Dikkatinizi bir sonraki Covid-19 aşısı ile ilgili önemli konulara acilen çekmek istiyorum.

Aşılama tarihinde ilk kez, sözde son nesil mRNA aşıları doğrudan hastanın genetik materyaline müdahale eder ve bu nedenle genetik manipülasyonu temsil eden bireysel genetik materyali değiştirir, bu zaten yasaklanmış ve o zamana kadar düşünülmüştür. adli. Bu müdahale, oldukça tartışmalı olan genetik olarak manipüle edilmiş yiyeceklerle karşılaştırılabilir. Medya ve politikacılar şu anda sorunu önemsizleştirse ve hatta aptalca yeni bir aşı türünü normale dönmesi için çağırsa bile, bu aşı sağlık, ahlak ve etik açısından ve ayrıca hasarın aksine genetik hasar açısından sorunludur. önceki aşıların neden olduğu, geri döndürülemez ve onarılamaz olacaktır.

Benzeri görülmemiş bir mRNA aşısından sonra, aşı semptomlarını artık tamamlayıcı bir şekilde tedavi edemezsiniz. Sonuçlarla yaşamak zorunda kalacaklar, çünkü artık sadece insan vücudundaki toksinleri atarak tedavi edilemezler, tıpkı Down sendromu, Klinefelter sendromu, Turner sendromu, genetik kalp durması, hemofili, kistik gibi genetik bir kusuru olan bir kişi gibi. fibroz, Rett sendromu, vb.), çünkü genetik kusur sonsuza kadar!

Bunun anlamı şudur: Bir mRNA aşılamasından sonra bir aşı semptomu gelişirse, ne ben ne de başka bir terapist size yardımcı olabilir, çünkü aşının neden olduğu hasar genetik olarak geri döndürülemez olacaktır. Bence bu yeni aşılar, tarihte hiç bu kadar büyük bir şekilde işlenmemiş bir insanlık suçunu temsil ediyor. Deneyimli bir doktor olan Dr. Wolfgang Wodarg’ın dediği gibi: Aslında, insanların büyük çoğunluğu için bu “gelecek vaat eden aşı” YASAKLANMALIDIR, çünkü bu genetik manipülasyondur! “

Anthony Fauci tarafından geliştirilen ve onaylanan ve Bill Gates tarafından finanse edilen aşı, deneysel mRNA teknolojisini kullanıyor. 15 insan gine domuzundan üçü (% 20) “ciddi bir yan etki” yaşadı.

Not: Haberci RNA veya mRNA, hücre çekirdeğinin DNA’sının genetik kodunu sitoplazmadaki bir ribozoma aktaran, yani bir proteinin amino asitlerinin bağlandığı ve nasıl davrandığını belirleyen ribonükleik asittir. o proteinin sentezi için bir kalıp veya model.

Aşı COVID = GERİ DÖNÜŞMEYEN GENETİK HASAR – İNSANLIĞA KARŞI SUÇ.

KORONAVİRÜS VAR MI, DEĞİL Mİ?

1. VİRÜS VAR MI?

Evet, diğer birçok virüs gibi.

2. TEDAVİSİ VAR MI?

Evet, doğru ilaçları kullanırsanız ve sağlığınızı bozuk ve ticari sağlık sistemlerinin ellerine bırakmazsanız.

3. İYİ DOKTORLAR VAR MI?

Evet ve çoğu, bazıları uygun tedaviler vererek ihtiyatlı davranıyor, diğerleri daha cesur davranıyor ve ağlarda bu tedavilerden bahseden birçok video var ve birçoğu tehdit edildi, diskalifiye edildi veya susturuldu.

4. BİLİMCİLER SORUŞTURUYOR MU?

Evet ve daha fazla doktor ve bilim adamının, böcek sorununa verdikleri tedavinin yanlışlığını ifşa etmeleri için Hakikat İçin Doktorlar ve Bilim Adamları adlı bir dünya sendikası var.

5. BİR PANDEMİK Mİ?

Hayır. WHO, salgını sona erdirmek için hata başlamadan önce pandemiye atıfta bulunan terimi değiştirdi.

6. BULAŞICI MI?

Evet, tüm gripler gibi.

7. VİRÜSÜ YAKALAYIRSAM ÖLECEĞİM ANLAMI MI?

Hayır. Semptomlarınız varsa, ilk günden itibaren uygun ilacı alın (bağışıklık sistemini güçlendirin, antiinflamatuar ve anti-influenza alın) ve kendinizi evde tedavi edin.

