Kategoriler
Genel

Discord’da bir topluluk oluşturmaktan bahsedildi mi?

Herkese selam,

Bu yüzden 12 yılı aşkın süredir Reddit’teyim, yup, çoğuna kıyasla eski bir zamanlayıcı.

İlk günlerde Reddit’i şu an kullandığımdan daha fazla kullanmak için kullanıyorum, ancak r / komplo her zaman oradaydı, bununla ilgili sorunlarım olmasına rağmen, özellikle belirli sitelerin kullanıma sunulması nedeniyle.

Reddit devletini bu noktaya getiren tüm şeylerin ayrıntılarına girmeyeceğim, çok fazla var ve onu izlemek acı vericiydi.

Artı tarafta, diğer subs harcama her zaman şimdi fantastik bir ademi merkeziyet taktiği olan diğer sitelerde geçiriliyor. Çok zaman geçirdiğim bir yer Discord (farklı sunucular / kanallar).

Bu yüzden sormak istedim, burada topluluğumuz için bir Discord sunucusu oluşturmanın planları var mı? Bilgileri bir kez daha tasfiye ve kurallar topluluğumuzu tamamen yok etmek için paylaşmak için bir yedek / aynaya sahip olduğumuzdan emin olmak harika olurdu.

Sadece yüksek sesle düşünmek ve çözümler bulmaya çalışmak.

Barış,

“Discord’da bir topluluk oluşturmaktan bahsedildi mi?” için 6 yanıt

Bayburt merkezden ben ziya. Merhaba herkese paylaşımın inanılmaz hayran edici, saolun 01-07-2020 13:11:49

Bursa merkezden ben ali. Selam herkese web siten vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 05-07-2020 05:00:19

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir