https://off-guardian.org/2020/08/11/ccdh-the-centre-for-cancel-culture-and-digital-hypocrisy-part-1/https://off-guardian.org/2020/08/12/ccdh-the-centre-for-cancel-culture-and-digital-hypocrisy-part-2/

“İçinde Bölüm 1 Aşırılıkla Mücadele Komisyonu tanımına göre şu şekilde tanımlanabilecek Dijital Nefretle Mücadele Merkezi’ne (CCDH) baktık. nefret dolu aşırılık yanlıları. Özellikle, aşılar hakkında bazı şüpheleri olan kişilere yönelik son saldırılarına baktık. Görünüşe göre CCDH, ortaya çıkan bir olayın kalbinde sansür ızgarasını kurmak için başkalarıyla birlikte çalışıyor. Technofascist Durum.

CCDH küçük bir organizasyondur, ikiden fazla değilorantısız güç ve nüfuz verilmiş olanlara. Görünüşe göre bir CEO, bir b-list ünlüsü (patron olarak) ve altı yönetim kurulu üyesinden oluşuyorlar. Web sitelerinde, küçük bütçelerinin isimsiz hayırsever tröstler ve halk tarafından finanse edildiğini belirtiyorlar.

CCDH’nin parlamento İşçi Partisi ile bağlantıları kayda değerdir. Birleşik Krallık parlamentosu ile aralarında dönen bir kapıdan yararlanıyor gibi görünüyorlar. Yakın zamanda, eski CCDH yönetim kurulu üyesi ve kurucusu Morgan McSweeney, Keir Starmer’ın Çalışma Lideri olmak için ayrıldı. Kurmay Başkanı.

… insanların sadece kabul etmediğimiz görüşleri ifade ettikleri için sansüre izin vermeye devam edersek, değer vermemiz gereken ifade özgürlüğü sona erer. CCDH, açık ve özgür demokratik bir toplumda fikir çoğulluğuna doğrudan bir tehdittir. “

Author

96 Comments

1. selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz çok iyi, teşekkürler

2. elif yılmaz Reply

Selamlar web siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, teşekkürler

3. elif yılmaz Reply

Eskişehir merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese paylaşım vallaha çok hoşuma gitti, saolun 17-08-2020 13:40:27

4. merhaba arkadaşlar web sitesi valla hayran edici, teşekkürler

5. Samsun merkezden ben gaye. Selamlar sayfanız inanılmaz ilgi uyandırıcı, saolun 26-08-2020 18:53:54

6. Ağrı merkezden ben mehmet. Mrb sayfanız harbiden çok güzel, teşekkürler 04-09-2020 10:20:40

7. Çankırı merkezden ben banu. Selam herkese bu web sitesi vallaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım 05-09-2020 10:11:50

8. merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

9. Merhabalar sayfan vallaha billaha çok iyi, teşekkürler

10. selamun aleyküm paylaşım ciddiyim dikkatimi çekti, tebrikler

11. Mardin merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm sayfa vallaha hayran edici, teraziye tıkladım 02-10-2020 11:22:11

12. Merhaba bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, linkedinde paylaştım

13. Amasya dan kimler var. Dijital Nefretle Mücadele Merkezi (CCDH) – İki kişi tarafından yönetilen Birleşik Krallık Sansür organizasyonu. Snopes gibi, muhalefeti susturmak için gereken tek şey bu. . Merhaba siteniz cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , mehmet – 188

14. Tunceli merkezden ben hatice. Selamın aleyküm sayfanız harbiden iyi, facebookta paylaştım 26-10-2020 19:21:47

15. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha hayran bıraktı, teşekkürler

16. Amasya dan kimler var. Dijital Nefretle Mücadele Merkezi (CCDH) – İki kişi tarafından yönetilen Birleşik Krallık Sansür organizasyonu. Snopes gibi, muhalefeti susturmak için gereken tek şey bu. . Mrb web siteniz vallaha mükemmel, şukuladım , ali – 130

17. Bu konu : ” Dijital Nefretle Mücadele Merkezi (CCDH) – İki kişi tarafından yönetilen Birleşik Krallık Sansür organizasyonu. Snopes gibi, muhalefeti susturmak için gereken tek şey bu. ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi yeminle çok güzel, şukuladım , emin – 463

18. Gürbüz Reply

Bursa merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese bu web sitesi harbiden iyi, şukuladım 22-11-2020 23:50:23

19. Bu konu : ” Dijital Nefretle Mücadele Merkezi (CCDH) – İki kişi tarafından yönetilen Birleşik Krallık Sansür organizasyonu. Snopes gibi, muhalefeti susturmak için gereken tek şey bu. ” çok güzel. Mrb siteniz inan ki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 342

