İnsanların Tanrı’ya ihtiyacı var ama bu dünya onlara gerçek imanı takip etmeleri için sadece son derece dar bir yol bırakıyor. İki taraftan saldırıya uğruyorlar: dini otoriteler ve inanmayanlar tarafından.

Bu çok açık ama tanıtılması zor bir konu, ancak Tanrı’ya iman son derece dar bir yoldur. Düşmanınız sizi bu yoldan nasıl kurtarmayı planladı:

1. Temel incelemeye dayanamasa da, size nasıl inanacağınızı söyleyen çok fazla güce sahip kurumlar kurarak. Yorumlarını kabul etmezseniz, sizi kınayacaklar, sizi topluluklarından atacaklar. Kitleler gibi inanmazsanız, sizinle alay edecekler.

2. Kurdukları aynı dini kurumlara güçlü muhalifler koyarak. Diyelim ki popüler inanç liderinizin size söylediği her şeye inanıyorsunuz, o zaman inanç liderlerinin size temel olduğunu söylediği aynı fikirlere saldıran ateistler sizi dışarı çıkaracaklar.

Bu bir 22 durumu, her iki tarafta da kazanamazsınız:

Doğru inanca gerçekten inanıyorsanız, dini liderler size saldıracaktır.

Dini liderlere inanıyorsanız, ateistler size saldıracak.

Ateistler, yalnızca dünya liderleri tarafından desteklenen dinlerin yerleşik yorumlarına saldırabilirler, bu nedenle dünya liderleri yalnızca kolayca yok edilebilecek / alay konusu olan bir inanca sahip olmanıza izin verecektir. Her iki taraf da bağımsız inananları teşvik etmiyor.

Neye ulaştığımı görüyor musun?

İşte şirketler inanç yolculuğunuzun nasıl olmasını istiyor:

A. Size inanmanızı söyledikleri sahte dine inanıyorsunuz; veya

B. Ateistlere katılıyorsunuz.

Ama hiçbir koşulda kendi bağımsız inanç yorumunuza sahip olmamanız gerekir çünkü onlar için gerçek tehdit budur.

Author

8 Comments

1. Tunceli dan kimler var. Dine saldırı iki yönlüdür: dikkatli olun! . selam arkadaşlar web siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım , ali – 453

2. Ardahan merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar paylaşımın süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım 14-03-2021 09:18:12

3. Bayburt merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşımın vallaha ilgi uyandırıcı, saolun 25-03-2021 09:12:18

4. Gaziantep dan kimler var. Dine saldırı iki yönlüdür: dikkatli olun! . Merhabalar paylaşımınız inanılmaz çok iyi, şukuladım , doruk – 372

5. Selamlar web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

6. Kahramanmaraş dan kimler var. Dine saldırı iki yönlüdür: dikkatli olun! . Slm paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, sağolun , gaye – 234

7. Bu konu : ” Dine saldırı iki yönlüdür: dikkatli olun! ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , – 87

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link