Devrim televizyonda yayınlanmayacak.

İnternette izlediğiniz veya viral hale gelen büyük olay ne olursa olsun ve medyayı bunun hakkında konuşmak için saatler harcamaya zorlarsanız, bir film gibi, kitleleri aldatma / bölme planı gibi ayrıntılı bir orkestrasyon olmak% 95’in üzerinde mümkündür. Böylece her seferinde belirli bir hedefe ulaşılır.

UNUTMAYIN, beyin yıkama çok çok yavaş bir süreçtir, gördüğünüz, duyduğunuz veya hakkında konuştuğunuz her şey bir yalan, bir illüzyon olana kadar her gün “duvarlarına” bir tuğla daha eklerler, siz farkında bile olmadan.

Neredeyse kıyamet.

Tik tak tik tak

gönderen … lavahaze
[comments]

“Devrim televizyonda yayınlanmayacak.” üzerine 12 yorum

1. Bu konu : ” Devrim televizyonda yayınlanmayacak. ” çok güzel. selamun aleyküm web siten vallaha billaha dikkat çekici, facebookta paylaştım , banu – 140

2. Bu konu : ” Devrim televizyonda yayınlanmayacak. ” çok güzel. Merhaba web sitesi inanki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 291

3. Tunceli merkezden ben Hasan. Selam herkese siten gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım 08-01-2021 04:54:20

4. Muş dan kimler var. Devrim televizyonda yayınlanmayacak. . merhaba arkadaşlar paylaşım inanki ilgi uyandırıcı, sağolun , gaye – 463

5. Bu konu : ” Devrim televizyonda yayınlanmayacak. ” çok güzel. Merhabalar sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, şukuladım , – 82

6. Denizli merkezden ben memo. Slm paylaşımınız gerçekten güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 20-01-2021 00:13:51

7. Bu konu : ” Devrim televizyonda yayınlanmayacak. ” çok güzel. Slm paylaşım süper ötesi mükemmel, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 246

8. Bu konu : ” Devrim televizyonda yayınlanmayacak. ” çok güzel. Slm paylaşım yeminle dikkat çekici, face de paylaştım , doruk – 285

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link