Discovery Institute’un Wedge Projesi bir darbe girişimi miydi?

Wedge Strategy, sözde bilimsel akıllı tasarım hareketinin merkezi olan Discovery Institute tarafından yazılan, yaratılışçı bir politik ve sosyal eylem planıdır. Strateji, Wedge Document olarak bilinen bir Discovery Institute manifestosunda ortaya kondu. Amacı, kamu politikasını siyasi olarak muhafazakar köktendinci evanjelik Protestan değerleri yansıtacak şekilde şekillendirerek Amerikan kültürünü değiştirmektir. Kama metaforu Phillip E. Johnson’a atfedilir ve bir kütüğü bölen metal bir kama tasvir eder.

“Discovery Institute’un Wedge Projesi bir darbe girişimi miydi?” üzerine 19 yorum

1. Muğla dan kimler var. Discovery Institute’un Wedge Projesi bir darbe girişimi miydi? . Merhaba paylaşımın ciddiyim mükemmel, sağolun , Gürbüz – 325

2. Yalova dan kimler var. Discovery Institute’un Wedge Projesi bir darbe girişimi miydi? . selam arkadaşlar paylaşım vallaha billaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ziya – 426

3. Bu konu : ” Discovery Institute’un Wedge Projesi bir darbe girişimi miydi? ” çok güzel. Mrb web siteniz cidden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , – 187

4. Gaziantep dan kimler var. Discovery Institute’un Wedge Projesi bir darbe girişimi miydi? . Selam web siten valla dikkat çekici, teşekkürler , ziya – 262

5. Bu konu : ” Discovery Institute’un Wedge Projesi bir darbe girişimi miydi? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan inan ki hayran edici, sağolun , elif yılmaz – 143

6. Muş dan kimler var. Discovery Institute’un Wedge Projesi bir darbe girişimi miydi? . Slm siten cidden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ziya – 44

7. Karaman merkezden ben Gürbüz. Selam herkese web sitesi vallaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 23-01-2021 14:53:58

8. Ardahan merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar paylaşım gerçekten çok güzel, linkedinde paylaştım 01-02-2021 02:49:51

9. Artvin merkezden ben elif yılmaz. Slm siteniz inanki mükemmel, twitter da paylaştım 07-02-2021 15:40:52

10. Bu konu : ” Discovery Institute’un Wedge Projesi bir darbe girişimi miydi? ” çok güzel. Mrb siten vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım , emin – 35

11. Muş dan kimler var. Discovery Institute’un Wedge Projesi bir darbe girişimi miydi? . Merhaba siteniz gerçekten hayran edici, şukuladım , banu – 49

12. Karabük dan kimler var. Discovery Institute’un Wedge Projesi bir darbe girişimi miydi? . Selam herkese paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun , – 497

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link