Dijital Nefretle Mücadele Merkezi (CCDH) – İki kişi tarafından yönetilen Birleşik Krallık Sansür organizasyonu. Snopes gibi, muhalefeti susturmak için gereken tek şey bu.

https://off-guardian.org/2020/08/11/ccdh-the-centre-for-cancel-culture-and-digital-hypocrisy-part-1/https://off-guardian.org/2020/08/12/ccdh-the-centre-for-cancel-culture-and-digital-hypocrisy-part-2/

“İçinde Bölüm 1 Aşırılıkla Mücadele Komisyonu tanımına göre şu şekilde tanımlanabilecek Dijital Nefretle Mücadele Merkezi’ne (CCDH) baktık. nefret dolu aşırılık yanlıları. Özellikle, aşılar hakkında bazı şüpheleri olan kişilere yönelik son saldırılarına baktık. Görünüşe göre CCDH, ortaya çıkan bir olayın kalbinde sansür ızgarasını kurmak için başkalarıyla birlikte çalışıyor. Technofascist Durum.

CCDH küçük bir organizasyondur, ikiden fazla değilorantısız güç ve nüfuz verilmiş olanlara. Görünüşe göre bir CEO, bir b-list ünlüsü (patron olarak) ve altı yönetim kurulu üyesinden oluşuyorlar. Web sitelerinde, küçük bütçelerinin isimsiz hayırsever tröstler ve halk tarafından finanse edildiğini belirtiyorlar.

CCDH’nin parlamento İşçi Partisi ile bağlantıları kayda değerdir. Birleşik Krallık parlamentosu ile aralarında dönen bir kapıdan yararlanıyor gibi görünüyorlar. Yakın zamanda, eski CCDH yönetim kurulu üyesi ve kurucusu Morgan McSweeney, Keir Starmer’ın Çalışma Lideri olmak için ayrıldı. Kurmay Başkanı.

… insanların sadece kabul etmediğimiz görüşleri ifade ettikleri için sansüre izin vermeye devam edersek, değer vermemiz gereken ifade özgürlüğü sona erer. CCDH, açık ve özgür demokratik bir toplumda fikir çoğulluğuna doğrudan bir tehdittir. “

“Dijital Nefretle Mücadele Merkezi (CCDH) – İki kişi tarafından yönetilen Birleşik Krallık Sansür organizasyonu. Snopes gibi, muhalefeti susturmak için gereken tek şey bu.” üzerine 17 yorum

1. Eskişehir merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese paylaşım vallaha çok hoşuma gitti, saolun 17-08-2020 13:40:27

2. Çankırı merkezden ben banu. Selam herkese bu web sitesi vallaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım 05-09-2020 10:11:50

3. Mardin merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm sayfa vallaha hayran edici, teraziye tıkladım 02-10-2020 11:22:11

4. Amasya dan kimler var. Dijital Nefretle Mücadele Merkezi (CCDH) – İki kişi tarafından yönetilen Birleşik Krallık Sansür organizasyonu. Snopes gibi, muhalefeti susturmak için gereken tek şey bu. . Merhaba siteniz cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , mehmet – 188

5. Tunceli merkezden ben hatice. Selamın aleyküm sayfanız harbiden iyi, facebookta paylaştım 26-10-2020 19:21:47

Yorum yapın