[Discussion] ‘Gizemli vaping hastalığının’ Covid’in açıklanmasından çok önce Covid olması muhtemel başlık nedir?

SS: Eyaletten sonra, insanlar gizemli bir akciğer enfeksiyonundan ölmek üzereyken, vape suyunu ve Juuls’u yasaklıyordu. Bu tuhaf şeylerden sadece biri. Zamanlama ve her şey. Ya elektronik sigara dahil olmasaydı ve Covid’li bu insanlar da buharlaştıysa. Böylece hükümet vaping ve akciğer enfeksiyonunu birbirine bağlayan çizgiyi çizdi. Geçen yılın Aralık ve Ocak aylarında kötü bir öksürük ile çok hastalanan insanları tanıyorum. Covid hakkında hiçbir şey bilmeden önce. Aynı deneyime veya ilgili bilgilere sahip olan var mı?

“[Discussion] ‘Gizemli vaping hastalığının’ Covid’in açıklanmasından çok önce Covid olması muhtemel başlık nedir?” üzerine 52 yorum

1. Karabük merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar paylaşım vallaha billaha iyi, face de paylaştım 07-08-2020 02:15:51

2. Batman merkezden ben doruk. Selamın aleyküm paylaşımın cidden dikkatimi çekti, şukuladım 07-08-2020 04:08:40

3. Muğla merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden çok iyi, twitter da paylaştım 20-08-2020 12:04:29

4. Bursa merkezden ben ali. Selamlar sayfa harbiden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 26-08-2020 18:56:49

5. Uşak merkezden ben ziya. selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, saolun 15-09-2020 06:29:45

6. Ankara dan kimler var. [Discussion] ‘Gizemli vaping hastalığının’ Covid’in açıklanmasından çok önce Covid olması muhtemel başlık nedir? . merhaba arkadaşlar web sitesi inan ki çok iyi, face de paylaştım , hatice – 15

7. Tokat dan kimler var. [Discussion] ‘Gizemli vaping hastalığının’ Covid’in açıklanmasından çok önce Covid olması muhtemel başlık nedir? . Selam bu web sitesi gerçekten güzel, facebookta paylaştım , ahmet – 468

8. Osmaniye merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm web siten inan ki güzel, linkedinde paylaştım 25-10-2020 14:15:02

9. Bu konu : ” [Discussion] ‘Gizemli vaping hastalığının’ Covid’in açıklanmasından çok önce Covid olması muhtemel başlık nedir? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Gürbüz – 234

10. Bu konu : ” [Discussion] ‘Gizemli vaping hastalığının’ Covid’in açıklanmasından çok önce Covid olması muhtemel başlık nedir? ” çok güzel. Selam herkese web sitesi ciddiyim dikkat çekici, tebrikler , hatice – 122

11. Bu konu : ” [Discussion] ‘Gizemli vaping hastalığının’ Covid’in açıklanmasından çok önce Covid olması muhtemel başlık nedir? ” çok güzel. selam arkadaşlar siten yeminle çok güzel, şukuladım , hatice – 306

12. Batman dan kimler var. [Discussion] ‘Gizemli vaping hastalığının’ Covid’in açıklanmasından çok önce Covid olması muhtemel başlık nedir? . Mrb bu web sitesi inanki güzel, twitter da paylaştım , doruk – 213

13. Bu konu : ” [Discussion] ‘Gizemli vaping hastalığının’ Covid’in açıklanmasından çok önce Covid olması muhtemel başlık nedir? ” çok güzel. Mrb paylaşımın süper ötesi mükemmel, teşekkürler , – 393

14. Rize dan kimler var. [Discussion] ‘Gizemli vaping hastalığının’ Covid’in açıklanmasından çok önce Covid olması muhtemel başlık nedir? . selam arkadaşlar sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 38

15. Ardahan dan kimler var. [Discussion] ‘Gizemli vaping hastalığının’ Covid’in açıklanmasından çok önce Covid olması muhtemel başlık nedir? . Merhaba web sitesi cidden çok iyi, face de paylaştım , Emine – 214

16. Bu konu : ” [Discussion] ‘Gizemli vaping hastalığının’ Covid’in açıklanmasından çok önce Covid olması muhtemel başlık nedir? ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım , memo – 266

17. Çankırı merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar siten cidden hayran edici, facebookta paylaştım 09-12-2020 01:24:22

18. Bartın merkezden ben Emine. Slm sayfan vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 14-12-2020 18:35:51

19. Bu konu : ” [Discussion] ‘Gizemli vaping hastalığının’ Covid’in açıklanmasından çok önce Covid olması muhtemel başlık nedir? ” çok güzel. Slm bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , mehmet – 469

20. Niğde dan kimler var. [Discussion] ‘Gizemli vaping hastalığının’ Covid’in açıklanmasından çok önce Covid olması muhtemel başlık nedir? . Merhabalar bu web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 73

21. Bu konu : ” [Discussion] ‘Gizemli vaping hastalığının’ Covid’in açıklanmasından çok önce Covid olması muhtemel başlık nedir? ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi inanki hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Emine – 400

22. Bu konu : ” [Discussion] ‘Gizemli vaping hastalığının’ Covid’in açıklanmasından çok önce Covid olması muhtemel başlık nedir? ” çok güzel. Selam herkese sayfan vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 270

23. Artvin merkezden ben Hasan. Merhabalar paylaşımınız inan ki çok güzel, face de paylaştım 10-01-2021 15:55:27

24. Sakarya merkezden ben Gürbüz. Selamlar siteniz cidden dikkatimi çekti, sağolun 11-01-2021 22:14:25

25. Çorum dan kimler var. [Discussion] ‘Gizemli vaping hastalığının’ Covid’in açıklanmasından çok önce Covid olması muhtemel başlık nedir? . merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha dikkat çekici, face de paylaştım , mehmet – 476

26. Diyarbakır merkezden ben mehmet. Merhabalar paylaşımın inanılmaz hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 14-01-2021 01:40:34

27. Bu konu : ” [Discussion] ‘Gizemli vaping hastalığının’ Covid’in açıklanmasından çok önce Covid olması muhtemel başlık nedir? ” çok güzel. Selamlar sayfanız harbiden çok iyi, sağolun , Aylin – 129

28. Bu konu : ” [Discussion] ‘Gizemli vaping hastalığının’ Covid’in açıklanmasından çok önce Covid olması muhtemel başlık nedir? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım vallaha hayran bıraktı, şukuladım , mehmet – 318

29. Muş merkezden ben ali. Selamlar siteniz ciddiyim hayran edici, linkedinde paylaştım 31-01-2021 04:01:34

30. Bu konu : ” [Discussion] ‘Gizemli vaping hastalığının’ Covid’in açıklanmasından çok önce Covid olması muhtemel başlık nedir? ” çok güzel. Merhaba sayfa yeminle ilgi uyandırıcı, tebrikler , hatice – 134

31. Gaziantep merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web siten süper ötesi hayran bıraktı, facebookta paylaştım 19-02-2021 21:30:11

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link