8. ÖNLENEBİLİR Mİ?

Evet, olmanız gerektiği kadar temiz olmak ve yüksek bir bağışıklık sistemini sürdürmek. Ayrıca şunlara da sahipsiniz: Ozon Terapisi, önleyici protokollü Klor Dioksit.

9. VİRÜS NEDENİYLE ENFEKTE EDİLEN VE ÖLÜM SAYISI MI?

Hayır. ABD’de herhangi bir verinin aslında bu sayının% 10’u kadar olacağı keşfedildi çünkü ölüm nedenleri başka hastalıklardı ve testler güvenilir değil, yanlış pozitifler veriyorlar.

10. POZİTİFLERİN ASEMPTOMATİK OLGULARI GERÇEK Mİ?

İnsanın vücudunda çok sayıda mikroorganizma ve virüs vardır ve bu, hasta veya enfekte olduğunuz anlamına gelmez veya virüse sahip olduğunuz anlamına gelmez, ancak sözde “çok agresif” virüsler hastalarda bazı semptomlar gösterir çünkü vücut davetsiz misafirden alarmlar (ateş, baş ağrısı, kusma vb.) verir ve Koch’un teorisine göre cevap HAYIR’dır.

11. VİRÜS OLUŞTURULDU MU?

Evet, bir laboratuvarda.

13. NE AMAÇ İÇİN?

Özgürlükleri kısıtlamanın, mevcut ekonomik sistemi daha baskıcı / köleleştirici, korkutucu, kör bir sürü itaatine çevirmenin bahanesi olmak.

14. BİRÇOK ÜLKE BU ZARARLI PLANIN PARÇASI MI?

Evet.

15. BUNDAN ÇIKACAK MIIZ?

Evet. Ve ölümlere ve plana katkıda bulunanlar düşecek ve yaptıklarının bedelini ödeyecekler.

16. KORKMALI MIYIM?

Hayır. Korku bağışıklık sisteminizi zayıflatır ve sizi zihinsel olarak kontrol edilebilir kılar.

17. MEDYA PLANIN PARÇASI MI?

Evet. Medya sahipleri suç ortağıdır. Buna zihin kontrolü denir.

18. NE YAPMALIYIM?

Kendinizi korursunuz ve hastalanırsanız, kendinizi evde nasıl iyileştireceğinizi veya terk protokolünü taahhüt etmeyecek güvendiğiniz doktorunuzla zaten biliyorsunuz.

19. AŞI YAPILMALI MI?

Hayır. Sağlıklı olursanız aşılar, hem fiziksel hem de zihinsel olarak sağlığınızı yalnızca orta ve uzun vadede daha fazla etkileyecek kimyasallar, ağır metaller ve bir dizi “böcek” getirir. Bu sizin bedeninizdir ve buna ve fiziksel ve zihinsel sağlığınıza karar vermek sizin hakkınızdır. İnsanlığı yok etmek için bir virüs yaratıldıktan sonra bir aşıya güvenir miydiniz?

20. BU BİR SAVAŞ MI?

Evet.! Ve galip geleceğiz! Bir sürü bilgi vererek birlikte kalmamız ve diğer insanları uyandırmamız gerekiyor.

“Maske takmaya zorlandı ama susmamaya.” Evde gerekli Covid Medical kiti:

1. Parasetamol

2. Gargara ve gargara için Betadine

3. C vitamini ve D3

4. B kompleksi

5. Buhar için buhar + kapsüller

6. Oksimetre

7. Oksijen silindiri (sadece acil durumlar için) 9. Solunum Egzersizleri

Covid Üç aşaması:

1. Sadece burunda kovan – iyileşme süresi yarım gündür. (Buhar soluma), C vitamini Genellikle ateş yok. Asemptomatik.

2. Boğazda kovan – boğaz ağrısı, iyileşme süresi 1 gün (sıcak su gargarası, ılık su içmek, sıcaklık ise parasetamol. Vitamin C, Bcomplex. Antibiyotikten şiddetli ise.

3. Akciğerlerde koroid – öksürük ve nefes darlığı 4 ila 5 gün. (C vitamini, B kompleksi, sıcak su gargarası, oksimetre, parasetamol, şiddetli ise silindir, çok sıvı gerekir, derin nefes egzersizi.

Hastaneye ne zaman yaklaşılacağı aşaması: Oksijen seviyesini izleyin. 92’nin (normal 98-100) altına düşerse, oksijen tüpüne ihtiyacınız var. Evde varsa, başka hiçbir hastane kabul etmez.

