Devrime geri döneceğimizi düşünüyor musunuz? Yoksa bu nesilsel yavaşlık, direniş kalmayana kadar oyunu eziyet mi ediyor?

Sanırım her 15-20 yılda bir hükümet ülkeyi kasıp kavuran bir güç hamlesi yapıyor. Ülkenin sıcaklığını kontrol etmek ve tam ölçekli teslim alabilecekleri veya kazanamayacakları hava durumunu ölçmek için bir veya iki yıl boyunca bir dizi test ve psyop gerçekleştirirler. Ben 29 yaşındayım, 11 Eylül’ü ve ondan sonraki tüm bs’leri hatırlıyorum, bunun geçici bir kontrol olduğunu hissediyorum ve bunu yapacak altyapıları, insan gücü veya teknolojileri yoktu, bu yüzden geri çekildiler, yıllar boyunca hepsi operasyonlarının ne kadar özensiz olduğunu birbirinden ayırdı.

Şimdi 2021 buradayız, son 20 yıldır oyun kitaplarındaki her kartı kullandılar. Sanırım kazanabileceklerini anlıyorlar, bu yüzden her şeyi çekiyorlar, şimdi uzaylılardan anarşiye kadar her şeyi yumrukluyor, ama soruma göre, gerçek bir devrim göreceğimizi mi sanıyorsun yoksa bizim için mi bekliyorlar? oğulları ve kızları.

“Devrime geri döneceğimizi düşünüyor musunuz? Yoksa bu nesilsel yavaşlık, direniş kalmayana kadar oyunu eziyet mi ediyor?” üzerine 19 yorum

1. Düzce dan kimler var. Devrime geri döneceğimizi düşünüyor musunuz? Yoksa bu nesilsel yavaşlık, direniş kalmayana kadar oyunu eziyet mi ediyor? . Selamlar sayfanız vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 249

2. Samsun dan kimler var. Devrime geri döneceğimizi düşünüyor musunuz? Yoksa bu nesilsel yavaşlık, direniş kalmayana kadar oyunu eziyet mi ediyor? . Merhabalar paylaşımın ciddiyim hayran edici, tebrikler , Emine – 268

3. Bu konu : ” Devrime geri döneceğimizi düşünüyor musunuz? Yoksa bu nesilsel yavaşlık, direniş kalmayana kadar oyunu eziyet mi ediyor? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım inan ki hoşuma gitti, teraziye tıkladım , mehmet – 137

4. Ordu dan kimler var. Devrime geri döneceğimizi düşünüyor musunuz? Yoksa bu nesilsel yavaşlık, direniş kalmayana kadar oyunu eziyet mi ediyor? . merhaba arkadaşlar sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , emin – 105

5. Kastamonu merkezden ben gaye. selamun aleyküm paylaşımınız inan ki dikkat çekici, facebookta paylaştım 05-01-2021 13:23:06

6. Bu konu : ” Devrime geri döneceğimizi düşünüyor musunuz? Yoksa bu nesilsel yavaşlık, direniş kalmayana kadar oyunu eziyet mi ediyor? ” çok güzel. selamun aleyküm siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler , – 191

7. Bu konu : ” Devrime geri döneceğimizi düşünüyor musunuz? Yoksa bu nesilsel yavaşlık, direniş kalmayana kadar oyunu eziyet mi ediyor? ” çok güzel. Selamlar paylaşımın inanki iyi, teraziye tıkladım , Gürbüz – 415

8. Afyon merkezden ben Hasan. Mrb siten yeminle çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 15-01-2021 20:26:19

9. Bu konu : ” Devrime geri döneceğimizi düşünüyor musunuz? Yoksa bu nesilsel yavaşlık, direniş kalmayana kadar oyunu eziyet mi ediyor? ” çok güzel. Merhabalar siteniz vallaha iyi, sağolun , mehmet – 7

10. Mersin dan kimler var. Devrime geri döneceğimizi düşünüyor musunuz? Yoksa bu nesilsel yavaşlık, direniş kalmayana kadar oyunu eziyet mi ediyor? . Selamlar paylaşımınız cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 327

11. Sivas merkezden ben Gürbüz. Selam sayfanız harbiden dikkat çekici, saolun 28-01-2021 04:59:25

12. Uşak dan kimler var. Devrime geri döneceğimizi düşünüyor musunuz? Yoksa bu nesilsel yavaşlık, direniş kalmayana kadar oyunu eziyet mi ediyor? . selam arkadaşlar siteniz valla ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Hasan – 184

13. Nevşehir merkezden ben memo. Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, saolun 09-02-2021 02:46:16

14. Eskişehir dan kimler var. Devrime geri döneceğimizi düşünüyor musunuz? Yoksa bu nesilsel yavaşlık, direniş kalmayana kadar oyunu eziyet mi ediyor? . Slm paylaşım vallaha iyi, tebrikler , elif yılmaz – 4

15. Batman merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm paylaşımın cidden dikkat çekici, facebookta paylaştım 20-02-2021 04:01:44

16. Bu konu : ” Devrime geri döneceğimizi düşünüyor musunuz? Yoksa bu nesilsel yavaşlık, direniş kalmayana kadar oyunu eziyet mi ediyor? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha hayran bıraktı, sağolun , elif yılmaz – 87

17. Bu konu : ” Devrime geri döneceğimizi düşünüyor musunuz? Yoksa bu nesilsel yavaşlık, direniş kalmayana kadar oyunu eziyet mi ediyor? ” çok güzel. Mrb siten cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 419

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link