20. Ankara merkezden ben mehmet. Merhaba sayfa harbiden dikkat çekici, teşekkürler 24-11-2020 00:44:27

21. Sakarya merkezden ben hatice. Selam sayfa inanki güzel, linkedinde paylaştım 01-12-2020 15:51:01

22. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz hayran edici, tebrikler

23. Selamlar sayfan inan ki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

24. Bu konu : ” Dijital Nefretle Mücadele Merkezi (CCDH) – İki kişi tarafından yönetilen Birleşik Krallık Sansür organizasyonu. Snopes gibi, muhalefeti susturmak için gereken tek şey bu. ” çok güzel. Merhaba herkese web siten vallaha hayran bıraktı, face de paylaştım , – 100

25. Bayburt dan kimler var. Dijital Nefretle Mücadele Merkezi (CCDH) – İki kişi tarafından yönetilen Birleşik Krallık Sansür organizasyonu. Snopes gibi, muhalefeti susturmak için gereken tek şey bu. . Merhaba web sitesi valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 52

26. Denizli dan kimler var. Dijital Nefretle Mücadele Merkezi (CCDH) – İki kişi tarafından yönetilen Birleşik Krallık Sansür organizasyonu. Snopes gibi, muhalefeti susturmak için gereken tek şey bu. . selam arkadaşlar siten valla mükemmel, sağolun , Aylin – 148

27. Merhabalar paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

28. Selamın aleyküm siten harbiden ilgi uyandırıcı, şukuladım

29. Uşak merkezden ben ali. Merhaba paylaşımınız valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım 25-12-2020 18:23:50

30. Tokat dan kimler var. Dijital Nefretle Mücadele Merkezi (CCDH) – İki kişi tarafından yönetilen Birleşik Krallık Sansür organizasyonu. Snopes gibi, muhalefeti susturmak için gereken tek şey bu. . Selamın aleyküm siten ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım , Hasan – 325

31. Kayseri merkezden ben mehmet. selamun aleyküm paylaşımın vallaha dikkat çekici, şukuladım 30-12-2020 08:21:49

32. Bu konu : ” Dijital Nefretle Mücadele Merkezi (CCDH) – İki kişi tarafından yönetilen Birleşik Krallık Sansür organizasyonu. Snopes gibi, muhalefeti susturmak için gereken tek şey bu. ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz vallaha billaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 367

33. Adana merkezden ben banu. Selam herkese sayfa inanki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 02-01-2021 15:23:53

34. Bu konu : ” Dijital Nefretle Mücadele Merkezi (CCDH) – İki kişi tarafından yönetilen Birleşik Krallık Sansür organizasyonu. Snopes gibi, muhalefeti susturmak için gereken tek şey bu. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan harbiden dikkatimi çekti, şukuladım , banu – 154

35. Bu konu : ” Dijital Nefretle Mücadele Merkezi (CCDH) – İki kişi tarafından yönetilen Birleşik Krallık Sansür organizasyonu. Snopes gibi, muhalefeti susturmak için gereken tek şey bu. ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız inanılmaz çok iyi, saolun , Emine – 266

36. Merhabalar paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, şukuladım

37. Amasya merkezden ben ali. Selamlar sayfanız inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 12-01-2021 00:13:07

38. Bilecik dan kimler var. Dijital Nefretle Mücadele Merkezi (CCDH) – İki kişi tarafından yönetilen Birleşik Krallık Sansür organizasyonu. Snopes gibi, muhalefeti susturmak için gereken tek şey bu. . Selamlar siteniz cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 59

39. Bu konu : ” Dijital Nefretle Mücadele Merkezi (CCDH) – İki kişi tarafından yönetilen Birleşik Krallık Sansür organizasyonu. Snopes gibi, muhalefeti susturmak için gereken tek şey bu. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın harbiden güzel, teşekkürler , Aylin – 379

40. Kırklareli dan kimler var. Dijital Nefretle Mücadele Merkezi (CCDH) – İki kişi tarafından yönetilen Birleşik Krallık Sansür organizasyonu. Snopes gibi, muhalefeti susturmak için gereken tek şey bu. . selamun aleyküm sayfan vallaha billaha hayran edici, face de paylaştım , emin – 141

41. Merhaba paylaşım vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım

42. Afyon merkezden ben emin. Mrb paylaşımın vallaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım 19-01-2021 21:38:44

43. Bu konu : ” Dijital Nefretle Mücadele Merkezi (CCDH) – İki kişi tarafından yönetilen Birleşik Krallık Sansür organizasyonu. Snopes gibi, muhalefeti susturmak için gereken tek şey bu. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan valla mükemmel, saolun , ali – 452

44. Malatya merkezden ben Hasan. Selamlar bu web sitesi valla çok iyi, teşekkürler 29-01-2021 06:42:36

45. Van merkezden ben Hasan. Merhaba herkese siteniz inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 06-02-2021 00:02:03

46. Merhaba sayfan cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

47. Merhaba paylaşımınız vallaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım

48. Slm bu web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, facebookta paylaştım

49. Kastamonu dan kimler var. Dijital Nefretle Mücadele Merkezi (CCDH) – İki kişi tarafından yönetilen Birleşik Krallık Sansür organizasyonu. Snopes gibi, muhalefeti susturmak için gereken tek şey bu. . Selam sayfan valla çok iyi, sosyal medyada paylaştım , memo – 96

50. Bu konu : ” Dijital Nefretle Mücadele Merkezi (CCDH) – İki kişi tarafından yönetilen Birleşik Krallık Sansür organizasyonu. Snopes gibi, muhalefeti susturmak için gereken tek şey bu. ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 350

51. Selamlar sayfa vallaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

52. Gürbüz Reply

Merhabalar web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

53. Gürbüz Reply

Ordu merkezden ben Gürbüz. Selam siteniz cidden çok hoşuma gitti, şukuladım 22-03-2021 05:43:21

54. Bu konu : ” Dijital Nefretle Mücadele Merkezi (CCDH) – İki kişi tarafından yönetilen Birleşik Krallık Sansür organizasyonu. Snopes gibi, muhalefeti susturmak için gereken tek şey bu. ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, şukuladım , mehmet – 59

55. Selam herkese siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

56. Slm paylaşımın süper ötesi mükemmel, teşekkürler

57. Mardin dan kimler var. Dijital Nefretle Mücadele Merkezi (CCDH) – İki kişi tarafından yönetilen Birleşik Krallık Sansür organizasyonu. Snopes gibi, muhalefeti susturmak için gereken tek şey bu. . Selam herkese bu web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, şukuladım , ali – 365

58. Bu konu : ” Dijital Nefretle Mücadele Merkezi (CCDH) – İki kişi tarafından yönetilen Birleşik Krallık Sansür organizasyonu. Snopes gibi, muhalefeti susturmak için gereken tek şey bu. ” çok güzel. Selamlar web sitesi ciddiyim mükemmel, teşekkürler , Emine – 35

59. Siirt merkezden ben ali. Mrb bu web sitesi vallaha mükemmel, facebookta paylaştım 20-04-2021 23:40:58

60. Sinop merkezden ben mehmet. Mrb sayfa yeminle çok iyi, facebookta paylaştım 27-04-2021 06:46:34

61. Bu konu : ” Dijital Nefretle Mücadele Merkezi (CCDH) – İki kişi tarafından yönetilen Birleşik Krallık Sansür organizasyonu. Snopes gibi, muhalefeti susturmak için gereken tek şey bu. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 302

62. Bu konu : ” Dijital Nefretle Mücadele Merkezi (CCDH) – İki kişi tarafından yönetilen Birleşik Krallık Sansür organizasyonu. Snopes gibi, muhalefeti susturmak için gereken tek şey bu. ” çok güzel. Slm sayfa vallaha billaha çok güzel, saolun , mehmet – 272

63. Sivas dan kimler var. Dijital Nefretle Mücadele Merkezi (CCDH) – İki kişi tarafından yönetilen Birleşik Krallık Sansür organizasyonu. Snopes gibi, muhalefeti susturmak için gereken tek şey bu. . selam arkadaşlar siteniz valla hayran edici, şukuladım , hatice – 12

64. Afyon dan kimler var. Dijital Nefretle Mücadele Merkezi (CCDH) – İki kişi tarafından yönetilen Birleşik Krallık Sansür organizasyonu. Snopes gibi, muhalefeti susturmak için gereken tek şey bu. . Merhaba bu web sitesi vallaha güzel, saolun , mehmet – 13

65. Erzincan merkezden ben banu. Merhaba paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 06-05-2021 20:42:41

66. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Dijital Nefretle Mücadele Merkezi (CCDH) – İki kişi tarafından yönetilen Birleşik Krallık Sansür organizasyonu. Snopes gibi, muhalefeti susturmak için gereken tek şey bu. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 52

67. Bu konu : ” Dijital Nefretle Mücadele Merkezi (CCDH) – İki kişi tarafından yönetilen Birleşik Krallık Sansür organizasyonu. Snopes gibi, muhalefeti susturmak için gereken tek şey bu. ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi süper ötesi çok iyi, teraziye tıkladım , ahmet – 267

68. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Dijital Nefretle Mücadele Merkezi (CCDH) – İki kişi tarafından yönetilen Birleşik Krallık Sansür organizasyonu. Snopes gibi, muhalefeti susturmak için gereken tek şey bu. ” çok güzel. selamun aleyküm siten inanılmaz iyi, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 101

69. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Dijital Nefretle Mücadele Merkezi (CCDH) – İki kişi tarafından yönetilen Birleşik Krallık Sansür organizasyonu. Snopes gibi, muhalefeti susturmak için gereken tek şey bu. ” çok güzel. Selam sayfa vallaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 356

70. Van merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım 29-05-2021 21:43:46

71. Bu konu : ” Dijital Nefretle Mücadele Merkezi (CCDH) – İki kişi tarafından yönetilen Birleşik Krallık Sansür organizasyonu. Snopes gibi, muhalefeti susturmak için gereken tek şey bu. ” çok güzel. Slm paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, şukuladım , Emine – 266

72. Bayburt merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar web siten inanılmaz çok hoşuma gitti, sağolun 01-06-2021 18:16:12

73. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Dijital Nefretle Mücadele Merkezi (CCDH) – İki kişi tarafından yönetilen Birleşik Krallık Sansür organizasyonu. Snopes gibi, muhalefeti susturmak için gereken tek şey bu. ” çok güzel. Merhabalar web siten inan ki mükemmel, tebrikler , elif yılmaz – 304

74. Merhaba herkese paylaşımın inanki çok iyi, şukuladım

75. Eskişehir dan kimler var. Dijital Nefretle Mücadele Merkezi (CCDH) – İki kişi tarafından yönetilen Birleşik Krallık Sansür organizasyonu. Snopes gibi, muhalefeti susturmak için gereken tek şey bu. . merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha iyi, teşekkürler , ziya – 139

76. Iğdır dan kimler var. Dijital Nefretle Mücadele Merkezi (CCDH) – İki kişi tarafından yönetilen Birleşik Krallık Sansür organizasyonu. Snopes gibi, muhalefeti susturmak için gereken tek şey bu. . Selamlar sayfan inanılmaz çok güzel, saolun , gaye – 246

77. Karaman merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web siten yeminle iyi, linkedinde paylaştım 11-06-2021 21:48:12

78. elif yılmaz Reply

Bilecik merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar siteniz inan ki hayran edici, tebrikler 24-06-2021 18:23:07

79. Burdur merkezden ben Emine. Merhabalar web sitesi harbiden iyi, teraziye tıkladım 03-07-2021 01:22:13

80. Bitlis merkezden ben Aylin. Merhabalar web siten vallaha billaha mükemmel, facebookta paylaştım 04-07-2021 01:03:43

81. Bu konu : ” Dijital Nefretle Mücadele Merkezi (CCDH) – İki kişi tarafından yönetilen Birleşik Krallık Sansür organizasyonu. Snopes gibi, muhalefeti susturmak için gereken tek şey bu. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha güzel, sağolun , Gürbüz – 359

82. Bu konu : ” Dijital Nefretle Mücadele Merkezi (CCDH) – İki kişi tarafından yönetilen Birleşik Krallık Sansür organizasyonu. Snopes gibi, muhalefeti susturmak için gereken tek şey bu. ” çok güzel. Selam web siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, şukuladım , Aylin – 238

83. elif yılmaz Reply

Kocaeli merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar web siteniz gerçekten çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 07-07-2021 19:57:37

84. Aydın merkezden ben mehmet. selamun aleyküm paylaşımın vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 11-07-2021 19:44:14

85. selamun aleyküm sayfa harbiden dikkat çekici, face de paylaştım

86. Bu konu : ” Dijital Nefretle Mücadele Merkezi (CCDH) – İki kişi tarafından yönetilen Birleşik Krallık Sansür organizasyonu. Snopes gibi, muhalefeti susturmak için gereken tek şey bu. ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten hayran edici, teraziye tıkladım , Hasan – 447

87. Bu konu : ” Dijital Nefretle Mücadele Merkezi (CCDH) – İki kişi tarafından yönetilen Birleşik Krallık Sansür organizasyonu. Snopes gibi, muhalefeti susturmak için gereken tek şey bu. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın gerçekten çok güzel, saolun , – 139

88. Batman merkezden ben Emine. Merhaba web sitesi vallaha billaha iyi, sağolun 23-07-2021 20:31:13

89. Bu konu : ” Dijital Nefretle Mücadele Merkezi (CCDH) – İki kişi tarafından yönetilen Birleşik Krallık Sansür organizasyonu. Snopes gibi, muhalefeti susturmak için gereken tek şey bu. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız harbiden çok güzel, teraziye tıkladım , Emine – 326

90. Afyon dan kimler var. Dijital Nefretle Mücadele Merkezi (CCDH) – İki kişi tarafından yönetilen Birleşik Krallık Sansür organizasyonu. Snopes gibi, muhalefeti susturmak için gereken tek şey bu. . Merhaba paylaşımın vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım , Hasan – 461

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link