Dicyanim’i araştırıyordum ve beni buna yönlendiren reddit gönderisini buldum

Dicyanim, a dye made Illegal by the U.S. Government. It Is Said that if you place 2 Glass Planes Dyed With Dicyanin, You Can See Into The Spirit Realm from conspiracy

Sonra bunu bulduğum ve tahmin edici programlamayı daha gerçekçi bir biçimde açıkladığını düşünüyorum, sonra Siyonist orada suçluluk duygusu uyardı.

Klasik gizli toplumların ve en köklü dinlerin hemen hemen tamamını kapsayan gizli gruplar, genellikle kara büyü ve büyücülüğe dayanan gizli bir bilgi özüne sahiptir. Bugün birçok hükümet sırrı egzotik ileri teknolojiyle ilgilidir, ancak modern teknolojinin yüz yıldan daha az olduğu ve tüm klasik gizli grupların yüzlerce hatta binlerce yıllık bir geçmişi olduğu anlaşılmalıdır. Böylece sırları teknolojik değil mistik olacak. Masonlar tarafından söylendiği üzere cinayet işlemek için kullanılan gizli bir tekniğe bakalım: Bu teknikte grup önce “yüksek duygu” kaynağı bulur. Verilen örnek, bir sinemada duygu uyandıran bir film izleyen insanları bulmaktı. “Rüzgar Gibi Geçti” kullanılan özel örnekti. Daha sonra masonlar, sinemadaki insanların kolektif psişik enerjisini kullanmak için gizli tekniklerini kullanır ve onu amaçlanan kurbana yönlendirerek onu öldürür. Teknik, klasik bir büyücülük büyüsüne benziyor. Ancak cadılar genellikle ihtiyaç duydukları psişik enerjiyi klasik “sihirli çember” içinde kendileri yaratırlar. Şüphelenmeyen insanlardan psişik veya duygusal enerjiyi çekmek, klasik büyü yapmada biraz farklı bir “yaklaşım”. Elbette, toplumumuz bu tür şeylerin varlığını kabul etmez veya kabul etmez ve bu nedenle, psişik cinayet veya başka herhangi bir psişik suça karşı hiçbir yasa yoktur.

“Dicyanim’i araştırıyordum ve beni buna yönlendiren reddit gönderisini buldum” üzerine 9 yorum

1. Kırklareli merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar paylaşımınız gerçekten hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 24-09-2020 13:40:38

2. Kırklareli merkezden ben ziya. Merhaba web sitesi süper ötesi mükemmel, teşekkürler 02-10-2020 11:18:35

3. Bu konu : ” Dicyanim’i araştırıyordum ve beni buna yönlendiren reddit gönderisini buldum ” çok güzel. Selam web siten harbiden ilgi uyandırıcı, saolun , gaye – 290

4. Eskişehir merkezden ben elif yılmaz. Slm siteniz cidden hoşuma gitti, şukuladım 19-10-2020 05:20:39

Yorum yapın