Yani “Aşık elüsyon “ bir malzemenin diğerinden bir çözücü ile yıkanarak çıkarılması işlemidir. Şifacıların, prana akışına yardımcı olmak için bireylerin ayaklarını nasıl temizleyeceğini biliyor musunuz? Şey .. preform için çok önemli bir ritüeldi. Kişiye, içerdiğin alçakgönüllülüğü gösterdi. Aynı zamanda sizin besleyici yeteneklerinize ve başkalarına bakma yeteneğinize de bir bakış sağladı.

Bir Devrim yerine, Bunu Yeni Kova Burcumuzla uyumlu bir şekilde yapalım. Eğer hepsini birleştirebilir ve bu 2 partili sistemin dikkat dağıtıcı olduğunu anlamalarına yardımcı olabilirsek. Onlara, maruz kaldığı her şeyde ücretsiz olan ve radyasyon hastalığına neden olmayan daha iyi elektrik üretme yolları olduğunu gösterebilirsek. Yeterli sayıda insanı uçağa alabilseydik, aşağıdaki yerlere barışçıl bir şekilde yürüyebilir ve onlardan ya kolektif olarak bize katılmalarını ya da servetinizi kolektife kaptırıp parasız ve yalnız ölmelerini isteyebilirdik, aynı yüzbinlerce mucidi bıraktığınız gibi. ve bencil yaşam tarzlarınızı istemeyen yıllar boyunca parlak beyinler.

r / komplo - Süre
  • Tüm aktif orduyu ve polisi bize katılmaya ve sadece kendimiz ve çocuklarımız için değil, tüm gezegenimiz için ruhani bir devrime izin vermeye ikna edebilirsek, potansiyel olarak hepimiz kazmaya başlayabilir ve plana katılabiliriz. yaklaşan felaketlerden saklanmaktan. hepinizi seviyorum! Sanırım bunu ölümler olmadan da yapabiliriz. Bu gezegende herkes için bolluk var. Kendimize saklamayı bırakmalıyız.

Author

30 Comments

1. Bu konu : ” “Devrim” tam olarak ne olması gerektiği gibi görünse de. Bir Lovelution entegrasyonunu önceden oluşturabileceğimizi düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın ciddiyim çok güzel, teraziye tıkladım , gaye – 399

2. Çorum merkezden ben Aylin. Merhaba bu web sitesi vallaha iyi, teraziye tıkladım 23-11-2020 14:00:39

3. Merhaba paylaşımın süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım

4. Selamlar paylaşımınız inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

5. Sakarya merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar paylaşımın harbiden güzel, sosyal medyada paylaştım 05-12-2020 01:33:00

6. Gümüşhane dan kimler var. “Devrim” tam olarak ne olması gerektiği gibi görünse de. Bir Lovelution entegrasyonunu önceden oluşturabileceğimizi düşünüyor musunuz? . Selam herkese siteniz vallaha iyi, tebrikler , mehmet – 223

7. Bu konu : ” “Devrim” tam olarak ne olması gerektiği gibi görünse de. Bir Lovelution entegrasyonunu önceden oluşturabileceğimizi düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Merhaba web siteniz vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 120

8. Merhabalar web sitesi cidden dikkat çekici, facebookta paylaştım

9. Kocaeli merkezden ben . selamun aleyküm paylaşımın valla hayran edici, face de paylaştım 16-12-2020 16:30:01

10. Zonguldak merkezden ben emin. Merhaba herkese bu web sitesi inanki mükemmel, teraziye tıkladım 23-12-2020 05:37:09

11. elif yılmaz Reply

Merhabalar bu web sitesi yeminle dikkatimi çekti, saolun

12. Sakarya merkezden ben memo. selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz hayran edici, facebookta paylaştım 25-12-2020 21:54:04

13. Bu konu : ” “Devrim” tam olarak ne olması gerektiği gibi görünse de. Bir Lovelution entegrasyonunu önceden oluşturabileceğimizi düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Selamlar sayfanız yeminle dikkat çekici, facebookta paylaştım , memo – 487

14. Hakkari merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar siteniz vallaha billaha dikkat çekici, face de paylaştım 29-12-2020 07:50:25

15. Isparta dan kimler var. “Devrim” tam olarak ne olması gerektiği gibi görünse de. Bir Lovelution entegrasyonunu önceden oluşturabileceğimizi düşünüyor musunuz? . Mrb siteniz harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 307

16. Yozgat dan kimler var. “Devrim” tam olarak ne olması gerektiği gibi görünse de. Bir Lovelution entegrasyonunu önceden oluşturabileceğimizi düşünüyor musunuz? . Merhaba herkese paylaşımın süper ötesi dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , mehmet – 56

17. Kırklareli merkezden ben hatice. Selam paylaşımın inan ki çok iyi, teraziye tıkladım 12-01-2021 00:57:46

18. Gaziantep dan kimler var. “Devrim” tam olarak ne olması gerektiği gibi görünse de. Bir Lovelution entegrasyonunu önceden oluşturabileceğimizi düşünüyor musunuz? . Slm bu web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 219

19. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” “Devrim” tam olarak ne olması gerektiği gibi görünse de. Bir Lovelution entegrasyonunu önceden oluşturabileceğimizi düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Slm sayfan ciddiyim çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 416

20. Bursa dan kimler var. “Devrim” tam olarak ne olması gerektiği gibi görünse de. Bir Lovelution entegrasyonunu önceden oluşturabileceğimizi düşünüyor musunuz? . merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım , doruk – 11

21. Bu konu : ” “Devrim” tam olarak ne olması gerektiği gibi görünse de. Bir Lovelution entegrasyonunu önceden oluşturabileceğimizi düşünüyor musunuz? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten valla ilgi uyandırıcı, teşekkürler , banu – 236

22. Bu konu : ” “Devrim” tam olarak ne olması gerektiği gibi görünse de. Bir Lovelution entegrasyonunu önceden oluşturabileceğimizi düşünüyor musunuz? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa harbiden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , memo – 146

23. Bu konu : ” “Devrim” tam olarak ne olması gerektiği gibi görünse de. Bir Lovelution entegrasyonunu önceden oluşturabileceğimizi düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Selam herkese sayfanız inan ki güzel, teşekkürler , doruk – 315

24. Bu konu : ” “Devrim” tam olarak ne olması gerektiği gibi görünse de. Bir Lovelution entegrasyonunu önceden oluşturabileceğimizi düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Mrb paylaşımın harbiden dikkat çekici, sağolun , banu – 39

25. Ordu merkezden ben banu. selamun aleyküm siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 18-02-2021 11:39:00

26. Selam sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

27. Kütahya merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm web sitesi inanki güzel, teşekkürler 02-03-2021 03:53:28

28. Şanlıurfa merkezden ben banu. Mrb web siteniz ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım 04-03-2021 14:04:38

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link