20 lanet 20 vay.

1. Pandemi
  2. Sivil huzursuzluk
  3. California yeniden yanıyor
  4. Avustralya 1984 tam gidiyor
  5. Venüs’te olası yaşam
  6. UFO ifşa anlatısı
  7. Ghislaine Maxwell kepçeledi
  8. Neurolink ortaya çıkıyor

Illuminati kart oyununu hatırlayan var mı? Bu yıl böyle hissettiriyor. Bunun yönetici sınıf için her zamanki gibi bir iş olduğundan emin olabilirsiniz, ancak yardım edemem ama iplerin üzerinde olduklarını hissediyorum. Yozlaşmalarının kökeninden başka her şeye gözlerimizi istiyorlar. Merkez bankası kartelleri tarafından yönetiliyoruz ve Epstein olayına ne kadar çok insan girerse, tavşan deliği o kadar derinlere iniyor.

Ghislaine Maxwell’in babası Büyük olasılıkla Mossad’dı ve Rothschild’ler ile yakın bağları vardı (Gizemli bir şekilde öldü .. Figürde) ve Ghislaine’in saklandığı malikanenin satın alındığına ve Rothschild parasıyla ödendiğine inanıyorum. Bunun için sağlam bir kanıt bulamamış olmama rağmen, beni bu sonuca götüren oldukça fazla ikinci dereceden kanıt var.

Her şeyin bir karmaşa gibi hissettirdiğini biliyorum ve bu parazitleri hayatımız boyunca açığa çıkaramayabiliriz, ama kırıp çıkarmaya değer. Hiç çocuğum yok, ama yeğenlerim ve yeğenlerim var, çocukları olan arkadaşlarım var, eminim hepimiz var. Umarım bugün yapabileceklerimiz, bizden daha iyi yaşamalarına yardımcı olmak için yeterlidir. İnsan kaçakçılığı, pedofili, hükümetin yolsuzluğu ve bazı pis zengin sik emiciler çektikleri acılardan ziyafet çekerken açlıktan ölen çocuklar gibi boklara kısmen kör olan bir toplumla tamam olmamalıyız.

Kusursuz bir dünyada asla yaşamayacağımızı biliyorum, ama bence egemen sınıfların faaliyetinin daha aşağılık tarafını gün ışığına çıkarabilirsek, bunun gerçekten iyi bir başlangıç ​​olduğunu düşünüyorum. Başarısız olursak başarısız oluruz, ama en azından dürüstçe denediğimizi söyleyebiliriz. Ayrıca, sırf şeyler hakkında farklı görüşlere sahip olduğumuz için bu topluluğun birbirine bu kadar düşmanca davranmasının ters yönde üretken olduğunu düşünüyorum. Ben de bunu yapmaktan suçluyum, bu yüzden sinyali ertelemeye çalışmıyorum. Bence bir arada kalmamızın önemli olduğunu düşünüyorum. Bazı komplolara katılmasam da, insanların en azından kutunun dışında düşünmelerine ve tabiri caizse sürüyü takip etmemelerine saygı duyuyorum.

Gönderen … HHanzo
[comments]

Author

64 Comments

1. elif yılmaz Reply

Gümüşhane merkezden ben elif yılmaz. Mrb paylaşım gerçekten iyi, twitter da paylaştım 18-09-2020 07:26:21

2. Şırnak merkezden ben banu. Mrb web siten cidden hayran edici, facebookta paylaştım 18-09-2020 09:15:18

3. Merhaba herkese web sitesi vallaha billaha hayran edici, saolun

4. Selamın aleyküm paylaşım inan ki hoşuma gitti, teşekkürler

5. Selamın aleyküm siten vallaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

6. Mrb bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

7. selam arkadaşlar web siten yeminle çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

8. Merhaba herkese sayfan cidden çok hoşuma gitti, saolun

9. Aydın merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha billaha hayran edici, sağolun 08-10-2020 18:36:18

10. merhaba arkadaşlar siteniz cidden çok güzel, linkedinde paylaştım

11. Kahramanmaraş dan kimler var. Dikkat dağınıklığı her zaman yüksek. . Selamlar sayfanız inanki çok güzel, sağolun , ahmet – 401

12. İstanbul dan kimler var. Dikkat dağınıklığı her zaman yüksek. . selamun aleyküm sayfan vallaha billaha iyi, teşekkürler , banu – 175

13. Bingöl dan kimler var. Dikkat dağınıklığı her zaman yüksek. . Selam herkese sayfa yeminle hayran edici, sağolun , ahmet – 190

14. Slm web siteniz inanki hayran edici, face de paylaştım

15. Kilis dan kimler var. Dikkat dağınıklığı her zaman yüksek. . Merhaba herkese sayfa inan ki çok iyi, tebrikler , Aylin – 77

16. Selamlar sayfanız inanılmaz hayran edici, linkedinde paylaştım

17. Bu konu : ” Dikkat dağınıklığı her zaman yüksek. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın cidden çok güzel, linkedinde paylaştım , mehmet – 388

18. Bu konu : ” Dikkat dağınıklığı her zaman yüksek. ” çok güzel. selamun aleyküm siten inan ki hoşuma gitti, facebookta paylaştım , banu – 128

19. merhaba arkadaşlar web siteniz gerçekten hayran bıraktı, şukuladım

20. Bitlis dan kimler var. Dikkat dağınıklığı her zaman yüksek. . selam arkadaşlar sayfanız vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , memo – 467

21. Bu konu : ” Dikkat dağınıklığı her zaman yüksek. ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi valla güzel, face de paylaştım , mehmet – 442

22. Osmaniye merkezden ben hatice. Selam paylaşımınız inanılmaz dikkatimi çekti, tebrikler 20-12-2020 17:06:24

23. elif yılmaz Reply

Selamlar paylaşımınız inan ki çok güzel, facebookta paylaştım

24. Tunceli dan kimler var. Dikkat dağınıklığı her zaman yüksek. . Selam herkese sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, tebrikler , ahmet – 60

25. Yozgat dan kimler var. Dikkat dağınıklığı her zaman yüksek. . Selam web siten gerçekten çok hoşuma gitti, face de paylaştım , emin – 457

26. Bilecik merkezden ben mehmet. selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım 11-01-2021 20:45:12

27. Bu konu : ” Dikkat dağınıklığı her zaman yüksek. ” çok güzel. Selam herkese web siten vallaha billaha çok güzel, şukuladım , hatice – 293

28. Şırnak dan kimler var. Dikkat dağınıklığı her zaman yüksek. . Selamlar web sitesi yeminle güzel, sosyal medyada paylaştım , – 168

29. Şanlıurfa dan kimler var. Dikkat dağınıklığı her zaman yüksek. . selamun aleyküm bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, saolun , emin – 254

30. Edirne dan kimler var. Dikkat dağınıklığı her zaman yüksek. . Merhaba herkese paylaşımın harbiden hoşuma gitti, saolun , mehmet – 453

31. Ordu merkezden ben memo. Selamın aleyküm paylaşımınız valla çok güzel, sosyal medyada paylaştım 30-01-2021 11:26:55

32. Bu konu : ” Dikkat dağınıklığı her zaman yüksek. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan yeminle hayran bıraktı, tebrikler , gaye – 459

33. Antalya merkezden ben . Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım 03-02-2021 17:00:48

34. Bu konu : ” Dikkat dağınıklığı her zaman yüksek. ” çok güzel. Selam sayfanız yeminle çok iyi, sağolun , ali – 176

35. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese siteniz inan ki güzel, şukuladım

36. selamun aleyküm siteniz harbiden güzel, sosyal medyada paylaştım

37. Merhabalar sayfanız inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım

38. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese paylaşımın inanki hayran edici, facebookta paylaştım

39. Batman merkezden ben mehmet. Slm paylaşımın vallaha billaha hoşuma gitti, saolun 11-03-2021 15:31:36

40. Rize merkezden ben banu. Merhabalar siteniz vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım 11-03-2021 19:27:28

41. Gümüşhane dan kimler var. Dikkat dağınıklığı her zaman yüksek. . Selam sayfan gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım , – 418

42. Erzurum dan kimler var. Dikkat dağınıklığı her zaman yüksek. . Merhabalar web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 49

43. Niğde dan kimler var. Dikkat dağınıklığı her zaman yüksek. . selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi iyi, teraziye tıkladım , ziya – 161

44. Mersin merkezden ben ali. Selam herkese paylaşımınız inanılmaz çok iyi, saolun 14-04-2021 06:38:20

45. elif yılmaz Reply

Uşak merkezden ben elif yılmaz. Mrb web siteniz vallaha billaha güzel, linkedinde paylaştım 15-04-2021 14:10:45

46. Şanlıurfa dan kimler var. Dikkat dağınıklığı her zaman yüksek. . Selamın aleyküm web sitesi inan ki dikkatimi çekti, sağolun , Emine – 471

47. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Dikkat dağınıklığı her zaman yüksek. ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi harbiden dikkat çekici, face de paylaştım , elif yılmaz – 488

48. Balıkesir merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar web siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 07-05-2021 08:26:56

49. Bu konu : ” Dikkat dağınıklığı her zaman yüksek. ” çok güzel. Selamlar sayfa yeminle hayran bıraktı, sağolun , Aylin – 360

50. Iğdır dan kimler var. Dikkat dağınıklığı her zaman yüksek. . Mrb web siten yeminle dikkat çekici, sağolun , ahmet – 432

51. elif yılmaz Reply

Sakarya dan kimler var. Dikkat dağınıklığı her zaman yüksek. . Selam herkese paylaşımınız cidden çok hoşuma gitti, face de paylaştım , elif yılmaz – 120

52. Bu konu : ” Dikkat dağınıklığı her zaman yüksek. ” çok güzel. Merhaba web siten ciddiyim dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , – 459

53. selam arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

54. Selamın aleyküm web siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, sağolun

55. Düzce dan kimler var. Dikkat dağınıklığı her zaman yüksek. . Selam siteniz cidden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 258

56. Selamın aleyküm web siten inanılmaz çok iyi, sosyal medyada paylaştım

57. Bu konu : ” Dikkat dağınıklığı her zaman yüksek. ” çok güzel. Mrb web siten gerçekten hayran bıraktı, şukuladım , emin – 444

58. Balıkesir dan kimler var. Dikkat dağınıklığı her zaman yüksek. . Selamlar sayfanız harbiden çok güzel, saolun , – 278

59. Bu konu : ” Dikkat dağınıklığı her zaman yüksek. ” çok güzel. Merhabalar sayfanız ciddiyim ilgi uyandırıcı, sağolun , Gürbüz – 369

60. Şanlıurfa dan kimler var. Dikkat dağınıklığı her zaman yüksek. . Slm siten ciddiyim hoşuma gitti, sağolun , Gürbüz – 48

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link