“Mary’nin tüm bu zavallı yaşlı, zamansız insanlara bulaştığında ne kadar korkunç bir tifo hissetmiş olabileceğini bir düşün. Peki ya sana Mary’nin hala tifoya yakalanıp yayılabileceğini ama hiç kimse ondan sorumlu tutulamayacağını söyleseydim. onun için?”

“Bana daha fazlasını anlat?”

“Eh, hepsi Slap Shot adlı devrim niteliğindeki yeni sistemimizin bir parçası”

“O nasıl çalışır?”

“Eh, insanların hala hastalığa yakalanıp hastalık yayabilmeleri için devrim niteliğinde yeni bir yol istedik, ancak artık bundan sorumlu tutulmak zorunda değiller…Ve şimdi var.”

“Vay be!!!! Kulağa inanılmaz geliyor ama hala nasıl çalıştığını anlamıyorum”

“Sır bu… Çalışmayarak işe yarıyor”

“Anlamıyorum. Yani işe yarıyor mu, çalışmıyor mu?”

“Aynen öyle!!”

“Ahhh….Bu “Tokat Atışı”nın evdeki izleyicilerimiz için tam olarak ne yaptığı hakkında biraz daha açıkla”

“Peki Greg”

“Benim adım aslında Mar—“

“Pekala Greg, biri bizim onlara (Slapshot Butt Defender) dediğimiz gibi bir SBD olmak istediğinde, sadece en yakın askeri üyesine veya halk figürüne yaklaşır ve tedaviyi rektal olarak vermelerini sağlar… bir SBD”

“Tamam o zaman hastalanmayayım?”

“Ah, şüpheli bir şekilde hala bir grup gibi hastalanacaksınız.”

“Ama semptomlarımı azaltacak?”

“Semptomları azaltmaz, çünkü size spesifik bir hastalık olarak tanınmayan ve çok daha doğrudan ilgili olan semptomlar verir.”

“Uhhh…..ama oldukça hafifler, eminim…”

“Ah, kan pıhtılarıyla yüzüyor olacaksınız ve hala çocuk sahibi olabiliyorsanız ve pıhtılar sizi ele geçirmiyorsa, bu, yavrularınızın korkunç mutantlar olmasına neden olma ihtimalidir ve bu yeterince kötü değilse, kör olabilirsiniz. ve sizi sürekli “Beyaz İnsanlar Dans Eder” durumunda bırakan nörolojik hasarla def ve sonunda.

“Uhhh….bu kulağa hoş gelmiyor…ama hayatımı uzatacak değil mi?”

“Evet….5 yıllık planlar yapmazdım…”

“Çalışmalar nasıl gitti?”

“Siz derslersiniz…”

“Bekle… Ben ders çalışıyorum?”

“Evet”

“Yani tifo ortalıkta dolaşıyor mu?

“Elbette öyle. BUNUN İÇİN NEDEN TEDAVİ YAPALIM?”

“Bu mantıklı değil”

“Omg, şu anda tam bir deli gibi konuşuyorsun..”

“Öyleyse neden bunu alayım ki”

“Senin için 3 dolarlık bir kazığım var ve bu işe yaramazsa, bir silah”

“Beni imzala büyük baba”

Cidden, AIDS salgınını daha iyi hale getirmeyecek olan ne biliyormuşsun gibi? Kimsenin kimde AIDS olduğunu anlamaması için.

İnsanların bu hikayeyi satın alması biraz komik

28 Comments

1. Bu konu : ” Diğer bağlamlara uygulanan aşı ıslanmış gibi görünüyor ” çok güzel. Mrb siten inan ki güzel, saolun , doruk – 141

2. elif yılmaz Reply

Mrb sayfa yeminle çok hoşuma gitti, sağolun

3. Bu konu : ” Diğer bağlamlara uygulanan aşı ıslanmış gibi görünüyor ” çok güzel. Mrb web siten harbiden dikkat çekici, saolun , Hasan – 118

4. Kırklareli merkezden ben ali. Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım 06-08-2021 04:28:02

5. Bu konu : ” Diğer bağlamlara uygulanan aşı ıslanmış gibi görünüyor ” çok güzel. Selam siteniz cidden ilgi uyandırıcı, saolun , hatice – 293

6. Bu konu : ” Diğer bağlamlara uygulanan aşı ıslanmış gibi görünüyor ” çok güzel. Mrb paylaşım inan ki çok güzel, twitter da paylaştım , – 277

7. Tokat dan kimler var. Diğer bağlamlara uygulanan aşı ıslanmış gibi görünüyor . selamun aleyküm web siteniz yeminle dikkat çekici, teşekkürler , ahmet – 270

8. Gürbüz Reply

Adana merkezden ben Gürbüz. Selamlar paylaşımın vallaha billaha iyi, teşekkürler 09-08-2021 00:35:27

9. merhaba arkadaşlar paylaşım valla mükemmel, facebookta paylaştım

10. Van merkezden ben hatice. selam arkadaşlar sayfanız gerçekten çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 10-08-2021 18:54:00

11. selamun aleyküm sayfan yeminle çok hoşuma gitti, teşekkürler

12. Bu konu : ” Diğer bağlamlara uygulanan aşı ıslanmış gibi görünüyor ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha hayran edici, şukuladım , ali – 362

13. Niğde dan kimler var. Diğer bağlamlara uygulanan aşı ıslanmış gibi görünüyor . selam arkadaşlar web siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 35

14. Gürbüz Reply

Merhaba web siteniz süper ötesi hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

15. Bu konu : ” Diğer bağlamlara uygulanan aşı ıslanmış gibi görünüyor ” çok güzel. Selamlar sayfan vallaha billaha dikkatimi çekti, saolun , banu – 292

16. Ağrı merkezden ben hatice. Selamın aleyküm paylaşımınız harbiden ilgi uyandırıcı, şukuladım 26-08-2021 20:32:33

17. merhaba arkadaşlar web siteniz inanki dikkatimi çekti, tebrikler

18. Bu konu : ” Diğer bağlamlara uygulanan aşı ıslanmış gibi görünüyor ” çok güzel. Mrb siteniz vallaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Hasan – 313

19. Osmaniye merkezden ben . Slm sayfanız inan ki güzel, sosyal medyada paylaştım 31-08-2021 18:34:36

20. Sakarya dan kimler var. Diğer bağlamlara uygulanan aşı ıslanmış gibi görünüyor . Selam sayfanız inanki hoşuma gitti, teşekkürler , Emine – 467

21. Şanlıurfa dan kimler var. Diğer bağlamlara uygulanan aşı ıslanmış gibi görünüyor . Merhaba web sitesi inanki hayran bıraktı, teşekkürler , ziya – 224

22. Ankara merkezden ben ziya. Selam herkese paylaşım gerçekten hayran bıraktı, şukuladım 19-09-2021 01:14:07

23. Selamlar paylaşımın vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler

24. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese paylaşımın gerçekten iyi, twitter da paylaştım

25. Bayburt merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar web sitesi inan ki güzel, facebookta paylaştım 24-09-2021 18:38:37

Write A Comment