Yüzey seviyesinde, ünlüler, sporcular ve müzisyenler dikkatimizi dağıtırken, HABER bizi ayırıyor.

Biraz daha derine indiğinizde felsefe, tarih ve bilim dikkatimizi dağıtıyor. Yeni ve ilginç bilgileri keşfetmek bizi meşgul eder ve eğlendirir. Bu arada bizi ayıran politikacılar ve “onların davaları”.

Biraz daha derine inin ve komplo teorilerimiz var. İlk başta, eğlenceli ve ilgi çekicidirler … küçük beyin egzersizleri gibi … bazıları YOLU çok mantıklı hale getirene kadar.

ŞİMDİ buradayım. Komplo teorilerinin derinliklerine. Ve varsayıyorum, tıpkı önceki “seviyelerde” olduğu gibi, burada dikkatimizi dağıtacak ve bizi bölecek bir şeyler var.

Genel olarak komplo teorileri oldukça dikkat dağıtıcıdır … Ve kesinlikle ikiye bölünebilir … Hepimiz NASA’nın sahte olduğu konusunda hemfikiriz, ancak Dünya’nın şekli vb. Üzerinde anlaşamayız.

Komplo teorilerinin sadece başka bir aldatma seviyesi olduğuna dair nihai komplo mu? Dikkatini dağıtmak ve bölmek için mi? Büyük ölçekte gaslighting gibi mi?

Dışarıda “komplo teorileri” düzeyinde perdeyi kaldırmış gibi hissedenler var mı?

SONRAKİ seviye nasıl çocuklar?

Author

3 Comments

1. Nevşehir merkezden ben Emine. Selam herkese web siten inanki güzel, facebookta paylaştım 06-04-2021 21:59:39

2. Bayburt dan kimler var. Dikkatimizi dağıtıyor ve bizi her seviyede ayırıyor . Merhaba herkese web siteniz süper ötesi çok güzel, şukuladım , memo – 305

3. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm siteniz gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link