SS: Dodi Al-Fayed o zamanlar prenses Diana’nın erkek arkadaşıydı, ikisi de 1997’de Paris’te aynı arabada öldürüldüler. Amcası Adnan Khasshogi (evet, aynı “muhabirin” amcası geçen haftalarda manşetlerde. ABD) 70’lerin – 90’ların en büyük silah satıcısıydı … 5 büyük askeri müteahhit için çalıştı ve tüm anlaşmalarda% 2-15 aldı. Suudi Arabistan prensleri, kraliyet ailesi ve ABD’li politikacılar hakkında çok uzun süredir bilgi tutuyorlar, bkz. FRANKLIN COVER-UP. Adnan Khasshogi BUSH SR İLE İRAN SÖZLEŞMESİ’nden sorumluydu. Şantaj şeklinde olduğu gibi … bu anlaşmaları, BUSH sr tarafından Khasshogi ile Carter v. Regan seçimlerinden önce düzenlenen İRAN kontra kadar kapsamlı yapmak için güvenceye ihtiyaçları olacaktı.

Yüzlerce çocuğa tecavüz ettiği ve neredeyse her gece yatmadan önce aradığı resmi olmayan evlilik kuzenine (Jimmy Savile) ve çocuk amcası (prens Andrew) ve en yakın arkadaşı Jeffery Epstein, kocasına söylenirse, aklı başında hangi anne ve diğer yakın arkadaşları Clinton’lar, aslında çocuk tacizcileriydi ve erkek arkadaşın hepsini filme almıştı —– eğer onları yeni erkek arkadaşı tarafından sağlanan çocuklara cinsel tacizde bulunan bir filmde yayınlasaydı, boşanma mahkemesinde bunu kullanmazdı. Uluslararası silah kaçakçılığının varisi … 1 Ekim’den sonra Vegas’ta vurulduktan sonra çürütmek imkansız olurdu. Diana her zaman görünüşte çocukları korumaya çalışıyordu (ve onun beni evde aramadığını bilmiyordum ama annemin çocuklarının velayetini korumak için bu kanıtı kullanmadığını bilmiyordum?)

Author

11 Comments

1. Bu konu : ” Diana ve Dodi Al-Fayed, Upper Eschelon’un çocuk tecavüzünü / cinayetini gizlemek için mi öldürüldü? Epstein ve Prince Andrews ve Charles’ın icadı dahil mi? Bana kulak ver… ” çok güzel. Mrb siteniz cidden güzel, tebrikler , ali – 90

2. selam arkadaşlar sayfanız gerçekten çok güzel, twitter da paylaştım

3. Hatay dan kimler var. Diana ve Dodi Al-Fayed, Upper Eschelon’un çocuk tecavüzünü / cinayetini gizlemek için mi öldürüldü? Epstein ve Prince Andrews ve Charles’ın icadı dahil mi? Bana kulak ver… . Merhaba herkese paylaşım inanki güzel, twitter da paylaştım , memo – 144

4. Bu konu : ” Diana ve Dodi Al-Fayed, Upper Eschelon’un çocuk tecavüzünü / cinayetini gizlemek için mi öldürüldü? Epstein ve Prince Andrews ve Charles’ın icadı dahil mi? Bana kulak ver… ” çok güzel. Slm sayfan inanki dikkat çekici, sağolun , memo – 300

5. selamun aleyküm siteniz yeminle hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

6. Muş merkezden ben hatice. Selamlar siten inanki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 14-03-2021 00:29:28

7. Kastamonu dan kimler var. Diana ve Dodi Al-Fayed, Upper Eschelon’un çocuk tecavüzünü / cinayetini gizlemek için mi öldürüldü? Epstein ve Prince Andrews ve Charles’ın icadı dahil mi? Bana kulak ver… . selamun aleyküm web siteniz inan ki güzel, saolun , ali – 458

8. Konya dan kimler var. Diana ve Dodi Al-Fayed, Upper Eschelon’un çocuk tecavüzünü / cinayetini gizlemek için mi öldürüldü? Epstein ve Prince Andrews ve Charles’ın icadı dahil mi? Bana kulak ver… . Merhabalar sayfan inanki hayran bıraktı, şukuladım , Emine – 142

9. Batman merkezden ben Hasan. Mrb sayfanız gerçekten hoşuma gitti, face de paylaştım 30-03-2021 08:44:00

10. Bu konu : ” Diana ve Dodi Al-Fayed, Upper Eschelon’un çocuk tecavüzünü / cinayetini gizlemek için mi öldürüldü? Epstein ve Prince Andrews ve Charles’ın icadı dahil mi? Bana kulak ver… ” çok güzel. Mrb sayfa yeminle çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 247

11. merhaba arkadaşlar paylaşım cidden dikkatimi çekti, şukuladım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link