Bu, Albert Pike tarafından Giuseppe Mazzini’ye yazılan bir mektup:

İlluminati’nin Rusya’daki Çarların gücünü devirmesine izin vermek ve bu ülkeyi ateist komünizmin kalesi yapmak için Birinci Dünya Savaşı başlatılmalıdır. İlluminati’nin “ajanı” nın (ajanları) İngiliz ve Germen İmparatorlukları arasında neden olduğu farklılıklar bu savaşı kışkırtmak için kullanılacak. Savaşın sonunda diğer hükümetleri yok etmek ve dinleri zayıflatmak için Komünizm inşa edilecek ve kullanılacaktır.

İkinci Dünya Savaşı, Faşistler ile siyasi Siyonistler arasındaki farklılıklardan yararlanılarak kışkırtılmalıdır. Nazizmin yok edilmesi ve siyasi Siyonizmin Filistin’de egemen bir İsrail devleti kuracak kadar güçlü olması için bu savaş başlatılmalıdır. İkinci Dünya Savaşı sırasında, Uluslararası Komünizm, Hıristiyan lemini dengelemek için yeterince güçlü hale gelmelidir, bu daha sonra sınırlandırılacak ve son toplumsal felaket için ona ihtiyaç duyacağımız zamana kadar kontrol altında tutulacaktır. “

Üçüncü Dünya Savaşı, siyasi Siyonistler ile İslam dünyasının liderleri arasında “İlluminati” nin “ajanının” yarattığı farklılıklardan yararlanılarak kışkırtılmalıdır. Savaş, İslam ve siyasi Siyonizmin karşılıklı olarak birbirini yok etmesini sağlayacak şekilde yürütülmelidir. Bu arada, bu konuda bir kez daha bölünmüş olan diğer milletler, tam bir fiziksel, ahlaki, ruhsal ve ekonomik tükenme noktasına kadar savaşmak zorunda kalacaklar …

Nihilistleri ve ateistleri serbest bırakacağız ve tüm dehşeti içinde uluslara mutlak ateizmin, vahşetin kökeninin ve en kanlı kargaşanın etkisini açıkça gösterecek müthiş bir toplumsal felaketi kışkırtacağız.

Sonra her yerde, kendilerini dünya devrimci azınlığına karşı savunmakla yükümlü yurttaşlar, uygarlığın yıkıcılarını yok edecekler ve Hıristiyanlıktan hayal kırıklığına uğramış, o andan itibaren deist ruhları pusulasız ve yönsüz olacak, bir ideal için endişelenecek, ama hayranlığını nerede göstereceğini bilmeden, Lucifer’in saf doktrininin evrensel tezahürü yoluyla gerçek ışığı alacak ve nihayet kamuoyunda ortaya çıkacak.

Bu tezahür, aynı anda hem fethedilen hem de yok edilen Hıristiyanlığın ve ateizmin yok edilmesini takip edecek olan genel gerici hareketten kaynaklanacaktır.

Bu mektubun sahte olduğuna inanılıyor ama öyle olmadığını varsayalım.

Dinler hakkında çok fazla çöp atıldığını fark ediyorum, özellikle şu anda ırkçı ve bağnaz olarak görülen birçok “Hristiyan” var çünkü internette sözde “Hıristiyanları” Müslümanları ve Yahudileri dövüyor görüyorsunuz (bunun tersi de geçerlidir).

Kendilerine “Hıristiyan” diyen insanların mektupta söylenenleri (dini savaş, iç savaş) ilerleten şıllar olduğuna inanıyorum.

Aslında biliyorum ki, bu dinlerden herhangi birine (Hıristiyan, İslam ve Yahudi) gerçekten sadık herhangi bir kişi, koşullar ne olursa olsun şiddet istemiyor.

Şahsen ben bu üç dinin hepsinin aynı Tanrı’ya inandığına inanıyorum. Ancak PTB (ya da onlara ne demek isterseniz) bölmek ve fethetmek için üç ayrı hikaye yaptı.

Herhangi bir şeye katılmıyorsanız, lütfen herhangi bir olumsuz yorum veya keskin bir tutum olmadan saygılı bir şekilde yayınlayın.

Kulağa biraz saçma geldiğini biliyorum, bu yüzden benden herhangi bir açıklama isteyin.

Author

46 Comments

1. Malatya merkezden ben . Merhabalar paylaşımınız inan ki hayran edici, teşekkürler 18-02-2021 06:06:10

2. merhaba arkadaşlar web siten inan ki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

3. Erzincan dan kimler var. Dikkatinizi buna çekmek isterim: Albert Pike . Merhaba herkese siteniz gerçekten hayran bıraktı, şukuladım , gaye – 345

4. Erzurum dan kimler var. Dikkatinizi buna çekmek isterim: Albert Pike . Selamlar siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ali – 364

5. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar sayfanız gerçekten hoşuma gitti, saolun

6. Afyon dan kimler var. Dikkatinizi buna çekmek isterim: Albert Pike . Selam herkese sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 478

7. İstanbul merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar paylaşım inanki hayran bıraktı, sağolun 18-02-2021 10:29:23

8. Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi hoşuma gitti, teşekkürler

