Dikkat dağınıklığı her zaman yüksek.

20 lanet 20 vay.

1. Pandemi
  2. Sivil huzursuzluk
  3. California yeniden yanıyor
  4. Avustralya 1984 tam gidiyor
  5. Venüs’te olası yaşam
  6. UFO ifşa anlatısı
  7. Ghislaine Maxwell kepçeledi
  8. Neurolink ortaya çıkıyor

Illuminati kart oyununu hatırlayan var mı? Bu yıl böyle hissettiriyor. Bunun yönetici sınıf için her zamanki gibi bir iş olduğundan emin olabilirsiniz, ancak yardım edemem ama iplerin üzerinde olduklarını hissediyorum. Yozlaşmalarının kökeninden başka her şeye gözlerimizi istiyorlar. Merkez bankası kartelleri tarafından yönetiliyoruz ve Epstein olayına ne kadar çok insan girerse, tavşan deliği o kadar derinlere iniyor.

Ghislaine Maxwell’in babası Büyük olasılıkla Mossad’dı ve Rothschild’ler ile yakın bağları vardı (Gizemli bir şekilde öldü .. Figürde) ve Ghislaine’in saklandığı malikanenin satın alındığına ve Rothschild parasıyla ödendiğine inanıyorum. Bunun için sağlam bir kanıt bulamamış olmama rağmen, beni bu sonuca götüren oldukça fazla ikinci dereceden kanıt var.

Her şeyin bir karmaşa gibi hissettirdiğini biliyorum ve bu parazitleri hayatımız boyunca açığa çıkaramayabiliriz, ama kırıp çıkarmaya değer. Hiç çocuğum yok, ama yeğenlerim ve yeğenlerim var, çocukları olan arkadaşlarım var, eminim hepimiz var. Umarım bugün yapabileceklerimiz, bizden daha iyi yaşamalarına yardımcı olmak için yeterlidir. İnsan kaçakçılığı, pedofili, hükümetin yolsuzluğu ve bazı pis zengin sik emiciler çektikleri acılardan ziyafet çekerken açlıktan ölen çocuklar gibi boklara kısmen kör olan bir toplumla tamam olmamalıyız.

Kusursuz bir dünyada asla yaşamayacağımızı biliyorum, ama bence egemen sınıfların faaliyetinin daha aşağılık tarafını gün ışığına çıkarabilirsek, bunun gerçekten iyi bir başlangıç ​​olduğunu düşünüyorum. Başarısız olursak başarısız oluruz, ama en azından dürüstçe denediğimizi söyleyebiliriz. Ayrıca, sırf şeyler hakkında farklı görüşlere sahip olduğumuz için bu topluluğun birbirine bu kadar düşmanca davranmasının ters yönde üretken olduğunu düşünüyorum. Ben de bunu yapmaktan suçluyum, bu yüzden sinyali ertelemeye çalışmıyorum. Bence bir arada kalmamızın önemli olduğunu düşünüyorum. Bazı komplolara katılmasam da, insanların en azından kutunun dışında düşünmelerine ve tabiri caizse sürüyü takip etmemelerine saygı duyuyorum.

Gönderen … HHanzo
[comments]

“Dikkat dağınıklığı her zaman yüksek.” üzerine 12 yorum

1. Gümüşhane merkezden ben elif yılmaz. Mrb paylaşım gerçekten iyi, twitter da paylaştım 18-09-2020 07:26:21

2. Aydın merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha billaha hayran edici, sağolun 08-10-2020 18:36:18

3. Kahramanmaraş dan kimler var. Dikkat dağınıklığı her zaman yüksek. . Selamlar sayfanız inanki çok güzel, sağolun , ahmet – 401

Yorum yapın