İNSANLARA GÜÇ VERMEK için silahlara ihtiyacımız yok ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi gerçekten hayran edici, teraziye tıkladım , – 479

14. İzmir dan kimler var. Devrim burada, ancak (henüz) İNSANLARA GÜÇ VERMEK için silahlara ihtiyacımız yok . selam arkadaşlar siteniz inanki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 364

15. Bu konu : ” Devrim burada, ancak (henüz) İNSANLARA GÜÇ VERMEK için silahlara ihtiyacımız yok ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz vallaha hayran edici, tebrikler , hatice – 451

16. Bu konu : ” Devrim burada, ancak (henüz) İNSANLARA GÜÇ VERMEK için silahlara ihtiyacımız yok ” çok güzel. Selam siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, saolun , Gürbüz – 301

17. Bu konu : ” Devrim burada, ancak (henüz) İNSANLARA GÜÇ VERMEK için silahlara ihtiyacımız yok ” çok güzel. Slm siteniz gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 140

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link