[Discussion] ‘Gizemli vaping hastalığının’ Covid’in açıklanmasından çok önce Covid olması muhtemel başlık nedir?

SS: Eyaletten sonra, insanlar gizemli bir akciğer enfeksiyonundan ölmek üzereyken, vape suyunu ve Juuls’u yasaklıyordu. Bu tuhaf şeylerden sadece biri. Zamanlama ve her şey. Ya elektronik sigara dahil olmasaydı ve Covid’li bu insanlar da buharlaştıysa. Böylece hükümet vaping ve akciğer enfeksiyonunu birbirine bağlayan çizgiyi çizdi. Geçen yılın Aralık ve Ocak aylarında kötü bir öksürük ile çok hastalanan insanları tanıyorum. Covid hakkında hiçbir şey bilmeden önce. Aynı deneyime veya ilgili bilgilere sahip olan var mı?

“[Discussion] ‘Gizemli vaping hastalığının’ Covid’in açıklanmasından çok önce Covid olması muhtemel başlık nedir?” üzerine 19 yorum

1. Karabük merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar paylaşım vallaha billaha iyi, face de paylaştım 07-08-2020 02:15:51

2. Batman merkezden ben doruk. Selamın aleyküm paylaşımın cidden dikkatimi çekti, şukuladım 07-08-2020 04:08:40

3. Muğla merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden çok iyi, twitter da paylaştım 20-08-2020 12:04:29

4. Bursa merkezden ben ali. Selamlar sayfa harbiden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 26-08-2020 18:56:49

5. Uşak merkezden ben ziya. selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, saolun 15-09-2020 06:29:45

6. Ankara dan kimler var. [Discussion] ‘Gizemli vaping hastalığının’ Covid’in açıklanmasından çok önce Covid olması muhtemel başlık nedir? . merhaba arkadaşlar web sitesi inan ki çok iyi, face de paylaştım , hatice – 15

7. Tokat dan kimler var. [Discussion] ‘Gizemli vaping hastalığının’ Covid’in açıklanmasından çok önce Covid olması muhtemel başlık nedir? . Selam bu web sitesi gerçekten güzel, facebookta paylaştım , ahmet – 468

Yorum yapın