Herkese selam,

Bu yüzden 12 yılı aşkın süredir Reddit’teyim, yup, çoğuna kıyasla eski bir zamanlayıcı.

İlk günlerde Reddit’i şu an kullandığımdan daha fazla kullanmak için kullanıyorum, ancak r / komplo her zaman oradaydı, bununla ilgili sorunlarım olmasına rağmen, özellikle belirli sitelerin kullanıma sunulması nedeniyle.

Reddit devletini bu noktaya getiren tüm şeylerin ayrıntılarına girmeyeceğim, çok fazla var ve onu izlemek acı vericiydi.

Artı tarafta, diğer subs harcama her zaman şimdi fantastik bir ademi merkeziyet taktiği olan diğer sitelerde geçiriliyor. Çok zaman geçirdiğim bir yer Discord (farklı sunucular / kanallar).

Bu yüzden sormak istedim, burada topluluğumuz için bir Discord sunucusu oluşturmanın planları var mı? Bilgileri bir kez daha tasfiye ve kurallar topluluğumuzu tamamen yok etmek için paylaşmak için bir yedek / aynaya sahip olduğumuzdan emin olmak harika olurdu.

Sadece yüksek sesle düşünmek ve çözümler bulmaya çalışmak.

Barış,

Author

83 Comments

1. Slm sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım

2. Merhabalar paylaşımın gerçekten mükemmel, şukuladım

3. Bayburt merkezden ben ziya. Merhaba herkese paylaşımın inanılmaz hayran edici, saolun 01-07-2020 13:11:49

4. Bursa merkezden ben ali. Selam herkese web siten vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 05-07-2020 05:00:19

5. Merhabalar siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, sağolun

6. Selam herkese paylaşımınız valla çok güzel, saolun

7. Merhabalar paylaşımınız yeminle hayran edici, şukuladım

8. Isparta merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfan inan ki iyi, teraziye tıkladım 22-07-2020 15:16:04

9. Karaman merkezden ben gaye. Selam herkese siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, şukuladım 23-07-2020 07:46:50

10. Selam paylaşımın vallaha billaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

11. merhaba arkadaşlar web siteniz yeminle çok güzel, linkedinde paylaştım

12. Gürbüz Reply

Selam web siten süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun

13. Merhabalar paylaşım inanılmaz çok güzel, şukuladım

14. selam arkadaşlar sayfan vallaha dikkat çekici, şukuladım

15. Slm bu web sitesi cidden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

16. Siirt merkezden ben doruk. selam arkadaşlar web sitesi inanki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 28-08-2020 04:02:24

17. Iğdır merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler 30-08-2020 16:30:29

18. Çankırı merkezden ben doruk. Selamlar siten süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım 31-08-2020 03:06:07

19. Niğde merkezden ben Aylin. Slm sayfanız inan ki ilgi uyandırıcı, sağolun 31-08-2020 13:50:21

20. Selam herkese paylaşımınız harbiden hayran edici, teraziye tıkladım

21. elif yılmaz Reply

Kayseri merkezden ben elif yılmaz. Selam sayfa inan ki dikkatimi çekti, şukuladım 09-09-2020 00:33:04

22. elif yılmaz Reply

Osmaniye merkezden ben elif yılmaz. Mrb sayfanız yeminle çok güzel, saolun 15-09-2020 20:49:54

23. Antalya merkezden ben banu. Mrb web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 25-09-2020 16:05:27

24. Merhabalar web siten ciddiyim dikkatimi çekti, sağolun

25. Uşak merkezden ben Emine. Slm paylaşımın cidden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 11:26:05

26. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar sayfanız cidden hayran edici, sosyal medyada paylaştım

27. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım

28. Selam web siten valla dikkat çekici, teraziye tıkladım

29. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Discord’da bir topluluk oluşturmaktan bahsedildi mi? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten vallaha mükemmel, tebrikler , Gürbüz – 335

30. Bu konu : ” Discord’da bir topluluk oluşturmaktan bahsedildi mi? ” çok güzel. Merhabalar web siten ciddiyim hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 106

31. Adana merkezden ben mehmet. Merhaba sayfa inan ki hayran bıraktı, sağolun 09-11-2020 20:39:44

32. selamun aleyküm sayfa süper ötesi güzel, twitter da paylaştım

33. Mersin dan kimler var. Discord’da bir topluluk oluşturmaktan bahsedildi mi? . Merhabalar web siten harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 137

34. selamun aleyküm sayfanız yeminle güzel, şukuladım

35. Uşak dan kimler var. Discord’da bir topluluk oluşturmaktan bahsedildi mi? . selamun aleyküm sayfa vallaha güzel, facebookta paylaştım , Emine – 438

36. Bu konu : ” Discord’da bir topluluk oluşturmaktan bahsedildi mi? ” çok güzel. Mrb siten inanılmaz güzel, twitter da paylaştım , Aylin – 366

37. Bingöl dan kimler var. Discord’da bir topluluk oluşturmaktan bahsedildi mi? . merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ahmet – 81

38. Karabük dan kimler var. Discord’da bir topluluk oluşturmaktan bahsedildi mi? . Merhabalar sayfanız vallaha billaha iyi, twitter da paylaştım , Emine – 226

39. Niğde merkezden ben doruk. selamun aleyküm bu web sitesi inan ki hoşuma gitti, tebrikler 15-12-2020 13:30:29

40. Kahramanmaraş dan kimler var. Discord’da bir topluluk oluşturmaktan bahsedildi mi? . Selam herkese siteniz yeminle hayran edici, facebookta paylaştım , memo – 72