Sağlıklı kalın, güvende kalın Tecrit hastanelerinin içinden tavsiyeler, evde yapabiliriz

İzolasyon hastanelerinde alınan ilaçlar

1. C vitamini-1000

2. E Vitamini (E)

3. (10 ila 11) saatten itibaren, güneş ışığında 15-20 dakika oturmak.

4. Minimum 7-8 saat dinlenir / uyuruz

5. Günlük 1,5 litre su içiyoruz

6. Tüm öğünler sıcak olmalıdır (soğuk olmamalıdır).

Ve hastanede bağışıklık sistemini güçlendirmek için yaptığımız tek şey bu

Koronavirüsün pH değerinin 5,5 ila 8,5 arasında değiştiğini unutmayın.

Bu nedenle, virüsü ortadan kaldırmak için tek yapmamız gereken, virüsün asitlik seviyesinin üzerinde daha fazla alkali gıda tüketmektir.

Örneğin: Muz Yeşil limon – 9,9 pH Sarı Limon – 8,2 pH Avokado – 15,6 pH

• Sarımsak – 13,2 pH

• Mango – 8.7 pH

• Mandalina – 8.5 pH

• Ananas – 12,7 pH

• Su teresi – 22,7 pH

• Portakallar – 9.2 pH

Corona virüsü kaptığınızı nasıl anlarsınız?

1. Kaşıntılı boğaz

2. Kuru boğaz

3. Kuru öksürük

4. Yüksek sıcaklık

5. Nefes darlığı

6. Koku kaybı …

Ve ılık suyla limon, virüsü ciğerlere ulaşmadan başta yok eder …

“Dikkatinizi bir sonraki Covid-19 aşısı ile ilgili önemli konulara acilen çekmek istiyorum.” üzerine 16 yorum

1. Bu konu : ” Dikkatinizi bir sonraki Covid-19 aşısı ile ilgili önemli konulara acilen çekmek istiyorum. ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , mehmet – 216

2. Bu konu : ” Dikkatinizi bir sonraki Covid-19 aşısı ile ilgili önemli konulara acilen çekmek istiyorum. ” çok güzel. Slm sayfan inanki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 416

3. Kocaeli dan kimler var. Dikkatinizi bir sonraki Covid-19 aşısı ile ilgili önemli konulara acilen çekmek istiyorum. . Merhaba bu web sitesi gerçekten hayran edici, tebrikler , Hasan – 179

4. Tekirdağ dan kimler var. Dikkatinizi bir sonraki Covid-19 aşısı ile ilgili önemli konulara acilen çekmek istiyorum. . Merhabalar web sitesi yeminle güzel, face de paylaştım , banu – 212

5. Tekirdağ dan kimler var. Dikkatinizi bir sonraki Covid-19 aşısı ile ilgili önemli konulara acilen çekmek istiyorum. . Mrb bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 92

6. Bitlis dan kimler var. Dikkatinizi bir sonraki Covid-19 aşısı ile ilgili önemli konulara acilen çekmek istiyorum. . Selamlar web siten vallaha billaha çok güzel, sağolun , gaye – 23

7. Batman dan kimler var. Dikkatinizi bir sonraki Covid-19 aşısı ile ilgili önemli konulara acilen çekmek istiyorum. . selamun aleyküm sayfa inan ki çok iyi, face de paylaştım , mehmet – 182

8. Bu konu : ” Dikkatinizi bir sonraki Covid-19 aşısı ile ilgili önemli konulara acilen çekmek istiyorum. ” çok güzel. Selamlar sayfanız inanki çok hoşuma gitti, saolun , ali – 355

9. Çanakkale merkezden ben memo. Selamın aleyküm web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 01-02-2021 04:36:57

10. Bu konu : ” Dikkatinizi bir sonraki Covid-19 aşısı ile ilgili önemli konulara acilen çekmek istiyorum. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız harbiden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ali – 124

11. Ağrı merkezden ben Aylin. Selamlar web siten inanılmaz hoşuma gitti, teşekkürler 07-02-2021 18:33:40

12. Artvin dan kimler var. Dikkatinizi bir sonraki Covid-19 aşısı ile ilgili önemli konulara acilen çekmek istiyorum. . Mrb siteniz yeminle dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 464

13. Bilecik dan kimler var. Dikkatinizi bir sonraki Covid-19 aşısı ile ilgili önemli konulara acilen çekmek istiyorum. . Merhaba siteniz ciddiyim hayran edici, sağolun , ahmet – 366

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link