Bu daha önce tartışılmış olabilir, öyleyse özür dileriz! Geçenlerde Netflix’te ‘Diana: Kendi sözleriyle’ izledim. Aklıma gelen şeylerden biri, Diana’nın bir ergen olarak, ‘olacaklar için kendini temiz tutması gerektiğini’ nasıl hissettiğiydi. Charles on altı yaşındayken ve Charles otuz yaşındayken tanıştırıldı. Brüt?!

On sekiz yaşına girer girmez, o ve Charles çıkmaya başladı. Amcası ve Babası, sözlerin ötesinde isyan eden bekaretine ‘kefil’ etti. Çok utangaç bir kızdı ve tüm evlilik boyunca kendisiyle Charles arasında pek sevgi görünmüyordu. Diana ve Charles nişanlandı ve bir yıldan biraz fazla bir süre sonra evlendi. Diana ayrıca düğünden birkaç ay sonra hamile kaldı. Oldukça hızlı?!

Temel olarak, Diana’nın babası aristokrasiyle bağlantılı olduğundan, Kraliyet ailesine karşı Diana’nın nişanlanmasına neden olan bir tür anlaşma / şantaj olduğuna inanıyorum. Belgeselde, Diana’nın ablasının Charles’la çıkmaya çalıştığını, ancak onunla daha ileri gitmeyi reddettiğini iddia ediyor. Belki de kızlarından birinin Kraliyet ailesiyle evlenebileceğine söz verildi?

Muhtemelen çok fazla boktan bahsediyor ama başkalarının bunun hakkında ne düşündüğüyle ilgileniyorum!

Author

76 Comments

1. Bolu merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar sayfanız valla güzel, sağolun 22-09-2020 21:51:14

2. Bingöl merkezden ben Emine. Slm bu web sitesi gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 22-09-2020 21:56:25

3. selam arkadaşlar web siteniz gerçekten güzel, linkedinde paylaştım

4. Merhabalar paylaşımın yeminle dikkat çekici, face de paylaştım

5. Gürbüz Reply

Batman merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar web siten ciddiyim dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 22-09-2020 22:26:52

6. Kırıkkale merkezden ben ziya. selam arkadaşlar sayfa inanılmaz dikkat çekici, sağolun 23-09-2020 02:46:45

7. Adana merkezden ben banu. selam arkadaşlar sayfanız cidden çok iyi, teraziye tıkladım 23-09-2020 06:12:20

8. merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

9. Eskişehir merkezden ben ahmet. Merhaba paylaşımın valla iyi, tebrikler 02-10-2020 12:38:47

10. Çankırı merkezden ben banu. selam arkadaşlar web siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 12:38:57

11. İzmir merkezden ben Aylin. Selam sayfan gerçekten iyi, teraziye tıkladım 02-10-2020 12:39:12

12. Manisa merkezden ben banu. Selamın aleyküm bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, tebrikler 02-10-2020 22:11:32

13. elif yılmaz Reply

Kocaeli dan kimler var. Diana aristokrasi değişiminde Kraliyet ailesine söz mü verdi? . selam arkadaşlar paylaşım inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 6

14. elif yılmaz Reply

Düzce dan kimler var. Diana aristokrasi değişiminde Kraliyet ailesine söz mü verdi? . Mrb paylaşımınız ciddiyim hoşuma gitti, teşekkürler , elif yılmaz – 32

15. Bu konu : ” Diana aristokrasi değişiminde Kraliyet ailesine söz mü verdi? ” çok güzel. Selam sayfanız yeminle hayran bıraktı, face de paylaştım , banu – 310

16. Rize merkezden ben . selamun aleyküm sayfa valla iyi, teraziye tıkladım 29-10-2020 01:45:15

17. Merhabalar web siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, şukuladım

18. Karaman merkezden ben Hasan. Mrb sayfanız harbiden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 30-10-2020 16:57:22

19. Balıkesir dan kimler var. Diana aristokrasi değişiminde Kraliyet ailesine söz mü verdi? . Merhaba paylaşımınız inanki dikkatimi çekti, şukuladım , – 400

20. Kastamonu dan kimler var. Diana aristokrasi değişiminde Kraliyet ailesine söz mü verdi? . Merhabalar paylaşımınız harbiden çok güzel, tebrikler , mehmet – 306

21. Edirne merkezden ben Emine. Merhaba paylaşımınız gerçekten çok iyi, tebrikler 23-11-2020 21:45:52

22. Selam herkese web siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun

23. Bartın dan kimler var. Diana aristokrasi değişiminde Kraliyet ailesine söz mü verdi? . Mrb sayfa ciddiyim ilgi uyandırıcı, saolun , emin – 68

24. Bu konu : ” Diana aristokrasi değişiminde Kraliyet ailesine söz mü verdi? ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 218

25. Selam sayfan harbiden çok hoşuma gitti, face de paylaştım

26. Bu konu : ” Diana aristokrasi değişiminde Kraliyet ailesine söz mü verdi? ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten gerçekten hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 457

27. Osmaniye dan kimler var. Diana aristokrasi değişiminde Kraliyet ailesine söz mü verdi? . Selamlar sayfa gerçekten çok iyi, saolun , doruk – 221

28. Bu konu : ” Diana aristokrasi değişiminde Kraliyet ailesine söz mü verdi? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten vallaha iyi, teşekkürler , Emine – 392

29. Bu konu : ” Diana aristokrasi değişiminde Kraliyet ailesine söz mü verdi? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın yeminle dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , banu – 264

30. Selam herkese paylaşımın inanılmaz hayran edici, teraziye tıkladım

31. Zonguldak merkezden ben ahmet. Merhaba web siten cidden iyi, twitter da paylaştım 24-12-2020 06:25:38

32. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Diana aristokrasi değişiminde Kraliyet ailesine söz mü verdi? ” çok güzel. Selamlar sayfanız süper ötesi ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 361

33. Bingöl dan kimler var. Diana aristokrasi değişiminde Kraliyet ailesine söz mü verdi? . Merhabalar paylaşımın inanki hayran edici, teraziye tıkladım , ziya – 265

34. Bu konu : ” Diana aristokrasi değişiminde Kraliyet ailesine söz mü verdi? ” çok güzel. selamun aleyküm siten vallaha çok güzel, twitter da paylaştım , mehmet – 408

35. merhaba arkadaşlar sayfa harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım

36. Trabzon dan kimler var. Diana aristokrasi değişiminde Kraliyet ailesine söz mü verdi? . Selam herkese sayfan valla çok iyi, şukuladım , emin – 332

37. Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, teşekkürler

38. elif yılmaz Reply

Edirne dan kimler var. Diana aristokrasi değişiminde Kraliyet ailesine söz mü verdi? . Selam herkese paylaşımın gerçekten güzel, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 327

39. elif yılmaz Reply

Adıyaman dan kimler var. Diana aristokrasi değişiminde Kraliyet ailesine söz mü verdi? . Selamın aleyküm sayfan gerçekten güzel, saolun , elif yılmaz – 177

40. Bu konu : ” Diana aristokrasi değişiminde Kraliyet ailesine söz mü verdi? ” çok güzel. Selamlar siten vallaha mükemmel, tebrikler , gaye – 28

41. elif yılmaz Reply

Merhaba sayfan harbiden çok güzel, facebookta paylaştım

42. Selam herkese siten gerçekten hayran edici, saolun

43. Osmaniye dan kimler var. Diana aristokrasi değişiminde Kraliyet ailesine söz mü verdi? . Merhaba web siten vallaha billaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 339

44. Kırşehir merkezden ben Aylin. Selam siten yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım 13-02-2021 19:23:55

45. Kırşehir merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha çok iyi, facebookta paylaştım 16-02-2021 01:16:39

46. Mersin dan kimler var. Diana aristokrasi değişiminde Kraliyet ailesine söz mü verdi? . selam arkadaşlar web siteniz inan ki dikkatimi çekti, tebrikler , Hasan – 465

