Kategoriler
Genel

Dikkatiniz dağılmasın. 5g oyunun sonu

O öldürme düğmelerini yükselttikten sonra, itaat etmekten başka seçeneğimiz yok. Virüs saçmalıklarının tamamı bizi gerçek tehditten uzaklaştırıyor, ki bu da tamamen katkısız kontrol.

Wuhan sokaklarında insanlar düşüyor. 5g’nin suçlu olduğuna dair çok fazla kanıt var. Bu videoyu ve ısı haritaları katmanını izleyin. Göze batan bariz. Kelimeyi yay, hepimiz zaten bir listede olsak da, kötülüğe boyun eğmeyeceğim.

https://www.bitchute.com/video/FpMS3GT24dQ/

Dostları hatırla. Dikkatiniz dağılmasın. 5g hazır ve kurulduktan sonra bizim için bitti. Anında izleme ile anında bir ölüm tehdidine sahipseniz, derebeylerinize itaat eder misiniz? Büyük çoğunluğun cevabı evet. 5g’nin kurulumunu önleyebilirsek, özgürlüğümüzü ve yaşam tarzımızı korumak için BÜYÜK bir adım attık. Arkanıza yaslanıp bu kritik zamanda korku içinde sallarsak, her şeyi kaybedeceğiz.

Tanrı herkesi korusun. Kelimeyi yay. Ve hepimizi öldürmeye çalışan Şeytani kötülükle savaşın. Zor zamanlara hazır olun.

“Dikkatiniz dağılmasın. 5g oyunun sonu” için 31 yanıt

Bayburt merkezden ben ahmet. Selam herkese bu web sitesi vallaha çok güzel, teraziye tıkladım 06-05-2020 00:29:35

Düzce merkezden ben banu. Mrb paylaşımın vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 10-05-2020 17:41:17

İstanbul merkezden ben Emine. Selam herkese web siteniz vallaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 14-05-2020 08:12:28

Antalya merkezden ben ziya. Selam herkese web siten vallaha dikkatimi çekti, şukuladım 14-05-2020 08:52:52

Kahramanmaraş merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar paylaşım ciddiyim ilgi uyandırıcı, teşekkürler 14-05-2020 08:52:55

Tokat merkezden ben Gürbüz. Slm web siten cidden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 14-05-2020 08:52:58

Bilecik merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar sayfa cidden çok iyi, facebookta paylaştım 22-05-2020 01:14:47

Van merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşım vallaha çok güzel, twitter da paylaştım 16-06-2020 01:19:50

ziya için bir cevap yazın Cevabı iptal et

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir