Yüzey seviyesinde, ünlüler, sporcular ve müzisyenler dikkatimizi dağıtırken, HABER bizi ayırıyor.

Biraz daha derine indiğinizde felsefe, tarih ve bilim dikkatimizi dağıtıyor. Yeni ve ilginç bilgileri keşfetmek bizi meşgul eder ve eğlendirir. Bu arada bizi ayıran politikacılar ve “onların davaları”.

Biraz daha derine inin ve komplo teorilerimiz var. İlk başta, eğlenceli ve ilgi çekicidirler … küçük beyin egzersizleri gibi … bazıları YOLU çok mantıklı hale getirene kadar.

ŞİMDİ buradayım. Komplo teorilerinin derinliklerine. Ve varsayıyorum, tıpkı önceki “seviyelerde” olduğu gibi, burada dikkatimizi dağıtacak ve bizi bölecek bir şeyler var.

Genel olarak komplo teorileri oldukça dikkat dağıtıcıdır … Ve kesinlikle ikiye bölünebilir … Hepimiz NASA’nın sahte olduğu konusunda hemfikiriz, ancak Dünya’nın şekli vb. Üzerinde anlaşamayız.

Komplo teorilerinin sadece başka bir aldatma seviyesi olduğuna dair nihai komplo mu? Dikkatini dağıtmak ve bölmek için mi? Büyük ölçekte gaslighting gibi mi?

Dışarıda “komplo teorileri” düzeyinde perdeyi kaldırmış gibi hissedenler var mı?

SONRAKİ seviye nasıl çocuklar?

Author

23 Comments

1. Nevşehir merkezden ben Emine. Selam herkese web siten inanki güzel, facebookta paylaştım 06-04-2021 21:59:39

2. Bayburt dan kimler var. Dikkatimizi dağıtıyor ve bizi her seviyede ayırıyor . Merhaba herkese web siteniz süper ötesi çok güzel, şukuladım , memo – 305

3. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm siteniz gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım

4. Bu konu : ” Dikkatimizi dağıtıyor ve bizi her seviyede ayırıyor ” çok güzel. Slm web siteniz cidden iyi, teşekkürler , ziya – 419

5. Ankara dan kimler var. Dikkatimizi dağıtıyor ve bizi her seviyede ayırıyor . Merhaba herkese web siten cidden çok güzel, tebrikler , ziya – 423

6. Bu konu : ” Dikkatimizi dağıtıyor ve bizi her seviyede ayırıyor ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz gerçekten dikkatimi çekti, şukuladım , ali – 297

7. Bingöl merkezden ben emin. selamun aleyküm sayfa valla güzel, sosyal medyada paylaştım 06-05-2021 22:38:21

8. Edirne merkezden ben . Merhaba herkese paylaşımın vallaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 09-05-2021 05:34:36

9. Bu konu : ” Dikkatimizi dağıtıyor ve bizi her seviyede ayırıyor ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız harbiden çok güzel, saolun , doruk – 153

10. Şanlıurfa merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm web siten inanki çok hoşuma gitti, şukuladım 21-05-2021 12:00:11

11. Selam sayfanız yeminle hayran edici, twitter da paylaştım

12. Bu konu : ” Dikkatimizi dağıtıyor ve bizi her seviyede ayırıyor ” çok güzel. selamun aleyküm web siten süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 372

13. Bu konu : ” Dikkatimizi dağıtıyor ve bizi her seviyede ayırıyor ” çok güzel. Merhaba paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, şukuladım , mehmet – 474

14. Bu konu : ” Dikkatimizi dağıtıyor ve bizi her seviyede ayırıyor ” çok güzel. Slm paylaşım inanki hayran edici, facebookta paylaştım , Hasan – 145

15. Bu konu : ” Dikkatimizi dağıtıyor ve bizi her seviyede ayırıyor ” çok güzel. Selamlar web siteniz yeminle çok güzel, sosyal medyada paylaştım , gaye – 381

16. Eskişehir dan kimler var. Dikkatimizi dağıtıyor ve bizi her seviyede ayırıyor . Slm siten vallaha hayran bıraktı, teşekkürler , ali – 279

17. Merhaba paylaşımın vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

18. Bu konu : ” Dikkatimizi dağıtıyor ve bizi her seviyede ayırıyor ” çok güzel. Merhaba sayfanız inanki çok iyi, saolun , ahmet – 45

19. Şanlıurfa merkezden ben emin. Selamlar paylaşımın vallaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 15-07-2021 11:25:00

20. selamun aleyküm web sitesi inanılmaz hayran edici, sosyal medyada paylaştım

21. Şırnak merkezden ben Gürbüz. Mrb sayfanız vallaha billaha iyi, twitter da paylaştım 20-07-2021 21:47:48

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link