Bazı insanların sağlıklı ve iyi olmasına rağmen, farklı organ yerleştirmeleri olan kişiler için çeşitli tıbbi terimler vardır. Bazılarının tüm organları (hatta beyin dahil) tamamen tersine çevrilmiş veya ters dönmüş durumdadır ve hatta birçoğu iyi olabilir ve düzenli bir yaşam sürdürebilir. Dışarıdan, başka herhangi bir rastgele insandan farklı görünmezler bile. Elbette, bazı organ yerleşimlerinin farklı olduğu ancak hepsinin olmadığı durumlar olabilir ve bu, sorunların ortaya çıkabileceği yer olabilir.

Ama bunu burada tüm organları ters çevrilmiş ve sağlıklı ve iyi olanlarla sınırlayacağız.

Dindar insanların bununla nasıl başa çıkacağını düşünüyorsunuz? (Özellikle Hristiyanlıkta bu kadar farklı organ yerleşimlerini “iğrenç” olarak etiketleyen bazı “safistler” hayal edebiliyorum; mevcut bilimsel fikir birliği “mutasyonların” dahil olabileceğini öne sürüyor, ancak bugüne kadar hiçbir şey o kadar net değil).

Düşünceler?

https://i.imgur.com/hEJ1pCu.jpg

19 Comments

1. Bu konu : ” Dindar halkın (Hıristiyanlar, Müslümanlar vb.) ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa vallaha mükemmel, saolun , banu – 452

2. Tunceli dan kimler var. Dindar halkın (Hıristiyanlar, Müslümanlar vb.) . Merhaba herkese paylaşım inanki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Hasan – 38

3. Mrb bu web sitesi valla çok güzel, teraziye tıkladım

4. Bu konu : ” Dindar halkın (Hıristiyanlar, Müslümanlar vb.) ” çok güzel. Mrb bu web sitesi ciddiyim iyi, teşekkürler , ahmet – 20

5. İzmir dan kimler var. Dindar halkın (Hıristiyanlar, Müslümanlar vb.) . Mrb siteniz ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , memo – 12

6. Selam web sitesi valla hayran bıraktı, teşekkürler

7. Merhabalar web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, şukuladım

8. Merhaba herkese sayfa süper ötesi dikkatimi çekti, tebrikler

9. merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi mükemmel, face de paylaştım

10. Gümüşhane merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar web siteniz gerçekten çok güzel, şukuladım 22-06-2021 04:50:38

11. Yalova dan kimler var. Dindar halkın (Hıristiyanlar, Müslümanlar vb.) . Selamlar web siten valla hoşuma gitti, sağolun , memo – 148

12. Yalova dan kimler var. Dindar halkın (Hıristiyanlar, Müslümanlar vb.) . Selamlar paylaşımın vallaha billaha iyi, twitter da paylaştım , banu – 473

13. Isparta merkezden ben ziya. selam arkadaşlar web sitesi cidden hayran edici, tebrikler 30-06-2021 22:55:22

14. Bolu dan kimler var. Dindar halkın (Hıristiyanlar, Müslümanlar vb.) . Merhabalar sayfanız harbiden hayran edici, face de paylaştım , hatice – 37

15. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım

16. Samsun dan kimler var. Dindar halkın (Hıristiyanlar, Müslümanlar vb.) . Selam herkese sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun , ali – 400

17. Bu konu : ” Dindar halkın (Hıristiyanlar, Müslümanlar vb.) ” çok güzel. Slm sayfa inanılmaz dikkat çekici, teşekkürler , – 354

18. Kırıkkale merkezden ben Aylin. Merhaba herkese siteniz vallaha billaha güzel, sosyal medyada paylaştım 20-07-2021 06:49:01

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link