Uzay araştırması, insanların kendi kendilerine yapmaları için bir meydan okuma olmuştur. Ancak bilim tarihi, bunun yerine teknolojiyi göndermenin çok daha az zorluk olduğunu da göstermiştir.

Oldukça uzak bazı yerlere sinyal ve / veya frekans gönderme yeteneğine zaten sahibiz.

Gelecekteki görevler için, hem mantıklı hem de bazı gezicilerle birlikte malzeme göndermek bizim yeteneğimiz dahilinde olmaz mıydı?

Ve sonra, gezginlerin 3D-Print bir sığınağa sahip olması için sinyaller yollayın, bu barınak, sonunda insanları o kadar uzağa gönderecek araçlara sahip olduğumuzda, sadece oturup bitmesini bekleyebilir mi?

Demek istediğim, Ay için oldukça kolay olabileceğini düşünüyorum. (O kadar kolay ki, şimdiden gerçekleşiyor olabilir …..) 🤔🤷‍♂️😅

Author

28 Comments

1. Ardahan dan kimler var. Diğer gezegenler / uydulardaki yapılar. Ve dünyasal biçimlendirmeyle ilgili bazı temel mantık. . Selamın aleyküm sayfan vallaha billaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım , memo – 192

2. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, face de paylaştım

3. Selam bu web sitesi cidden güzel, face de paylaştım

4. elif yılmaz Reply

Kayseri dan kimler var. Diğer gezegenler / uydulardaki yapılar. Ve dünyasal biçimlendirmeyle ilgili bazı temel mantık. . Selamlar sayfan valla mükemmel, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 80

5. Slm bu web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, teraziye tıkladım

6. Yozgat dan kimler var. Diğer gezegenler / uydulardaki yapılar. Ve dünyasal biçimlendirmeyle ilgili bazı temel mantık. . Selamlar sayfanız ciddiyim iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 443

7. Bu konu : ” Diğer gezegenler / uydulardaki yapılar. Ve dünyasal biçimlendirmeyle ilgili bazı temel mantık. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın süper ötesi hayran edici, linkedinde paylaştım , – 68

8. elif yılmaz Reply

Batman merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar siten inan ki iyi, linkedinde paylaştım 22-03-2021 05:29:45

9. Bilecik merkezden ben ali. Merhabalar web siten ciddiyim dikkatimi çekti, teşekkürler 24-03-2021 22:41:49

10. Mrb siteniz süper ötesi güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

11. Bu konu : ” Diğer gezegenler / uydulardaki yapılar. Ve dünyasal biçimlendirmeyle ilgili bazı temel mantık. ” çok güzel. Slm sayfanız inanılmaz ilgi uyandırıcı, şukuladım , Emine – 95

12. Eskişehir dan kimler var. Diğer gezegenler / uydulardaki yapılar. Ve dünyasal biçimlendirmeyle ilgili bazı temel mantık. . Merhabalar bu web sitesi valla güzel, tebrikler , ali – 313

13. Bu konu : ” Diğer gezegenler / uydulardaki yapılar. Ve dünyasal biçimlendirmeyle ilgili bazı temel mantık. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha billaha mükemmel, sağolun , banu – 452

14. Bilecik merkezden ben ahmet. Slm web sitesi valla dikkat çekici, linkedinde paylaştım 23-04-2021 00:46:27

15. Gürbüz Reply

Mardin dan kimler var. Diğer gezegenler / uydulardaki yapılar. Ve dünyasal biçimlendirmeyle ilgili bazı temel mantık. . Mrb paylaşımınız harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 13

16. elif yılmaz Reply

Zonguldak dan kimler var. Diğer gezegenler / uydulardaki yapılar. Ve dünyasal biçimlendirmeyle ilgili bazı temel mantık. . Selamlar paylaşımınız vallaha mükemmel, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 121

17. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Diğer gezegenler / uydulardaki yapılar. Ve dünyasal biçimlendirmeyle ilgili bazı temel mantık. ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız ciddiyim mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 149

18. Mardin merkezden ben doruk. Selamlar web siten vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 15-05-2021 15:08:11

19. selamun aleyküm web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım

20. Gürbüz Reply

Kocaeli dan kimler var. Diğer gezegenler / uydulardaki yapılar. Ve dünyasal biçimlendirmeyle ilgili bazı temel mantık. . Selam sayfan ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım , Gürbüz – 366

21. Gürbüz Reply

Bilecik merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşım harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 15-06-2021 20:40:30

22. Bu konu : ” Diğer gezegenler / uydulardaki yapılar. Ve dünyasal biçimlendirmeyle ilgili bazı temel mantık. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın vallaha billaha dikkatimi çekti, şukuladım , Hasan – 46

23. Niğde merkezden ben mehmet. Mrb paylaşımınız inanki ilgi uyandırıcı, saolun 11-07-2021 21:22:18

24. Erzincan dan kimler var. Diğer gezegenler / uydulardaki yapılar. Ve dünyasal biçimlendirmeyle ilgili bazı temel mantık. . Selam herkese web sitesi inan ki iyi, sosyal medyada paylaştım , doruk – 38

25. Sinop merkezden ben emin. Selam herkese sayfanız harbiden ilgi uyandırıcı, saolun 17-07-2021 06:19:31

26. Bu konu : ” Diğer gezegenler / uydulardaki yapılar. Ve dünyasal biçimlendirmeyle ilgili bazı temel mantık. ” çok güzel. Merhabalar siten inan ki dikkatimi çekti, tebrikler , ali – 206

27. Selamın aleyküm paylaşım gerçekten dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link