Dikkatinizi buna çekmek isterim: Albert Pike

Bu, Albert Pike tarafından Giuseppe Mazzini’ye yazılan bir mektup:

İlluminati’nin Rusya’daki Çarların gücünü devirmesine izin vermek ve bu ülkeyi ateist komünizmin kalesi yapmak için Birinci Dünya Savaşı başlatılmalıdır. İlluminati’nin “ajanı” nın (ajanları) İngiliz ve Germen İmparatorlukları arasında neden olduğu farklılıklar bu savaşı kışkırtmak için kullanılacak. Savaşın sonunda diğer hükümetleri yok etmek ve dinleri zayıflatmak için Komünizm inşa edilecek ve kullanılacaktır.

İkinci Dünya Savaşı, Faşistler ile siyasi Siyonistler arasındaki farklılıklardan yararlanılarak kışkırtılmalıdır. Nazizmin yok edilmesi ve siyasi Siyonizmin Filistin’de egemen bir İsrail devleti kuracak kadar güçlü olması için bu savaş başlatılmalıdır. İkinci Dünya Savaşı sırasında, Uluslararası Komünizm, Hıristiyan lemini dengelemek için yeterince güçlü hale gelmelidir, bu daha sonra sınırlandırılacak ve son toplumsal felaket için ona ihtiyaç duyacağımız zamana kadar kontrol altında tutulacaktır. “

Üçüncü Dünya Savaşı, siyasi Siyonistler ile İslam dünyasının liderleri arasında “İlluminati” nin “ajanının” yarattığı farklılıklardan yararlanılarak kışkırtılmalıdır. Savaş, İslam ve siyasi Siyonizmin karşılıklı olarak birbirini yok etmesini sağlayacak şekilde yürütülmelidir. Bu arada, bu konuda bir kez daha bölünmüş olan diğer milletler, tam bir fiziksel, ahlaki, ruhsal ve ekonomik tükenme noktasına kadar savaşmak zorunda kalacaklar …

Nihilistleri ve ateistleri serbest bırakacağız ve tüm dehşeti içinde uluslara mutlak ateizmin, vahşetin kökeninin ve en kanlı kargaşanın etkisini açıkça gösterecek müthiş bir toplumsal felaketi kışkırtacağız.

Sonra her yerde, kendilerini dünya devrimci azınlığına karşı savunmakla yükümlü yurttaşlar, uygarlığın yıkıcılarını yok edecekler ve Hıristiyanlıktan hayal kırıklığına uğramış, o andan itibaren deist ruhları pusulasız ve yönsüz olacak, bir ideal için endişelenecek, ama hayranlığını nerede göstereceğini bilmeden, Lucifer’in saf doktrininin evrensel tezahürü yoluyla gerçek ışığı alacak ve nihayet kamuoyunda ortaya çıkacak.

Bu tezahür, aynı anda hem fethedilen hem de yok edilen Hıristiyanlığın ve ateizmin yok edilmesini takip edecek olan genel gerici hareketten kaynaklanacaktır.

Bu mektubun sahte olduğuna inanılıyor ama öyle olmadığını varsayalım.

Dinler hakkında çok fazla çöp atıldığını fark ediyorum, özellikle şu anda ırkçı ve bağnaz olarak görülen birçok “Hristiyan” var çünkü internette sözde “Hıristiyanları” Müslümanları ve Yahudileri dövüyor görüyorsunuz (bunun tersi de geçerlidir).

Kendilerine “Hıristiyan” diyen insanların mektupta söylenenleri (dini savaş, iç savaş) ilerleten şıllar olduğuna inanıyorum.

Aslında biliyorum ki, bu dinlerden herhangi birine (Hıristiyan, İslam ve Yahudi) gerçekten sadık herhangi bir kişi, koşullar ne olursa olsun şiddet istemiyor.

Şahsen ben bu üç dinin hepsinin aynı Tanrı’ya inandığına inanıyorum. Ancak PTB (ya da onlara ne demek isterseniz) bölmek ve fethetmek için üç ayrı hikaye yaptı.

Herhangi bir şeye katılmıyorsanız, lütfen herhangi bir olumsuz yorum veya keskin bir tutum olmadan saygılı bir şekilde yayınlayın.

Kulağa biraz saçma geldiğini biliyorum, bu yüzden benden herhangi bir açıklama isteyin.

“Dikkatinizi buna çekmek isterim: Albert Pike” üzerine 17 yorum

1. Malatya merkezden ben . Merhabalar paylaşımınız inan ki hayran edici, teşekkürler 18-02-2021 06:06:10

2. Erzincan dan kimler var. Dikkatinizi buna çekmek isterim: Albert Pike . Merhaba herkese siteniz gerçekten hayran bıraktı, şukuladım , gaye – 345

3. Erzurum dan kimler var. Dikkatinizi buna çekmek isterim: Albert Pike . Selamlar siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ali – 364

4. Afyon dan kimler var. Dikkatinizi buna çekmek isterim: Albert Pike . Selam herkese sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 478

5. İstanbul merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar paylaşım inanki hayran bıraktı, sağolun 18-02-2021 10:29:23

6. Çanakkale dan kimler var. Dikkatinizi buna çekmek isterim: Albert Pike . Selam sayfa gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 300

7. Yalova merkezden ben hatice. selamun aleyküm web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, sağolun 19-02-2021 17:00:57

8. Bitlis dan kimler var. Dikkatinizi buna çekmek isterim: Albert Pike . selamun aleyküm sayfanız ciddiyim mükemmel, linkedinde paylaştım , ahmet – 419

9. Şırnak merkezden ben banu. Selam herkese web siten valla iyi, sosyal medyada paylaştım 25-02-2021 03:10:12

10. Bu konu : ” Dikkatinizi buna çekmek isterim: Albert Pike ” çok güzel. Merhaba siten harbiden hoşuma gitti, face de paylaştım , Gürbüz – 4

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link