Dinozorlar = uzaylılar

Yoooooo ya dinozorlar aslında uzaylıysa, beni duydun draco insanları ve uzaylıları okudum ve bilim adamları bazı dinozorların, bazıları uzaylılara, bazıları diğerlerinden farklı evrimleştiğine adapte olmak için nasıl evrimleştiğini ispatladıysa diye düşünmeye başladım. geri kalanıyla ölmek yerine bir şekilde evrimleşmeyi, hayatta kalmayı ve yıllar içinde daha akıllı hale gelmeyi başarmak, bilim adamlarının o zamana ait insan fosillerinin GERÇEKTEN kanıtlarını bulduğunu ve bazılarının UZUN kafatasları olduğunu düşünün, peki ya kertenkeleler aslında bu şekilde evrimleşmiş uzaylılarsa uzak ve çok ilerlemiş durumdalar, bizim ve hükümetimiz arasında bir şekilde uyum sağlayıp yaşayabiliyorlar ve hepsi birbirleriyle nasa ve diğer uzay programları aracılığıyla iletişim kuruyorlar. Uzaylıların nasıl daha önce burada bulunduklarına ve bizden daha uzun süredir burada olduklarına dair büyük bir toplantı yaptıklarını hatırlayın ve bu hiç de saçma bir şey değilmiş gibi davrandılar ama uzay hakkında daha fazla şey gün ışığına çıkıyor gibi görünüyor ve çok daha fazlası Eğer karanlık madde ve görünmez galaksiler gibi yalnızca özel kepçelerle görülebilen bir şey varsa, bunu asla hayal edemeyeceğimizi, bilmeden başka neler bulunduğunu hayal edin.

“Dinozorlar = uzaylılar” üzerine 18 yorum

1. Isparta merkezden ben gaye. Selam herkese web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 21-08-2020 21:16:39

2. Samsun merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha billaha çok iyi, twitter da paylaştım 28-08-2020 03:48:54

3. Muğla merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm web sitesi inan ki dikkat çekici, saolun 06-09-2020 16:54:54

4. Kayseri merkezden ben Emine. Merhaba web siten ciddiyim hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 10:11:06

5. Diyarbakır merkezden ben Gürbüz. Merhaba web siteniz inan ki iyi, teşekkürler 02-10-2020 11:22:01

6. Karabük dan kimler var. Dinozorlar = uzaylılar . Merhaba herkese paylaşımın yeminle çok güzel, teşekkürler , gaye – 371

Yorum yapın