Diana aristokrasi değişiminde Kraliyet ailesine söz mü verdi?

Bu daha önce tartışılmış olabilir, öyleyse özür dileriz! Geçenlerde Netflix’te ‘Diana: Kendi sözleriyle’ izledim. Aklıma gelen şeylerden biri, Diana’nın bir ergen olarak, ‘olacaklar için kendini temiz tutması gerektiğini’ nasıl hissettiğiydi. Charles on altı yaşındayken ve Charles otuz yaşındayken tanıştırıldı. Brüt?!

On sekiz yaşına girer girmez, o ve Charles çıkmaya başladı. Amcası ve Babası, sözlerin ötesinde isyan eden bekaretine ‘kefil’ etti. Çok utangaç bir kızdı ve tüm evlilik boyunca kendisiyle Charles arasında pek sevgi görünmüyordu. Diana ve Charles nişanlandı ve bir yıldan biraz fazla bir süre sonra evlendi. Diana ayrıca düğünden birkaç ay sonra hamile kaldı. Oldukça hızlı?!

Temel olarak, Diana’nın babası aristokrasiyle bağlantılı olduğundan, Kraliyet ailesine karşı Diana’nın nişanlanmasına neden olan bir tür anlaşma / şantaj olduğuna inanıyorum. Belgeselde, Diana’nın ablasının Charles’la çıkmaya çalıştığını, ancak onunla daha ileri gitmeyi reddettiğini iddia ediyor. Belki de kızlarından birinin Kraliyet ailesiyle evlenebileceğine söz verildi?

Muhtemelen çok fazla boktan bahsediyor ama başkalarının bunun hakkında ne düşündüğüyle ilgileniyorum!

“Diana aristokrasi değişiminde Kraliyet ailesine söz mü verdi?” üzerine 17 yorum

1. Bingöl merkezden ben Emine. Slm bu web sitesi gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 22-09-2020 21:56:25

2. Batman merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar web siten ciddiyim dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 22-09-2020 22:26:52

3. Kırıkkale merkezden ben ziya. selam arkadaşlar sayfa inanılmaz dikkat çekici, sağolun 23-09-2020 02:46:45

4. Adana merkezden ben banu. selam arkadaşlar sayfanız cidden çok iyi, teraziye tıkladım 23-09-2020 06:12:20

5. Çankırı merkezden ben banu. selam arkadaşlar web siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 12:38:57

6. İzmir merkezden ben Aylin. Selam sayfan gerçekten iyi, teraziye tıkladım 02-10-2020 12:39:12

7. Manisa merkezden ben banu. Selamın aleyküm bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, tebrikler 02-10-2020 22:11:32

8. Kocaeli dan kimler var. Diana aristokrasi değişiminde Kraliyet ailesine söz mü verdi? . selam arkadaşlar paylaşım inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 6

9. Düzce dan kimler var. Diana aristokrasi değişiminde Kraliyet ailesine söz mü verdi? . Mrb paylaşımınız ciddiyim hoşuma gitti, teşekkürler , elif yılmaz – 32

10. Bu konu : ” Diana aristokrasi değişiminde Kraliyet ailesine söz mü verdi? ” çok güzel. Selam sayfanız yeminle hayran bıraktı, face de paylaştım , banu – 310

Yorum yapın