47. Niğde dan kimler var. Diana aristokrasi değişiminde Kraliyet ailesine söz mü verdi? . Selam siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , memo – 36

48. İzmir dan kimler var. Diana aristokrasi değişiminde Kraliyet ailesine söz mü verdi? . Slm web siten cidden çok güzel, teraziye tıkladım , doruk – 28

49. Bu konu : ” Diana aristokrasi değişiminde Kraliyet ailesine söz mü verdi? ” çok güzel. Selam web siten süper ötesi çok güzel, teşekkürler , banu – 212

50. Çankırı dan kimler var. Diana aristokrasi değişiminde Kraliyet ailesine söz mü verdi? . merhaba arkadaşlar web siteniz harbiden hoşuma gitti, saolun , gaye – 315

51. Batman merkezden ben Aylin. Selam sayfa inan ki iyi, tebrikler 21-03-2021 20:36:13

52. Selamın aleyküm sayfa harbiden mükemmel, teşekkürler

53. Trabzon merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden güzel, twitter da paylaştım 04-04-2021 03:09:26

54. Edirne dan kimler var. Diana aristokrasi değişiminde Kraliyet ailesine söz mü verdi? . Merhabalar bu web sitesi yeminle iyi, teşekkürler , Aylin – 13

55. Van dan kimler var. Diana aristokrasi değişiminde Kraliyet ailesine söz mü verdi? . selam arkadaşlar web siteniz cidden iyi, twitter da paylaştım , hatice – 476

56. selam arkadaşlar paylaşımınız harbiden güzel, linkedinde paylaştım

57. Burdur dan kimler var. Diana aristokrasi değişiminde Kraliyet ailesine söz mü verdi? . Selam herkese sayfan ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım , – 249

58. Bu konu : ” Diana aristokrasi değişiminde Kraliyet ailesine söz mü verdi? ” çok güzel. Merhaba web siten ciddiyim hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 377

59. Merhaba web siteniz inanılmaz iyi, linkedinde paylaştım

60. Bu konu : ” Diana aristokrasi değişiminde Kraliyet ailesine söz mü verdi? ” çok güzel. Merhabalar paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, saolun , emin – 39

61. Muğla dan kimler var. Diana aristokrasi değişiminde Kraliyet ailesine söz mü verdi? . Merhabalar paylaşım harbiden güzel, teraziye tıkladım , emin – 181

62. Çorum dan kimler var. Diana aristokrasi değişiminde Kraliyet ailesine söz mü verdi? . merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha hayran edici, şukuladım , Aylin – 17

63. Yozgat dan kimler var. Diana aristokrasi değişiminde Kraliyet ailesine söz mü verdi? . Selam herkese paylaşım harbiden çok hoşuma gitti, teşekkürler , memo – 283

64. Çanakkale merkezden ben gaye. Selamın aleyküm siteniz harbiden çok hoşuma gitti, saolun 04-06-2021 05:25:04

65. Yalova merkezden ben emin. Merhaba herkese sayfa gerçekten hoşuma gitti, tebrikler 05-06-2021 12:35:11

66. Mardin dan kimler var. Diana aristokrasi değişiminde Kraliyet ailesine söz mü verdi? . Merhaba siten inanılmaz çok güzel, saolun , banu – 246

67. Muğla merkezden ben memo. Merhaba herkese paylaşımın vallaha billaha iyi, sağolun 11-06-2021 20:53:08

68. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Diana aristokrasi değişiminde Kraliyet ailesine söz mü verdi? ” çok güzel. Selamlar paylaşım vallaha billaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 74

69. Karabük dan kimler var. Diana aristokrasi değişiminde Kraliyet ailesine söz mü verdi? . Selam herkese paylaşım vallaha billaha çok güzel, sağolun , Emine – 386

70. Siirt dan kimler var. Diana aristokrasi değişiminde Kraliyet ailesine söz mü verdi? . Selam herkese web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, tebrikler , banu – 31

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link