Dinozorlar hala Dünya’da yaşıyor!

Teori (gerçek), ‘meteor’ asla dünyaya çarpmadı ve bu da ‘dinozorların ölmesine neden oldu’. Medyanın size söylediği budur, ancak bu DOĞRU DEĞİL! Durum bu olsaydı, Dünya yok olur ve bugün burada olmazdık. Bunun yerine, Kazakistan’da küçük bir meteor çarptı ve bir krater oluşmasına neden oldu. Dinozorlar, bilmediğimiz bir nedenle kratere çekildi ve hepsi kratere kaçtı. Bugün hala bulundukları yer burası. Bunu sismik kanıtlardan dolayı biliyoruz. Daha fazlasını öğrenmek için Discord’a katılın!

“Dinozorlar hala Dünya’da yaşıyor!” üzerine 11 yorum

1. Bu konu : ” Dinozorlar hala Dünya’da yaşıyor! ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın cidden mükemmel, face de paylaştım , Hasan – 426

2. Edirne merkezden ben doruk. Mrb siteniz inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 08-01-2021 14:46:04

3. Çankırı merkezden ben Emine. Selamın aleyküm siten vallaha çok hoşuma gitti, tebrikler 09-01-2021 10:38:27

4. Tunceli merkezden ben Gürbüz. Selam herkese web sitesi inan ki güzel, şukuladım 11-01-2021 18:23:36

5. Zonguldak merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanki ilgi uyandırıcı, sağolun 19-01-2021 12:01:47

6. Bu konu : ” Dinozorlar hala Dünya’da yaşıyor! ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa harbiden çok iyi, sağolun , ali – 186

7. Bu konu : ” Dinozorlar hala Dünya’da yaşıyor! ” çok güzel. Mrb web sitesi valla mükemmel, facebookta paylaştım , banu – 408

8. Gümüşhane dan kimler var. Dinozorlar hala Dünya’da yaşıyor! . merhaba arkadaşlar web siten inanki mükemmel, linkedinde paylaştım , hatice – 120

9. Bu konu : ” Dinozorlar hala Dünya’da yaşıyor! ” çok güzel. Slm paylaşımın ciddiyim çok iyi, teraziye tıkladım , gaye – 338

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link