Uzay araştırması, insanların kendi kendilerine yapmaları için bir meydan okuma olmuştur. Ancak bilim tarihi, bunun yerine teknolojiyi göndermenin çok daha az zorluk olduğunu da göstermiştir.

Oldukça uzak bazı yerlere sinyal ve / veya frekans gönderme yeteneğine zaten sahibiz.

Gelecekteki görevler için, hem mantıklı hem de bazı gezicilerle birlikte malzeme göndermek bizim yeteneğimiz dahilinde olmaz mıydı?

Ve sonra, gezginlerin 3D-Print bir sığınağa sahip olması için sinyaller yollayın, bu barınak, sonunda insanları o kadar uzağa gönderecek araçlara sahip olduğumuzda, sadece oturup bitmesini bekleyebilir mi?

Demek istediğim, Ay için oldukça kolay olabileceğini düşünüyorum. (O kadar kolay ki, şimdiden gerçekleşiyor olabilir …..) 🤔🤷‍♂️😅

Author

12 Comments

1. Ardahan dan kimler var. Diğer gezegenler / uydulardaki yapılar. Ve dünyasal biçimlendirmeyle ilgili bazı temel mantık. . Selamın aleyküm sayfan vallaha billaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım , memo – 192

2. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, face de paylaştım

3. Selam bu web sitesi cidden güzel, face de paylaştım

4. elif yılmaz Reply

Kayseri dan kimler var. Diğer gezegenler / uydulardaki yapılar. Ve dünyasal biçimlendirmeyle ilgili bazı temel mantık. . Selamlar sayfan valla mükemmel, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 80

5. Slm bu web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, teraziye tıkladım

6. Yozgat dan kimler var. Diğer gezegenler / uydulardaki yapılar. Ve dünyasal biçimlendirmeyle ilgili bazı temel mantık. . Selamlar sayfanız ciddiyim iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 443

7. Bu konu : ” Diğer gezegenler / uydulardaki yapılar. Ve dünyasal biçimlendirmeyle ilgili bazı temel mantık. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın süper ötesi hayran edici, linkedinde paylaştım , – 68

8. elif yılmaz Reply

Batman merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar siten inan ki iyi, linkedinde paylaştım 22-03-2021 05:29:45

9. Bilecik merkezden ben ali. Merhabalar web siten ciddiyim dikkatimi çekti, teşekkürler 24-03-2021 22:41:49

10. Mrb siteniz süper ötesi güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

11. Bu konu : ” Diğer gezegenler / uydulardaki yapılar. Ve dünyasal biçimlendirmeyle ilgili bazı temel mantık. ” çok güzel. Slm sayfanız inanılmaz ilgi uyandırıcı, şukuladım , Emine – 95

12. Eskişehir dan kimler var. Diğer gezegenler / uydulardaki yapılar. Ve dünyasal biçimlendirmeyle ilgili bazı temel mantık. . Merhabalar bu web sitesi valla güzel, tebrikler , ali – 313

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link