Din, kitlelerin beyinlerini yıkamak ve çocukları taciz etmek için en büyük araçtır, ancak Trump destekçileri derin devleti yıktığını düşünürken, bu beyin yıkama örgütleri destek toplamak ve dini tanıtmak için birlikte çalıştıkları kişilerdir.

Güzellik yarışmalarında eşlerini aldatarak soyunma odalarına giren Trump, Tanrı’yı ​​sevdiğini iddia ediyor ve destekçilerinin çoğu Hıristiyan. Destekçilerinin çoğunun buraya Tanrı tarafından gönderildiğini söylediğini duydum, ancak o kadınları nesneleştiren ve paraya tapan bir realite TV yıldızı.

Muhafazakar kilise, kadınların erkekleri bu şekilde putlaştırmasını ve çok erken yaşta onlara boyun eğmesini istiyor çünkü onlar aslında dini kitlelerin beynini yıkamak için bir araç olarak kullanan cinsel sapkınlarla dolu.

“Din, kitlelerin beyinlerini yıkamak ve çocukları taciz etmek için en büyük araçtır, ancak Trump destekçileri derin devleti yıktığını düşünürken, bu beyin yıkama örgütleri destek toplamak ve dini tanıtmak için birlikte çalıştıkları kişilerdir.” üzerine 15 yorum

1. Bu konu : ” Din, kitlelerin beyinlerini yıkamak ve çocukları taciz etmek için en büyük araçtır, ancak Trump destekçileri derin devleti yıktığını düşünürken, bu beyin yıkama örgütleri destek toplamak ve dini tanıtmak için birlikte çalıştıkları kişilerdir. ” çok güzel. Selam siten inan ki mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Emine – 139

2. Antalya dan kimler var. Din, kitlelerin beyinlerini yıkamak ve çocukları taciz etmek için en büyük araçtır, ancak Trump destekçileri derin devleti yıktığını düşünürken, bu beyin yıkama örgütleri destek toplamak ve dini tanıtmak için birlikte çalıştıkları kişilerdir. . Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, teraziye tıkladım , banu – 308

3. Bu konu : ” Din, kitlelerin beyinlerini yıkamak ve çocukları taciz etmek için en büyük araçtır, ancak Trump destekçileri derin devleti yıktığını düşünürken, bu beyin yıkama örgütleri destek toplamak ve dini tanıtmak için birlikte çalıştıkları kişilerdir. ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi valla iyi, linkedinde paylaştım , Aylin – 410

4. Bu konu : ” Din, kitlelerin beyinlerini yıkamak ve çocukları taciz etmek için en büyük araçtır, ancak Trump destekçileri derin devleti yıktığını düşünürken, bu beyin yıkama örgütleri destek toplamak ve dini tanıtmak için birlikte çalıştıkları kişilerdir. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa inan ki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 12

5. Bu konu : ” Din, kitlelerin beyinlerini yıkamak ve çocukları taciz etmek için en büyük araçtır, ancak Trump destekçileri derin devleti yıktığını düşünürken, bu beyin yıkama örgütleri destek toplamak ve dini tanıtmak için birlikte çalıştıkları kişilerdir. ” çok güzel. Slm bu web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, saolun , Emine – 496

6. Bolu merkezden ben gaye. Selam siten yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 17-01-2021 14:37:33

7. Edirne merkezden ben doruk. selam arkadaşlar siten inanki çok iyi, teraziye tıkladım 22-01-2021 23:20:20

8. Bu konu : ” Din, kitlelerin beyinlerini yıkamak ve çocukları taciz etmek için en büyük araçtır, ancak Trump destekçileri derin devleti yıktığını düşünürken, bu beyin yıkama örgütleri destek toplamak ve dini tanıtmak için birlikte çalıştıkları kişilerdir. ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz harbiden dikkat çekici, şukuladım , ahmet – 344

9. Bayburt merkezden ben mehmet. Selamlar siten ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 27-01-2021 23:44:32

10. Gümüşhane merkezden ben Gürbüz. Selam bu web sitesi yeminle iyi, facebookta paylaştım 29-01-2021 10:36:04

11. Kırklareli dan kimler var. Din, kitlelerin beyinlerini yıkamak ve çocukları taciz etmek için en büyük araçtır, ancak Trump destekçileri derin devleti yıktığını düşünürken, bu beyin yıkama örgütleri destek toplamak ve dini tanıtmak için birlikte çalıştıkları kişilerdir. . Selam herkese web siteniz cidden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 452

12. Bu konu : ” Din, kitlelerin beyinlerini yıkamak ve çocukları taciz etmek için en büyük araçtır, ancak Trump destekçileri derin devleti yıktığını düşünürken, bu beyin yıkama örgütleri destek toplamak ve dini tanıtmak için birlikte çalıştıkları kişilerdir. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki ilgi uyandırıcı, saolun , Emine – 133

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link