41. Bolu merkezden ben ahmet. Merhaba herkese bu web sitesi yeminle iyi, şukuladım 17-12-2020 18:49:45

42. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Discord’da bir topluluk oluşturmaktan bahsedildi mi? ” çok güzel. Merhabalar sayfa gerçekten hoşuma gitti, tebrikler , elif yılmaz – 188

43. selamun aleyküm web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

44. Merhabalar paylaşımın inanılmaz çok iyi, sağolun

45. Kırıkkale dan kimler var. Discord’da bir topluluk oluşturmaktan bahsedildi mi? . Merhaba herkese paylaşım ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , emin – 225

46. Gaziantep dan kimler var. Discord’da bir topluluk oluşturmaktan bahsedildi mi? . Selam herkese web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, tebrikler , emin – 327

47. Sinop dan kimler var. Discord’da bir topluluk oluşturmaktan bahsedildi mi? . Selam herkese web siteniz vallaha hayran bıraktı, face de paylaştım , ziya – 257

48. Düzce dan kimler var. Discord’da bir topluluk oluşturmaktan bahsedildi mi? . Merhabalar web siten inanılmaz çok güzel, facebookta paylaştım , emin – 383

49. İstanbul dan kimler var. Discord’da bir topluluk oluşturmaktan bahsedildi mi? . Selam sayfa cidden mükemmel, teşekkürler , banu – 415

50. Çorum dan kimler var. Discord’da bir topluluk oluşturmaktan bahsedildi mi? . selamun aleyküm sayfan harbiden çok güzel, saolun , gaye – 332

51. Gürbüz Reply

Selamlar web siteniz harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım

52. Bu konu : ” Discord’da bir topluluk oluşturmaktan bahsedildi mi? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız yeminle çok güzel, teşekkürler , mehmet – 133

53. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Discord’da bir topluluk oluşturmaktan bahsedildi mi? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız vallaha billaha mükemmel, şukuladım , elif yılmaz – 458

54. Düzce merkezden ben ali. Selam web sitesi harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 15-01-2021 12:01:56

55. Mardin dan kimler var. Discord’da bir topluluk oluşturmaktan bahsedildi mi? . selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz mükemmel, teraziye tıkladım , banu – 88

56. Bu konu : ” Discord’da bir topluluk oluşturmaktan bahsedildi mi? ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız harbiden güzel, sağolun , Aylin – 365

57. Tokat merkezden ben mehmet. Merhabalar web siten süper ötesi güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 27-01-2021 16:24:27

58. merhaba arkadaşlar web siten cidden güzel, şukuladım

59. Çanakkale dan kimler var. Discord’da bir topluluk oluşturmaktan bahsedildi mi? . Selamlar sayfanız inan ki ilgi uyandırıcı, şukuladım , Emine – 386

60. Bu konu : ” Discord’da bir topluluk oluşturmaktan bahsedildi mi? ” çok güzel. Merhaba herkese web siten cidden ilgi uyandırıcı, şukuladım , emin – 256

61. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Discord’da bir topluluk oluşturmaktan bahsedildi mi? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın inan ki çok iyi, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 93

62. Niğde dan kimler var. Discord’da bir topluluk oluşturmaktan bahsedildi mi? . selam arkadaşlar web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , – 2

63. Osmaniye dan kimler var. Discord’da bir topluluk oluşturmaktan bahsedildi mi? . selamun aleyküm sayfa inanılmaz ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , banu – 228

64. Rize merkezden ben mehmet. selamun aleyküm web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, sağolun 28-02-2021 15:41:50

65. Kilis merkezden ben emin. Merhabalar web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, saolun 28-02-2021 23:59:11

66. Bu konu : ” Discord’da bir topluluk oluşturmaktan bahsedildi mi? ” çok güzel. Selam siten inanılmaz güzel, face de paylaştım , hatice – 249

67. Selam siteniz cidden dikkat çekici, facebookta paylaştım

68. Uşak dan kimler var. Discord’da bir topluluk oluşturmaktan bahsedildi mi? . Merhaba web siten vallaha iyi, teşekkürler , banu – 257

69. Karaman merkezden ben doruk. Slm web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 17-03-2021 20:40:48

70. Ordu merkezden ben hatice. Slm paylaşımınız ciddiyim çok iyi, saolun 24-03-2021 18:28:21

71. Bu konu : ” Discord’da bir topluluk oluşturmaktan bahsedildi mi? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım , hatice – 398

72. Giresun dan kimler var. Discord’da bir topluluk oluşturmaktan bahsedildi mi? . Selamın aleyküm sayfanız vallaha dikkatimi çekti, tebrikler , emin – 393

73. Bu konu : ” Discord’da bir topluluk oluşturmaktan bahsedildi mi? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim güzel, saolun , emin – 187

74. Kastamonu merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden mükemmel, facebookta paylaştım 29-04-2021 22:15:26

75. Merhabalar web siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

76. Muş merkezden ben Gürbüz. Selam web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, face de paylaştım 04-05-2021 22:28:11

77. Yalova merkezden ben gaye. Selam sayfanız inanki mükemmel, face de paylaştım 07-05-2021 05:11:49

78. Bu konu : ” Discord’da bir topluluk oluşturmaktan bahsedildi mi? ” çok güzel. Slm paylaşımın süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler , ziya – 383

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link