Birlik, ruhani topluluğun toksisitelerinden kaçmak için tasarlanmış sivil bir sunucudur. Bilgi peşindeyiz ve bu arayışta bize katılmanızı istiyoruz. Anlaşmazlıkların aydınlanmanın yolu olduğuna inanıyoruz ve görüşlerinize meydan okumak istiyorsanız burası sizin için mükemmel bir yer. Son olarak, sadece maneviyatı değil diğer konuları da tartışıyoruz. örneğin, politika ve astroloji. Dolayısıyla, nefret söylemi olmadığı veya uyumsuz hizmet şartlarına aykırı olduğu sürece istediğiniz her şeyi tartışmakta özgürsünüz. Katılmak için manevi yolculuğunuza çıkmaya hazır olduğunuzda. https://discord.gg/UMPxAvY

Author

27 Comments

1. Bu konu : ” Discord sunucusu ” çok güzel. Selam siteniz vallaha billaha dikkat çekici, tebrikler , doruk – 208

2. Gürbüz Reply

Adana merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm siteniz inanılmaz çok iyi, teşekkürler 10-03-2021 14:38:12

3. Gümüşhane dan kimler var. Discord sunucusu . Selam web siten süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 106

4. Bu konu : ” Discord sunucusu ” çok güzel. Merhabalar siteniz inanki çok iyi, face de paylaştım , Emine – 408

5. Adıyaman dan kimler var. Discord sunucusu . Selam siteniz gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım , – 352

6. Bartın dan kimler var. Discord sunucusu . Slm paylaşım yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , gaye – 102

7. Gürbüz Reply

Slm sayfa gerçekten ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

8. Van merkezden ben . Selam herkese sayfan süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım 01-04-2021 22:21:25

9. Çorum dan kimler var. Discord sunucusu . Merhaba herkese sayfanız vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ziya – 314

10. Kayseri merkezden ben ziya. Merhabalar sayfan ciddiyim hayran bıraktı, şukuladım 15-04-2021 17:19:24

11. Şanlıurfa merkezden ben emin. Selamlar siten inan ki ilgi uyandırıcı, teşekkürler 22-04-2021 03:15:11

12. Gürbüz Reply

Artvin merkezden ben Gürbüz. Selamlar web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 23-04-2021 09:39:56

13. Selamın aleyküm sayfa harbiden dikkat çekici, teşekkürler

14. Kırıkkale dan kimler var. Discord sunucusu . selam arkadaşlar bu web sitesi valla dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 128

15. Bu konu : ” Discord sunucusu ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa cidden hoşuma gitti, facebookta paylaştım , hatice – 50

16. Iğdır merkezden ben emin. Merhabalar web sitesi harbiden hayran bıraktı, şukuladım 06-05-2021 22:14:28

17. Yozgat merkezden ben ahmet. Selam herkese sayfa vallaha billaha güzel, saolun 23-05-2021 20:11:24

18. Tunceli merkezden ben ahmet. Mrb paylaşımın harbiden çok güzel, sağolun 28-05-2021 18:10:22

19. Bu konu : ” Discord sunucusu ” çok güzel. Selamlar paylaşım inan ki çok güzel, sağolun , memo – 9

20. Antalya dan kimler var. Discord sunucusu . selam arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ziya – 28

21. Çorum dan kimler var. Discord sunucusu . Merhabalar web siteniz vallaha çok güzel, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 329

22. Bu konu : ” Discord sunucusu ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 430

23. Merhaba herkese web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

24. Ankara dan kimler var. Discord sunucusu . Selam herkese paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, saolun , emin – 258

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link