9. elif yılmaz Reply

Burdur merkezden ben elif yılmaz. Mrb sayfanız süper ötesi güzel, tebrikler 19-02-2021 06:59:07

10. elif yılmaz Reply

Çanakkale dan kimler var. Dikkatinizi buna çekmek isterim: Albert Pike . Selam sayfa gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 300

11. Yalova merkezden ben hatice. selamun aleyküm web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, sağolun 19-02-2021 17:00:57

12. Merhaba herkese siteniz valla ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

13. Bitlis dan kimler var. Dikkatinizi buna çekmek isterim: Albert Pike . selamun aleyküm sayfanız ciddiyim mükemmel, linkedinde paylaştım , ahmet – 419

14. Selamlar sayfan ciddiyim dikkat çekici, şukuladım

15. Şırnak merkezden ben banu. Selam herkese web siten valla iyi, sosyal medyada paylaştım 25-02-2021 03:10:12

16. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Dikkatinizi buna çekmek isterim: Albert Pike ” çok güzel. Merhaba siten harbiden hoşuma gitti, face de paylaştım , Gürbüz – 4

17. Merhabalar web siteniz harbiden mükemmel, tebrikler

18. selamun aleyküm web siten harbiden hoşuma gitti, tebrikler

19. Bu konu : ” Dikkatinizi buna çekmek isterim: Albert Pike ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız yeminle çok iyi, saolun , mehmet – 479

20. Erzurum dan kimler var. Dikkatinizi buna çekmek isterim: Albert Pike . merhaba arkadaşlar sayfanız inan ki iyi, twitter da paylaştım , hatice – 439

21. Aydın merkezden ben banu. selam arkadaşlar sayfan vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 14-03-2021 01:14:54

22. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Dikkatinizi buna çekmek isterim: Albert Pike ” çok güzel. Merhabalar web siteniz vallaha çok güzel, sağolun , elif yılmaz – 453

23. Bu konu : ” Dikkatinizi buna çekmek isterim: Albert Pike ” çok güzel. Merhaba siten valla dikkatimi çekti, şukuladım , hatice – 411

24. Selam web siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

25. Mrb bu web sitesi valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

26. Giresun dan kimler var. Dikkatinizi buna çekmek isterim: Albert Pike . selamun aleyküm paylaşımınız vallaha billaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 300

27. Bu konu : ” Dikkatinizi buna çekmek isterim: Albert Pike ” çok güzel. Selam herkese siteniz vallaha çok güzel, şukuladım , emin – 261

28. Diyarbakır merkezden ben ali. Selam herkese paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler 04-05-2021 12:38:27

29. Hakkari dan kimler var. Dikkatinizi buna çekmek isterim: Albert Pike . merhaba arkadaşlar web sitesi yeminle hayran edici, sağolun , gaye – 284

30. Niğde dan kimler var. Dikkatinizi buna çekmek isterim: Albert Pike . Merhaba siten ciddiyim dikkat çekici, face de paylaştım , memo – 196

31. Erzincan dan kimler var. Dikkatinizi buna çekmek isterim: Albert Pike . Merhabalar bu web sitesi valla çok iyi, facebookta paylaştım , hatice – 394

32. Amasya merkezden ben ziya. Merhabalar paylaşım ciddiyim güzel, tebrikler 19-05-2021 19:14:46

33. Artvin merkezden ben . Merhaba paylaşımın inan ki çok hoşuma gitti, sağolun 06-06-2021 13:30:51

34. selam arkadaşlar sayfanız valla güzel, linkedinde paylaştım

35. Bartın merkezden ben gaye. Merhaba herkese sayfanız ciddiyim hayran bıraktı, tebrikler 17-06-2021 20:35:45

36. Elazığ merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm siten vallaha hayran bıraktı, sağolun 23-06-2021 03:31:24

37. Bu konu : ” Dikkatinizi buna çekmek isterim: Albert Pike ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi valla güzel, tebrikler , hatice – 100

38. Bilecik merkezden ben Hasan. Merhaba paylaşım gerçekten hayran bıraktı, şukuladım 06-07-2021 18:44:13

39. Bu konu : ” Dikkatinizi buna çekmek isterim: Albert Pike ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten inanki çok iyi, linkedinde paylaştım , Emine – 467

40. Kastamonu dan kimler var. Dikkatinizi buna çekmek isterim: Albert Pike . Merhabalar siten valla hayran bıraktı, tebrikler , Aylin – 142

41. Bu konu : ” Dikkatinizi buna çekmek isterim: Albert Pike ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz dikkatimi çekti, face de paylaştım , Emine – 120

42. Bilecik dan kimler var. Dikkatinizi buna çekmek isterim: Albert Pike . selamun aleyküm web sitesi gerçekten güzel, linkedinde paylaştım , Hasan – 217

43. elif yılmaz Reply

Tekirdağ merkezden ben elif yılmaz. Mrb web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 22-07-2021 20:04:21

44. Sinop merkezden ben memo. Selamlar web siteniz yeminle hayran edici, saolun 28-07-2021 13:25:51

45. Sinop dan kimler var. Dikkatinizi buna çekmek isterim: Albert Pike . Selam bu web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, face de paylaştım , Aylin – 381

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link