Kategoriler
Genel

Dezenfeksiyon ajanları hakkında

Bir süredir burada bir pusuda oldum, çeşitli makalelere ve bağlantılara göz atıyorum, araçlarımda çevrimiçi araştırma yapıyor ve temelde neler olduğunu anlamaya çalışıyorum. Burada dezenformasyon ajanları hakkında çok şey görüyorum … Hükümetin gerçek komplo teorisyenlerini (eleştirel düşünürler) nasıl öldürdüğü .. örnekler: Alex Jones, David Icke, son zamanlarda popüler hale geldi.

Sorum / düşüncem şudur: Hükümet dezenfeksiyon ajanları tarafından ÇIKARTILMAYAN insanları aramak ….. Bu alt kısımdaki insanlar tarafından sadece başka bir copout değil mi, böylece ahlaki ve entelektüel olarak üstün olduklarını iddia edebilirler kendi klavyelerinin konforunda kalmaktan başka bir şey yapmıyor musunuz?

Büyük kötü hükümetin size ulaşmasını önlemek için hareketsizliğini bir boşluk olarak mı haklıyorsunuz?

Şahsen, mantıklı ve araştırmamla uyumlu olan belirli bir kişiden bilgi alırım, geri kalanını dışarı atarım.Bunun yatıyor dışında hiçbir şey söylemediği, attığı açıktır.

Buradaki insanlar neden bu kadar kararlılar ki bütün komployu anlayabilecek tek kişi onlar? Hepimiz kusurlu değiliz mi? Hepimiz aynı hedefi istiyorsak – insan özgürlüğü, birbirimizi çağırmanın ve birbiriyle alay etmenin anlamı nedir? Tüm seçkinleri suçladığımız narsisistik eğilimlerimizi bir kenara bırakmayı öğrenmemeli miyiz?

Eğer kendimiz bölünmüşsek, sistemi gerçekten birleştirip savaşabilir miyiz?

Not; evet “şilin” vardır. ama hepimiz gündemimiz var.

“Dezenfeksiyon ajanları hakkında” için 28 yanıt

Balıkesir merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar sayfanız inanılmaz hoşuma gitti, teraziye tıkladım 07-04-2020 16:08:26

Malatya merkezden ben ali. Mrb paylaşımınız vallaha dikkatimi çekti, face de paylaştım 08-04-2020 02:47:41

Bilecik merkezden ben mehmet. Merhabalar paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım 11-04-2020 02:42:08

Çanakkale merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar siten cidden ilgi uyandırıcı, teşekkürler 18-04-2020 11:34:14

Ordu merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz çok hoşuma gitti, sağolun 04-05-2020 23:11:23

Kırklareli merkezden ben ziya. Merhabalar sayfanız süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 06-05-2020 18:34:49

Hatay merkezden ben mehmet. Merhaba paylaşımın inan ki çok hoşuma gitti, teşekkürler 13-05-2020 01:20:21

Ardahan merkezden ben ahmet. Selam herkese sayfa inanki iyi, sosyal medyada paylaştım 13-05-2020 05:23:18

Isparta merkezden ben gaye. Selam herkese web sitesi inanki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 14-05-2020 08:49:29

Şanlıurfa merkezden ben Gürbüz. Selam herkese web siten inan ki hoşuma gitti, face de paylaştım 04-06-2020 01:16:45

Ardahan merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese paylaşım gerçekten güzel, twitter da paylaştım 05-06-2020 16:23:00

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir