Dinle, biliyorum tek başına uçan bulutların duyulmamış bir şey olmadığını biliyorum ama …

Sitede başka bir bulut olmadığında tek bir bulut gördüğümde, şüpheleniyorum … özellikle rüzgar olduğunda ve bulut havalanmadığında. (Rüzgarın atmosferin farklı kısımları üzerinde farklı etkileri olduğunu iyi bilmeme rağmen lol)

Idk 🤷‍♂️ Bir UFO’nun tam anlamıyla hareket etmeden kaybolduğunu gördüğümden beri, tüm üslerimi koruyorum. UFO’nun videosuna sahibim, ancak “aktif kamuflaj” ne olursa olsun, kaydı durdurduktan 15-20 saniye sonra olmuştu.

Bu, gerçekten kayda başlama kararını verdikten sonra kaydettiğim ilk video. Bu yüzden biraz sert. Bundan hemen sonra öğrenilen ders, gidene kadar kaydı asla bırakmazsınız. (UFO avına gelince 1. Kural gibi 😆)

Video

… CertifiedHero77 tarafından gönderildi
[comments]

“Dinle, biliyorum tek başına uçan bulutların duyulmamış bir şey olmadığını biliyorum ama …” üzerine 23 yorum

1. Çorum merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar sayfanız inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım 26-08-2020 04:09:57

2. Nevşehir merkezden ben mehmet. Selamlar web siten inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 26-08-2020 08:10:51

3. Ağrı merkezden ben doruk. selamun aleyküm web siten süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 26-08-2020 08:35:17

4. Adana merkezden ben doruk. Merhabalar paylaşımınız vallaha hayran bıraktı, face de paylaştım 06-09-2020 08:36:00

5. Çorum merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese paylaşımınız ciddiyim çok güzel, saolun 02-10-2020 11:21:06

6. Siirt merkezden ben mehmet. Mrb web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 08-10-2020 16:26:10

7. Aydın dan kimler var. Dinle, biliyorum tek başına uçan bulutların duyulmamış bir şey olmadığını biliyorum ama … . Selam herkese paylaşım yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Gürbüz – 344

8. Bu konu : ” Dinle, biliyorum tek başına uçan bulutların duyulmamış bir şey olmadığını biliyorum ama … ” çok güzel. Merhabalar sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Gürbüz – 483

9. Aksaray merkezden ben ziya. Slm paylaşımınız inanılmaz dikkat çekici, şukuladım 23-10-2020 12:51:03

Yorum yapın